folder Tahribat.com Forumları
linefolder Donanım & Driver
linefolder Şu Ssd Lerden Hangisi İyi?

Şu Ssd Lerden Hangisi İyi?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

https://urun.n11.com/hard-disk/adata-480gb-su650-ssd-25-500-450mbs-sata3-ssd-asu650ss-480gt-r-P367467916

https://urun.n11.com/hard-disk/toshiba-ocz-tr200-480gb-sata3-25-ssd-555540mb-thn-tr20z4800u8-P308799531

bir de bu tükanlara güvenip nası alışveriş yapacağız?

dolar düşük giderkene alıyım diyorum bir akıl verin gençler..

bütçe bu civarlarda max +20tl

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    my4
    my4's avatar
    Erkek

asıl soru şu 480 gb ortalama 500 mb okuma/yazma mı yoksa 240 gb 3000 mb okuma 1000 mb yazmalı ssd mi

https://www.hepsiburada.com/intel-660p-512gb-1500mb-1000mb-s-nvme-m-2-qlc-ssd-ssdpeknw512g8x1-p-HBV00000IIG2O?magaza=Hepsiburada bomba ürün

https://www.hepsiburada.com/ssd-solid-state-drive-c-114814?filtreler=yazmahizi:1000%E2%82%AC20MB%E2%82%AC2Fs%E2%82%AC20ve%E2%82%AC20%E2%82%ACC3%E2%82%AC9Cst%E2%82%ACC3%E2%82%ACBC&siralama=artanfiyat orda 3.sıradaki corsair güzel

bu arada o satıcılar 5000 bin satışları var bence güvenilir . ha diyorsan 5000 satıştan arada kaz vuruyorlardır böylece 5000 satışın içinde hissedilmeyecek yüzdesel bir düşüş olmuyor orasının bilemem ama yapmazlar be .

my4 tarafından 15/Ağu/19 20:16 tarihinde düzenlenmiştir

daha iyi bir dünya için ne yapıyorsun?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SUPERBICO
    SUPERBICO's avatar
    Erkek
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kaan
    Kaan's avatar
    Erkek

SSD deyince samsung ürünlerinden şaşmamak lazım.

Benim hiçbir şey umrumda değil..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Beyenmeyenler para da gönderin o zaman :D :D

M2 ara yüzü yok da benim bordda.. NVMe ler PCI a dirak (direk diycektim Dirac beni andı ) bağlanıyor mu?

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Toshiba batık bir firma. Bellek işini bıraktı. Garantiye işin düşerse sıkıntı yaşarsın. Adata'nın içi Samsung üretimi. Toshiba ise kendisi üretiyor her şeyini.

Adata'nın yazma ömrü yüksek diye biliyorum. Birde 3 sene garantisi var. Adata iyidir.

Birde nette çok sık görüyorum Toshibaların sensör bilgileri hatalı. Aniden SSD ömrü düşüyor, sıcaklık değerleri yanlış ölçülüyor vs.

mkyb tarafından 15/Ağu/19 20:39 tarihinde düzenlenmiştir

Bu hayatta iki şeye güveniyorum. Biri aynaya baktığımda gördüğüme, diğeri yukarı baktığımda göremediğime.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sürpriz komutan
    qoqo
    qoqo's avatar
    Erkek
    Kaan bunu yazdı

SSD deyince samsung ürünlerinden şaşmamak lazım.

Bende bunu yazmaya gelmiştim. 860 evo güzeldir.

Adımız miskindir bizim, Düşmanımız kindir bizim, Biz kimseye kin tutmayız, Kamu alem birdir bize. Biz dünyadan gider olduk, Kalanlara selam olsun, Bilmeyen ne bilsin bizi, Bilenlere selam olsun...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Tabi ki Samsung lar iyidir de..  biaz da kapasite geniş olsun diyorum.. zorlayıcı bir iş yaptığım da yok zaten bilgisayarda.. 

intelin NVMe si iyiymiş aslında da.. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

toshibayı kullanıyorum, yazma çizme hızı baya yeterli seviyede benim için.

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ilteris
    ilteris's avatar
    Erkek

Sandisk | wd | kingston | hiLevel kullandım şirkette hepsi için tek fikrim : 5 para etmez.

Samsung marka model yazıp talep ettiğim ssd yerine bunlar geliyor mk şakfdişkşksadşf ilk fırsatta evdeki pcm için ihtiyaç doğarsa tabi samsung evo alıcam. Genel piyasa ortak fikri samsung bu işin kralı. 

ucuz olsun ssd olsun diyosan james donkey hilevel falan bak yok ssd olsun adıyla kalmasın harbi ssd olsun diyosan samsung al.

Çok isteyen değil bedelini ödeyen alır kardeşşş
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

intelin NVMe sini gömmüşler burda... :(

https://www.technopat.net/sosyal/konu/intel-660p-pcie-ssd-nasildir.688991/

Toplam Hit: 901 Toplam Mesaj: 19
ssd arıyorum adata a-data toshiba ocz