folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Şu Yunanlıların Yaptıgına Bakarmısınız

Şu Yunanlıların Yaptıgına Bakarmısınız

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NetBABA
    NetBABA's avatar
    Erkek
    Ewet ewet harika bir olay bu beni sevindirdi biz türklerden korkmaları çok hoş bişi zati avrupa birliğine girsekte girmesekte bu yaptıkları bizi ovmekten başka bişiyi etkilemez.Ne mutlu Türküm Diyene.

Umudumu bu güne bağlamadım ki yarınım dan umutsuz olayım.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sadistcik
    sadistcik's avatar
    Erkek
      bu kadar abaza türk genci varken oraları onlardan doğmuş olan türk kırma çocuklarımız işgal eder.Ne kadar faydası olur?Valla kan damar bizim karı da bizim avrat da bizim silah bizim şan bizim.Uluslar arası bir Türk kırması olan bir başka ulus kimliği başlayabilir ve sonunda bizim saflığımızı tehtid edebilir.Ama sonuçda bir türk kimliği kazandırmış oluruz.Bayrak sevgisi ve müslüman çoğunluklu bir ulus.Bütün dünya ya islam dinini bu yolu kullanarak tanıtma imkanımız var.VE ZAFERLERLE DOLU OLAN ESKİ GÜNLER!KADER VE DEDE VASİYETİMİZ VİYANA!VE DOĞRU SANCAĞIN DALGALANDIĞI BÜYÜK TÜRK DEVLETİ.BU DURUMDA TÜRK KIZLARI BOŞLUĞA DÜŞECEKLER..BÜYÜK BR SOYKIRIM YAPMAZSAK YABANCILARDA BİZİMKİLERE EL SÜREBİLİR. O SIRADA BATI NIN KIZLARIYLAİLGİLENİYOR OLURUZ.ALLAH KORUSUN DEMEKKİ İLK ÖNCE İŞGAL ETMEK LAZIMMIŞ FİKRİMDEN CAYDIM.HEM SOYKIRIM FELAN OLURSA ZATEN ALNIMIZA KAZINMIŞ YALAN DOLANLARLA BİR TANE.2. SAÇMALIK GERÇEK OLSADA OLMASADA ZATEN SOYKIRIM DİYE BİZE BOK ATACAKLARDIR.EN İYİSİ SUSAYIM A.K. İŞLER SARPA SARIYOR

NE MUTLU HACKERİM DİYENE
Toplam Hit: 6006 Toplam Mesaj: 23