Şubat Ayı Fiyat / Performans Telefonu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Şubat ayının telefonu Mi 8 Lite. 

https://urun.n11.com/cep-telefonu/xiaomi-mi-8-lite-64-gb-ithalatci-garantili-P305064375?cid=700102

En uygun fiyata bu satıcıda buldum. 1.670 liraya geliyor kargosuyla. Satıcı ile alakam yoktur, sorumluluk kabul etmem.

Ancak garanti ve imei kaydı önemli değil derseniz bunun abisi Mi 8 SE daha üstün. Hem işlemci Snapdragon 710 ve 6 GB ram ile geliyor. Hemde ekranı Amoled.

https://www.youtube.com/watch?v=qE-FQM3IQXQ

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Benim telefon da cortladı iyice, bişeyler arıyordum inceleyeyim diye linke girdim. Genel olarak satıcıdan memnunlar ama çok enteresan bi Türkçesi var herifin. Üründeki soru cevap kısmından cevapları okuyun yüzünü gülsün biraz :D

Örnek:

Kargo eve gelmedi şubeden alıyor demiş biri

Yanıt ; merhaba bende gargoyo arım yunlendırmeye çalişim

Suri mi acaba 

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Çok güzel ya :D

...said addicted.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Bağcılar'daymış adam. İsmi Sezer'miş. Muhtemelen Doğu'lu.

https://demirbilisim1.sahibinden.com/

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

abi ben suri telefon

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gececi
    NighT_JudGe
    NighT_JudGe's avatar
    Erkek
    NoktaliVirgul bunu yazdı

abi ben suri telefon

:))))  

Cahildim Dünyanın Rengine Kandım
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Focal
    Focal's avatar
    Erkek

Telefonum iki farkli ram modeli var 4gb ve 6gb olani. İstanbul bilisimden 4gb olani 1.850 tlye almisdim. Telefondan bahseder olursak menu gecisleri stabil olarak cok super en azindan ben cok memnunum. Ekran gunduzleri yeteri kadar parlakligi sunuyor. Kamerasi guzel merak edenler olursa bir kac resim ekleyebilirim. On kamerasi yeterli derecede. Ses konusu ise kisik ayarlarda degilde ust seviyelerde cok guzel bundan onceki asus olan telefonumun kisik sesde bile guzeldi. Kasa aliminyum mavi renk. Kesinlikle kilif kullanilmali diye dusunuyorum saten icinden seffaf kilif cikiyor. Sarj konusu cok guzel kutu icinden 5v2a cikiyor ama quick char3.0 destegi varmis telefonun galiba daha hizli sarj edebiliyorsunuz. Diger xiaomilere gire cektigi biraz genis. Elle alindiginda tam oturuyor.  Gercekten tam fiyat ve performans telefonu diyebiliriz.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Adaptöre iyi değindin. Telefon hızlı şarj desteklemesine rağmen 2 amperlik standart adaptör koyup geçmişler kutuya. Apple stayla. :) Maksat maliyetten kısmak.

Çentiği geniş değil hatta dar bile diye bilirim. Mi 8 SE var mesala bende. iPhone X'in kadar büyük çentiği var. Gerçi normal. Adamlar önede selfie flaşı koymuş.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Focal
    Focal's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı

Adaptöre iyi değindin. Telefon hızlı şarj desteklemesine rağmen 2 amperlik standart adaptör koyup geçmişler kutuya. Apple stayla. :) Maksat maliyetten kısmak.

Çentiği geniş değil hatta dar bile diye bilirim. Mi 8 SE var mesala bende. iPhone X'in kadar büyük çentiği var. Gerçi normal. Adamlar önede selfie flaşı koymuş.

Aslinda cektik konusunda soylemek istedigimi sen soyledin :) simdi ssarj konusuna deyincek olursak buna yuksek sarj aleti alirsak bataryaya zarar verirmi :) siz telefonu hangi adaptor ile sarj sarj ediyorsunuz

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

SE Çin özel üretimi olduğundan adamlar kendi ülkelerine bonkör davranmış. Daha öncede dediğim gibi Xiaomi milliyetçi bir firma. Çin'e özel ürettiği ürünler daha kaliteli ve işlevsel.

Bu telefonu hızlı şarj adaptörüyle şarj edebilirsin ama buda bataryanın ısınması demek. Isınan bataryanında ister istemez ömrü kısalıyor. Gerçi 2 sene içerisinde tüm telefon bataryaları her türlü cacık oluyor. 

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

mi8se tavsiye ederim kaç kere garantiye gönderiyorsunuz ki telefonları? internette kvkdan daha iyi elden garanti veren insanlar var. 

________ inspired by love and guided by knowledge _______
Toplam Hit: 5596 Toplam Mesaj: 58
şubat