folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Sun Expres Uçağın İçi Buzlandı

Sun Expres Uçağın İçi Buzlandı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hworm
    hworm's avatar
    Erkek
    tosun bunu yazdı

Trabzona gelip haber vermeyenler utansın amk

hoca seninde içinde tavır birikmiş koycak yer arıyon :D

No thing is possible ,world itselfs say ı’m possible
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

her uçuşta o buzlanmayı bende görüyorum ama senin bahsettiğin kadar büyük hiç görmedim. İç plastik camın altında küçük bi delik var genelde onun etrafında oluyo ama 1 -2 cm boyutlarında genellikle. Nedenide dışardaki soguk havadan olabilir.

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

pegasusun da dandik amk. istanbul ve kayeriye gittiydim pgs ile. lan bi gördüm uçağı şok.  1945 ikinci dünya savaşı belgesellerindeki kargo uçaklar gibi. koltuk (!! nasıl bir koltuksa artık) otobüs duraklarındaki banklar daha rahattı.

varana kadar okudum üfledim bişeyler çok tırstıydım.

ama hocam sen de uçarken söylesene böle böle diye. belki o bir arızaydı ve o yüzden da mazallah bişey olabilirdi..

en küçük birşey bile görsem tren otobüs ve uçakta muhakkak bildiririm ne olur ne olmaz..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    Baracuda
    Baracuda's avatar
    Erkek

birde ben trabzona giderken pegasus ta koltuklar yatmıyodu . Koltuk aralarını daraltıp daha fazla sıra yapmışlar koltuklarıda dik konumda sabitlemişlerdi Allahtan 1 saatlik üçüşta ufak kasılmalarla atlattık yolculugu. 

Pegasus yerine geneld anadolu jeti tercih ediyorum. Gidiceğim yerden sabihaya thy varsada biraz paraya kıyıp thy ile uçmak en iyisi

adam bana çay verdi çay. bana çay verdi. çay veren adam kötü olur mu hiç?
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek
    Baracuda bunu yazdı

birde ben trabzona giderken pegasus ta koltuklar yatmıyodu . Koltuk aralarını daraltıp daha fazla sıra yapmışlar koltuklarıda dik konumda sabitlemişlerdi Allahtan 1 saatlik üçüşta ufak kasılmalarla atlattık yolculugu. 

Pegasus yerine geneld anadolu jeti tercih ediyorum. Gidiceğim yerden sabihaya thy varsada biraz paraya kıyıp thy ile uçmak en iyisi

1 saatlik yolculukta da yatmasın zaten. benim önümegelenler nasıl olursa yatırıyolar bende kibarca uyarıp kaldırttırıyorum

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

Pegasus'un uçakları da çok dar her yeri doldurmuşlar.. Biletleri ucuz ama koltuk fazla..

THY ile İstanbul aktarmalı Antalya'ya geldiğimde İstanbul'a Anadolu Jet ile gidiyorum standart uçak Antalya'ya THY konfor o biçim genişlik çok çok fazla :)

Kendine İyi Bak ..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    u235
    u235's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı

hocam başlık beynimde bu etkiyi yarattı

http://www.weirdwarp.com/wp-content/uploads/2009/08/Square-Paradox.jpg

bole bir cisim gercekde yoktur heralde 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek
    zeybekustasi bunu yazdı
    MaDCouRaGe bunu yazdı

tam olarak koltuk numaranız neydi yani kaç nolu koltuk bide uçak modelini biliyo musun gidip bakıcam boru varmı ?

21 f  de idim boing 737 800

pazartesi bakıcam oraya tam olarak ne geçiyo cidden boru varmı diye.. ama buzlanma oalbilir iki cam arasında buhar süzülmesinden alt kısımda fakat anlattığın kadar olması ilginc..

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDCouRaGe
    MaDCouRaGe's avatar
    Erkek

müridler bilet alırken uçağın kuyruk numarasına dikkat ederek yaşını özelliklerini öğrenebilirsiniz,yapmanız gereken kuyruk numarası(kayt kodu olarakta geçer) ile aratmak örneğin TC-JNG gibi.böylece uçak eskiyse beğenmezsen almazsın..
    türkiyede uçan uçaklar için http://www.turkish-aviation.net/
    dünya geneli için http://www.planespotters.net den search arama kısmına yazıp c/n numarasına tıklayarak
    http://www.airfleets.net/home/ den ise search ile bulabilirsiniz

NORMALİDE BİZİ BULMAZ Kİ
Toplam Hit: 3630 Toplam Mesaj: 30