folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Superonline 8 Mbite Kadar Sınırsız İnternet 34,90 TL

Superonline 8 Mbite Kadar Sınırsız İnternet 34,90 TL

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Espo
    Espo's avatar
    Erkek
    rebellisch bunu yazdı
    Gharzvog bunu yazdı

süperonline kullanıyorum. 20mbps tarifem. Kadar değil, bas baya 2.3 mb indiriyorum saniyede. AKK üstümden kaldırdılar. aylık 49 tl. 

DönemDownload Miktarı (GB)Upload Miktarı (GB)
    Aralık / 2012 355.65 30.19
    Ocak / 2013 420.39 128.48
    Şubat / 2013 355.60 63.47

hocam lütfen paylaşırmısın nasıl

neyi paylaşmamı istiyorsun hocam onu anlamadım

AKK ı nasıl kaldırdığımı sorduysan hocam 6 ay uğraştım.

http://tahribat.com/Forum-Superonline-A-Dava-Acicam-Fakat-Oncesinde-Yorumlarinizi-Ve-Dusuncelerinizi-Belirtirmisiniz-159489/

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1214426/superonline-adil-kullanim-kotasi-uygulamasindan-sikay/fpux2

şikayet var da alt tarafa attığım mesajları yayınlamadılar. baya ciddi ciddi atıştık yani. yüzsüzlük yapıyorlar birde.

3-4 ay önce aradılar, kaldırdık dediler.

Espo tarafından 20/Mar/13 23:45 tarihinde düzenlenmiştir

Yeni bir iş, yeni bir aş, yeni bir hayat. Sil baştan başlamak gerek bazen modunda. Artık buralarda yokum :) Hepinizi seviyorum, muck.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rebellisch
    rebellisch's avatar
    Erkek
    Gharzvog bunu yazdı
    rebellisch bunu yazdı
    Gharzvog bunu yazdı

süperonline kullanıyorum. 20mbps tarifem. Kadar değil, bas baya 2.3 mb indiriyorum saniyede. AKK üstümden kaldırdılar. aylık 49 tl. 

DönemDownload Miktarı (GB)Upload Miktarı (GB)
    Aralık / 2012 355.65 30.19
    Ocak / 2013 420.39 128.48
    Şubat / 2013 355.60 63.47

hocam lütfen paylaşırmısın nasıl

neyi paylaşmamı istiyorsun hocam onu anlamadım

AKK ı nasıl kaldırdığımı sorduysan hocam 6 ay uğraştım.

http://tahribat.com/Forum-Superonline-A-Dava-Acicam-Fakat-Oncesinde-Yorumlarinizi-Ve-Dusuncelerinizi-Belirtirmisiniz-159489/

http://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/1214426/superonline-adil-kullanim-kotasi-uygulamasindan-sikay/fpux2

şikayet var da alt tarafa attığım mesajları yayınlamadılar. baya ciddi ciddi atıştık yani. yüzsüzlük yapıyorlar birde.

3-4 ay önce aradılar, kaldırdık dediler.

tamam buydu açıklamanı istediğim. :) özel bir kampanya var mı diye merak etmiştim. Sizin durum özel, yeni abonelerde de olsa süper olurdu bu olay

rebellisch tarafından 20/Mar/13 23:49 tarihinde düzenlenmiştir
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SyspioniC
    SyspioniC's avatar
    Erkek

hmm kampanya güzelmiş.

yalnız Superonline.Net i açtıgımda "turkcell superonline" yazısı görünce işin rengi değişti :|

al birini vur ötekine amk :|

ek:

hacilar siteye bi bilgi yazmıyor. bu nası paket/kampanya anlamış degilim ? BTK dan gizli mi kampanya yapıyolar yani ?

SyspioniC tarafından 21/Mar/13 00:29 tarihinde düzenlenmiştir

"Derviş Yunus bu sözü eğri büğrü söyleme, Seni sorguya çeker bir Molla Kasım gelir."
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

1 ay öncesine kadar TTnet kullanıyordum. 62 tl + 15 tl telefon. AKK olmadan önce 3,5  4 mbit oluyodu (tarifem 8mbite kadar)  80-220 kb arası anlık indirme hızım oluyordu. AKKyi geçince zaten pc açmaya korkuyodum 0,20 mbit oluyodu ortalama (sözde akk sonrası 3mbit ben AKKden önce zor görüyodum 3ü)

şu an superonline kullanıyorum. 49 tl. telefon ücreti yok. AKKden önce 

anlık indirme hızım 3640 kbye kadar çıkıyo. AKKyi geçince ne olur onu görürüm 1 2 güne artık :)

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SerYolcu
    SerYolcu's avatar
    Erkek
    SyspioniC bunu yazdı

hacilar siteye bi bilgi yazmıyor. bu nası paket/kampanya anlamış degilim ? BTK dan gizli mi kampanya yapıyolar yani ?

BTK dan gizli değil..

Donanımhaber de yazanlara göre, BTK bu tarifenin reklamını yaptırmıyormuş.

Ondan çocuk olmamıştır (Kimsenin babası değildir). Kendisi de doğmamıştır (kimsenin çocuğu değildir). İhlas Suresi 3 üncü ayette bunlar yazar.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CaniSokucu
    CaniSokucu's avatar
    Erkek
    SerYolcu bunu yazdı
    SyspioniC bunu yazdı

BTK dan gizli değil..

Donanımhaber de yazanlara göre, BTK bu tarifenin reklamını yaptırmıyormuş.

Ne yani BTK TTNet'i falan mı destekliyor? Neden reklamını yaptırmıyor anlamadım.

Şafak 1152!
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek

TTnete göre çok iyi bir fiyat. Ve normal ev hattı da oluyormuş nasıl oluyor anlamadım :D

Modem'i bireysel olduğumuz için veremiryormuş aradım da normal modem oluyor mu buna hocam normal airties modemi aradığımda sormayı unutmuşum :) Oluyorsa Adana ki eve bağlatim şikayetçi değilsen. 

kadirozdemir tarafından 21/Mar/13 16:18 tarihinde düzenlenmiştir

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nobel
    Nobel's avatar
    Erkek

superonline ın yolladığı iplerin çoğu ile zamunda.net e girilmiyor haberiniz olsun, beni kanser ediyor bu durum.

http://goo.gl/0i2Fv
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    kadirozdemir bunu yazdı

TTnete göre çok iyi bir fiyat. Ve normal ev hattı da oluyormuş nasıl oluyor anlamadım :D

Modem'i bireysel olduğumuz için veremiryormuş aradım da normal modem oluyor mu buna hocam normal airties modemi aradığımda sormayı unutmuşum :) Oluyorsa Adana ki eve bağlatim şikayetçi değilsen. 

normal ev hattın kasıt ne hocam anlamadım :) telefon türk telekoma ait devam etse olur mu :D

@Nobel, oo o pis bi durummuş

.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kadirozdemir
    kadirozdemir's avatar
    Erkek
    MaviGozluDev bunu yazdı
    kadirozdemir bunu yazdı

normal ev hattın kasıt ne hocam anlamadım :) telefon türk telekoma ait devam etse olur mu :D

@Nobel, oo o pis bi durummuş

Superonline normalde apartman gibi yerleri bir kutumu ne koyar öyle internet dağıtır. Ve dağıttığı evler 0850 li bir numara verir. 

Ancak bu kampanya normal Türk Telekom ev hatlarına oluyormuş. Adana da olan evim mahalle de. Mahalleye de kurulum mu ne yapmıyorlar. Yani superonline'ın kendi modemini almamıza gerek yok sanırım bende airties modem var o olur mu diye sordum. Aradım adam ile konuştım modem veremiyoruz dedi. İşte o an sormayı unuttum yarın arayıp yapmam gereken işlemleri soracağım o sırada sorarım artık. 

www.kadirozdemir.net @kadirozdemirnet
Toplam Hit: 8031 Toplam Mesaj: 48