folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Şu Yunanlıların Yaptıgına Bakarmısınız

Şu Yunanlıların Yaptıgına Bakarmısınız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

YUNANİSTAN

TÜRKİYE İÇİN AVRUPADA NASIL PROPAGANDA YAPIYOR BİLİYOR MUSUNUZ?

O ZAMAN AŞAĞIDAKİ LİNKE TIKLAYIN VE SONUNA KADAR İZLEYİN.

YUNANCA BİLMENİZ GEREKMİYOR.

SADECE İZLEYİN YETERLİ.

http://www.e-grammes.gr/turkman.htm

bunlar adam olmaz yunalılarda dost olmaz

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    bence harika AB ye girmememiz için adamlar elinden geleni yapıyor ben memnunum bu durumdan....Burada bizi canavara benzetmeleri önemli değil ab ye güzel bir mesaj göndermişler ..:)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    vegapc
    vegapc's avatar
    Erkek
    ii işte daha ne istiyosun adamlar senden korkup bole bişi hazırlamışlar
    tırsmışlar yani daha ne isten ?

Selam ve dua ile...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BLueShaDow
    BLueShaDow's avatar
    Erkek

Türkler dünyanın her yerinde vardır. biz AB girsekte girmesekte biz heryerdeyiz heryerde bizimdir. :)

Oynama Babayla Baba Yorgun....
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xtlan
    xtlan's avatar
    Dişi
    ayni animasyon zamaninda italya icinde yapilmisti

"Toros dağlarının tepelerinde tek bir Türkmen evinin bacası tüter halde kalmış ise, ben bu milletten umudumu kesmem, bayrağımı göğsüme sarar, milletimin istiklali uğruna ölürüm. Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK"
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TugrulBaba
    TugrulBaba's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    nolmus zaten avrupanın yarısı bizim izlerimizle dolu. Gotu sıklı yunanlılara noluyor kı acep? Zmanında analarını durtmedıgımız ıcınmı boyle?

Ha aslında şakayı şamatayı bir yana bırakacak olursak Avrupa Birliği gibi bir sevdaya kurban verildigimizi dusunuyorum. Unutmayın hadısı serifi hatırlayın:"Onlardan(yahudı ve hrıstıyanlar kastedılıyor) olmadıgınız muddetce sızden olmazlar." Senın dını, mılli ve ananevi kulturunun ıcı bosaltılmadıkca senı aralarına almazlar. Felanca yıl alacaz tırışkaaaa inanmayın. Yani sozun ozu Avrupa Birliği=PİLAVVV!

tahribat.com/murid/tugrulbaba
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    olivetti
    olivetti's avatar
    Erkek

he güzeldi ama abartmışlar birazBüyük GülücükBüyük Gülücük

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    IsLaMiC_ForCe
    IsLaMiC_ForCe's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

simdi dense ki; "Türkiye, yeni bir siyasal projeye önderlik ederek Suriye, Irak ve Iran'in -diger arap ülkeleri de olabilir ama bunlar sadece yeter- sinir kapilari acilacak serbest dolasim olacak", ALLAH askina söyleyin hanginiz görmek istersiniz Istanbul'da Ankara'da Izmir'de sehirlerinizde köylerinizde tanimadiginiz ne kadar ortak olsa da kültürel paydalar kendinizden daha asagi gördügünüz binlerce onbinlerce belki zamanla yüzbinlerce ortadogulu insanlari..?

Ulus olarak asagilik kompleksinden kurtulmayi beceremeyen milletim, zaman geliyor gururundan ödün vermiyor, Avrupa'yi begenmiyor.. Evet bizim onlardan insanlik olarak hicbir asagi kalir yanimiz yok, ama azimsanmayacak kadar oranda kültürsüz, cahil bir toplumuz.. Biraz empati ve özelestiri ile bu gercegi görmek yerine belki de bu laflarimdan kizacaksiniz kizin, ben dogruyu bildigimi söylerim, insanlarin duymak istedigini degil, beni ben yapan bu oldu her zaman..

Avrupalilar bu korkuyu yasiyor ve haklilar, Paris'te, Berlin'de, Londra'da görmek istemiyorlar bizleri, bozulmasin düzenleri istiyorlar.. Fransa'daki isyani baslatan genc Halid'in dedigi gibi; istemiyor belki de "mavi gözlü" kara biyikli Türklerle birlikte yasamak..

Entellektüel, egitim görmüs, aydin, ya da kendini gelistirmis bir Türk, hatta Ortadogulu, Avrupalidan asagi kalir bir yani mi oluyor, o zaman asla.! Demek ki sorun senin bizim onlarin kim oldugu degil, sorun temeli aslinda gerilik.. Yukarida toplumumuzun bir kesimine kültürsüz, cahil dememin sebebinin altinda da yatan zaten Türk Müslüman ya da Ortadogulu olmamiz degil, sorun insani yönlerimizi kesfedecek zenginlige refaha erisememek.. Avrupanin fakirlikten kirildigi Dogu'nun zenginlikte yüzdügü zamanlarda da bizim dedelerimiz bu miskin kokmus taharetsiz mavi gözlüleri insan yerine mi koyuyordu ?

Ekonomimizi gelistirip refah düzeyimizi yükselttigimiz zaman zaten ne onlarda bu korku kalacak, ne de Istanbulunu Roma, Izmirini Paris, Ankarasini Londra yapan bizim insanimizda oralara merak, belki yazlari tatile, %2-5 imizse muhakkak temelli göc edecektir kendince sebeplerle..

Sunu hicbir zaman unutmayin, hicbir irk, etnik köken, millet, ulus, toplum, din, mezhep dogustan ya da genellikle kötü özellikler ile dünyaya gözlerini acmaz, hirsiz olan, barbar olan, medeniyetsiz olan, cahil olan, pis ve tembel olan daima yoklukta olanlardir.. Ne Siyahlar, ne Cingeneler, ne eskiden Irlandalilar, ne Yahudiler, ne de -yerel örnek olarak- bu ülkede insanca kücük gördügünüz Kürtler, cogunlugu kendileri secmediler bu yasam tarzlarini, bu gerek evrensel gerek yerel hep dislanan kücük görülen önyargili bakilan insanlarin tek hatasi, zengin beyaz adamin ya da batili burjuvanin sahip oldugu sicak bir yasama sahip olmamalariydi, onlari bu illegal yasam mücadelesine iten ise geni her insanda kodlu olan "aslolan yasamaksa yasamda kalabilmek icin her yol senin" dürtüsüydü..

bütün insanligin birbirini sömürmeden uygarca insanca dünyayi paylasmayi bildigi ve aslolan yasami kutsallastirdigi günleri görmek dilegiyle, tüm insanliga selam olsun, selametle..

"Oku! Yaratan Rabbinin adıyla oku. O insanı alak'tan yaratmıştır. Oku, Rabbin sonsuz iyilikler sahibidir. İnsana bilmediklerini, ve kalemle öğreten, O'dur."
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    karaca
    karaca's avatar
    Erkek

Valla bu olay benim hoşuma gitti.Adamlar resmen bizden tırsıyor.Tüm avrupa'yı yerle bir etmemizden korkuyorlar.Zuhahaaa...........

ALSADA BU SEVDA CANIMIZI <br> HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI!!!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    WALLACEs
    WALLACEs's avatar
    Erkek

tırscaklar tabi.

ha bu arada sondaki müzik güzelmiş.

TBT'ye Mescit istiyoruz.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebeluser
    rebeluser's avatar
    Erkek
    IsLaMiC_ForCe bunu yazdı:

simdi dense ki; "Türkiye, yeni bir siyasal projeye önderlik ederek Suriye, Irak ve Iran'in -diger arap ülkeleri de olabilir ama bunlar sadece yeter- sinir kapilari acilacak serbest dolasim olacak", ALLAH askina söyleyin hanginiz görmek istersiniz Istanbul'da Ankara'da Izmir'de sehirlerinizde köylerinizde tanimadiginiz ne kadar ortak olsa da kültürel paydalar kendinizden daha asagi gördügünüz binlerce onbinlerce belki zamanla yüzbinlerce ortadogulu insanlari..?

Ulus olarak asagilik kompleksinden kurtulmayi beceremeyen milletim, zaman geliyor gururundan ödün vermiyor, Avrupa'yi begenmiyor.. Evet bizim onlardan insanlik olarak hicbir asagi kalir yanimiz yok, ama azimsanmayacak kadar oranda kültürsüz, cahil bir toplumuz.. Biraz empati ve özelestiri ile bu gercegi görmek yerine belki de bu laflarimdan kizacaksiniz kizin, ben dogruyu bildigimi söylerim, insanlarin duymak istedigini degil, beni ben yapan bu oldu her zaman..

Avrupalilar bu korkuyu yasiyor ve haklilar, Paris'te, Berlin'de, Londra'da görmek istemiyorlar bizleri, bozulmasin düzenleri istiyorlar.. Fransa'daki isyani baslatan genc Halid'in dedigi gibi; istemiyor belki de "mavi gözlü" kara biyikli Türklerle birlikte yasamak..

Entellektüel, egitim görmüs, aydin, ya da kendini gelistirmis bir Türk, hatta Ortadogulu, Avrupalidan asagi kalir bir yani mi oluyor, o zaman asla.! Demek ki sorun senin bizim onlarin kim oldugu degil, sorun temeli aslinda gerilik.. Yukarida toplumumuzun bir kesimine kültürsüz, cahil dememin sebebinin altinda da yatan zaten Türk Müslüman ya da Ortadogulu olmamiz degil, sorun insani yönlerimizi kesfedecek zenginlige refaha erisememek.. Avrupanin fakirlikten kirildigi Dogu'nun zenginlikte yüzdügü zamanlarda da bizim dedelerimiz bu miskin kokmus taharetsiz mavi gözlüleri insan yerine mi koyuyordu ?

Ekonomimizi gelistirip refah düzeyimizi yükselttigimiz zaman zaten ne onlarda bu korku kalacak, ne de Istanbulunu Roma, Izmirini Paris, Ankarasini Londra yapan bizim insanimizda oralara merak, belki yazlari tatile, %2-5 imizse muhakkak temelli göc edecektir kendince sebeplerle..

Sunu hicbir zaman unutmayin, hicbir irk, etnik köken, millet, ulus, toplum, din, mezhep dogustan ya da genellikle kötü özellikler ile dünyaya gözlerini acmaz, hirsiz olan, barbar olan, medeniyetsiz olan, cahil olan, pis ve tembel olan daima yoklukta olanlardir.. Ne Siyahlar, ne Cingeneler, ne eskiden Irlandalilar, ne Yahudiler, ne de -yerel örnek olarak- bu ülkede insanca kücük gördügünüz Kürtler, cogunlugu kendileri secmediler bu yasam tarzlarini, bu gerek evrensel gerek yerel hep dislanan kücük görülen önyargili bakilan insanlarin tek hatasi, zengin beyaz adamin ya da batili burjuvanin sahip oldugu sicak bir yasama sahip olmamalariydi, onlari bu illegal yasam mücadelesine iten ise geni her insanda kodlu olan "aslolan yasamaksa yasamda kalabilmek icin her yol senin" dürtüsüydü..

bütün insanligin birbirini sömürmeden uygarca insanca dünyayi paylasmayi bildigi ve aslolan yasami kutsallastirdigi günleri görmek dilegiyle, tüm insanliga selam olsun, selametle..

Bu şekilde düşünen, "gerçeği" görebilen ve bunlara mantıklı cevaplar bulabilen insanların var olduğunu görünce çok mutlu oluyorum... Umarım başlığı açanların en az%90ının bu uzunlukta bi entry'i okuduğu günlere geliriz...

There are 10 types of people in this world, those who understand binary and those who don"t.
Toplam Hit: 6004 Toplam Mesaj: 23