folder Tahribat.com Forumları
linefolder İş - Güç, E-Ticaret, Alışveriş
linefolder Şu El Aletini Yapabilecek Babayiğit Aranıyor

Şu El Aletini Yapabilecek Babayiğit Aranıyor

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    soldat
    soldat's avatar
    Erkek
    yolbulucu bunu yazdı
    Freak bunu yazdı

tek bir soru şu lazer ile ilgili.

bu lazeri portatif olarak kullanabilirmiyiz ? bir şey deneyeceğim yani bir ipe tutsam ipi koparabilir mi ? ve bu ipi koparması kaç dak. sürer ? 

hacım şu ipi kes ödül al tarzı 1 lirayla oynanan otomatlardaki oyunlara mı saldıracaksın ? zamanında aklıma gelmişti ama 1 watlık lazerler 200 dolar falan. çok pahalı diye bulaşmadım

mantıklı :D

Fazla tevazunun sonu vasattan nasihat dinlemektir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    soldat bunu yazdı
    yolbulucu bunu yazdı
    Freak bunu yazdı

tek bir soru şu lazer ile ilgili.

bu lazeri portatif olarak kullanabilirmiyiz ? bir şey deneyeceğim yani bir ipe tutsam ipi koparabilir mi ? ve bu ipi koparması kaç dak. sürer ? 

hacım şu ipi kes ödül al tarzı 1 lirayla oynanan otomatlardaki oyunlara mı saldıracaksın ? zamanında aklıma gelmişti ama 1 watlık lazerler 200 dolar falan. çok pahalı diye bulaşmadım

mantıklı :D

TBT'den çıkar böyle fikirler :D

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    msy
    msy's avatar
    Erkek

Hocam tornacı bi abim var o alasını bile yapar, eğer bulamazsan söyle ben ondan fiyat alayım.

http://msy.kim
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mehmetdiyebiri
    mehmetdiyebiri's avatar
    Erkek
    msy bunu yazdı

Hocam tornacı bi abim var o alasını bile yapar, eğer bulamazsan söyle ben ondan fiyat alayım.

hoca zahmet olmazsa bi sorup fiyat alabilir misin ?

PUHU Leather Goods - https://www.instagram.com/puhuleathergoods
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    veritas219
    veritas219's avatar
    Erkek

Hocam tanıdık bi tornacıya sordum 2500 tl ye yaparım diyor. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

müdür sen bilirsin . bunlar kaç tl tutar

Minimalist Değilim Tembelim
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oliWeR
    oliWeR's avatar
    Erkek
    olWeR bunu yazdı

Cüzdan çanta kalıbı yapan bıçakçıların işi bu ikitelli de Aymakop da benim çalıştığım kalıpçı var normal kuş gözü filan var da bu şekilde oval zımba varmı elinde bilmiyorum daha önce oval olana hiç ihtiyaç duymadığım için sorma gereği duymadım, bir kaç gün içerisinde kalıp yaptırmak için gideceğim unutmazsam senin için sorarım, en kötü ihtimal yukarıda arkadaşlar link vermiş ordan zımba ları alırsın herhangi bir kalıpçıya yaptırırsın. Eğer kalıpçıların elinde bu çeşit zımba varsa yarım saatlik işi var yarım saatte yaptırırsın teslim alırsın. Nerdesin bilmiyorum ama ıstanpanı hazırlayıp Aymakoop u veya aykosan ı gezersen bulursun  

Edit. 

Fotoları daha ayrıntılı inceledim şimdi üstteki iki foto dakini yaptırabileceğini sanmıyorum ama 3. Resim yani kemerin üzerindeki olanı yaptırabilirsin ( oval kuş gözü zımba varsa) 

Hocam bi tane bıçakçıya yaptırdım, doğruca çöpe attım. Aslında kuş gözü çelik zımba arıyorum istediğim ölçülerde ama henüz ulaşamadım. Sonrasında da milimetrik hata bile olmaması gerek onları birleştirirken.

Şimdi benim çalıştığım kalıpçı ile konuştum, bu zımba lar özel ölçülü zımba ya giriyor ben özel ölçü yapmıyorum dedi, bir yere yönlendirdi adamların işi zımba her ölçüye göre zımba yapıyorlarmış verdiğin fotoları attım önceki mesajda dediğim gibi kemerin üzerinde olanı yapabiliriz diyor, ortalama da 150 TL civarına çıkar diyor. Milimetrik hata olayına gelince bu senin çıkartacağın ıstanpa ile alakalı sen ıstanpa ya ne çizersen eline o gelir. Eğer düşünürsen adamın numarasını özelden atarım sana konuşursun işine gelirse yaptırırsın gelmezse yaptıramazsın 

Ne çok küfür ediyorsun diyorlar. Ne yani hayatın içine edenlere şiir mi yazayım ?
Toplam Hit: 5528 Toplam Mesaj: 38
deri kordon