Su Faturası Normalden Fazla Geldi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ArmadA
    ArmadA's avatar
    Erkek

aynı o.ç zamanında benim arkadaşımın başına afyonda geldi 30 lira gelen en fazla su faturası bir anda 760 TL gelmiş sayacı bile kontrole gönderdiler sonuç parayı taksitlendirip ödetmiş o.çocukları belirli zaman dilimleri içinde bu tip haberleri duyuyorum ama adamlar kabullenmiyorlar bile mahalleye şebekeyi versen gene bu kadar tutmaz amk

Living Death
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Caliber
    Caliber's avatar
    Homo

Evde klozet var ise sifon ve musluklarını bi' kontrol etmeni öneririm. Tecrübeyle sabittir.

Bizim kiracının sifonu su kaçırıyormuş ve dangalak bunu bildiği hâlde tamir etmemiş. Gelen fatura 250 lira idi. İtiraz etti falan feşmekan 1-2 kişi geldi evi kontrole çünkü ne sayaç bozuktu ne de yanlış okuma vardı ve sifon kullanıldığı halde muslukları kapatmış gerzekler ki faturayı öptüre öptüre ödettiler. Sayaçta arıza yoksa ve okuma hatası yok ise tesisat bi' kontrol edilmelidir, zira umulmadık yerlerden sorun çıkabiliyor. Misâlen güneş enerjisi yahut depo filan da varsa orada kaçak olabilir, kontrol gerekiyor.

Caliber tarafından 08/Eki/16 01:47 tarihinde düzenlenmiştir

Tedbirsiz abdest bozmaya oturan, domala domala taş arar.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ProSky
    ProSky's avatar
    Erkek
    Caliber bunu yazdı

Evde klozet var ise sifon ve musluklarını bi' kontrol etmeni öneririm. Tecrübeyle sabittir.

Bizim kiracının sifonu su kaçırıyormuş ve dangalak bunu bildiği hâlde tamir etmemiş. Gelen fatura 250 lira idi. İtiraz etti falan feşmekan 1-2 kişi geldi evi kontrole çünkü ne sayaç bozuktu ne de yanlış okuma vardı ve sifon kullanıldığı halde muslukları kapatmış gerzekler ki faturayı öptüre öptüre ödettiler. Sayaçta arıza yoksa ve okuma hatası yok ise tesisat bi' kontrol edilmelidir, zira umulmadık yerlerden sorun çıkabiliyor. Misâlen güneş enerjisi yahut depo filan da varsa orada kaçak olabilir, kontrol gerekiyor.

hocam ev eski bi bina değil pek ihtimal vermiyorum ama yinede aklımda bulunsun. Ek olarak annemle konuştum yeniden. Mahalle genelinde faturalar anormal derecede yüksek örneğin yan apartmanda 140 lira gelen var  ama rekor bizde

Üzüldüğümde zevk alanların hepsine mutluluklarım girsin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

bana elektrik çok fazla geldi. normalde 30-40 geliyor tek kalıyorum pek alet yok sürekli çalışan.

eylülde 75 lira geldi. işin tuhafı okullar tatil olduğu için eylül ayında 15-20 gün yoktum evde bi buzdolabı tek takılı idi.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

bana elektrik çok fazla geldi. normalde 30-40 geliyor tek kalıyorum pek alet yok sürekli çalışan.

eylülde 75 lira geldi. işin tuhafı okullar tatil olduğu için eylül ayında 15-20 gün yoktum evde bi buzdolabı tek takılı idi.

100 geldi bize de. Geçen ay fatura gelmedi mesela. Toplu geçiriyorlar @Kreyzi :D

Almanya Fatihi
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

bizim yazlıpa gelmişti 15 bin lira elektrik faturası daha doğrusu ben bankanın internet sitesinden tesisat nosunu sorgulayarak ödüyordum bir sorguladım 15 bin lira dedim oha bizizmkiler gittiler dediler arada öyle yanlışlık oluyor doğrusu budur 40 50 tl mi neydi  

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek
    deja-vu bunu yazdı
    Kreyzi bunu yazdı

100 geldi bize de. Geçen ay fatura gelmedi mesela. Toplu geçiriyorlar @Kreyzi :D

aynen abi. arada zaten geçiriyorlar ama bu ay çok fazla mağdur vardı demek para lazım :F

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AdReNaLiNe
    AdReNaLiNe's avatar
    Erkek

Banada normalde 40-50 tl arası gelirken geçen ay 100 tl geldi. Oha dedim bu işte bir gariplik var, sonra bir gün cam da sigara içerken bi baktım benim dış cepheden şap şap su akıyor eyvah tesisat patladı dedim, nitekim evi zamanında tadilat yaparken tesisatın nerde ek yerleri olduğunu bildiğimden hemen çağırdım kırdırdım harbiden boru patlamış :) yaptırdım da kurtardık.

Senin olay için baban gidip iskiyi savaş alanına çevirsin hocam sessiz kaldığında takmıyorlar.

iOS Developer Tahribat Haber Uygulaması : http://www.tahribat.com/Forum-Iphone-Icin-Tahribat-Haberler-Uygulamasi-117103/
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek

yazın evde durmadan 200 tl su faturası ödedik amk 

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mert045
    Mert045's avatar
    Erkek

anasını avradını büyükşehirini aydınını belediyesini götünden sikeyim. öğrenci evine 150 tl su faturası nedir amk. evde su sadece duş için kullanılıyor, yemek bile yapmıyoruz. son 5 6 ayda bin liraya yakın su faturası ödedik sinirden elim ayağım titriyor. daha 2 ay önce katı atık muhabbetine 90ar lira aldı zaten orospu çocukları şimdi bida para kesmişler. 83 liralık su kullanımına 150 lira fatura ne güzel dimi..

Mert045 tarafından 18/Eki/16 12:35 tarihinde düzenlenmiştir

Ördek çükü gibi birşey bu hayat, Tuhaflığı ölümden geliyor, Daha doğrusu doğmaktan.(CY)
Toplam Hit: 3955 Toplam Mesaj: 24
su faturası hatalı fatura