folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Superonline İlgisizliği

Superonline İlgisizliği

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Biocyte
    Biocyte's avatar
    Erkek

Geçen hafta gece durduk yere internet gitti. 1 senedir kullanıyordum hiç sıkıntı çıkmamıştı. Arayayım müşteri hizmetlerini dedim, demez olaydım. Uyumuşlar zaar telefonlarımı açan olmadı.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SHaDeWRoX
    SHaDeWRoX's avatar
    Erkek

Müşteri Hizmetilerine ulaşmak ölüm zaten minimum 10 dakika bekletiyorlar.

Her yarın geriye kalan hayatımızın ilk günü....
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek

Konu ile alakası yok pardon fakat bu firmanın modemlerinden niçin port açamıyor olabiliriz bilgisi olan varmıdır?

Port modemde açık görünüyor fakat açmıyor..

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

benim çocuk 50 gb kotayı 6 günde  bitirdi :( delircem a.k  25 mbps hız 3 mbps düştü...

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hipokondriyak
    hipokondriyak's avatar
    Erkek

Sen superonlinedan almissindir fakat gelip ttnetin ekipleri bagliyor superonlinein fiber altyapisinin olmadigi yerlerde ekibi yok

Homo sapiens, yaşamak için, diğer canlıların yaşamasına muhtaç; obligat parazit türüdür. "Sen olursan boş bardak , sana olur koyan çok su. a.g."
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    janni bunu yazdı

Konu ile alakası yok pardon fakat bu firmanın modemlerinden niçin port açamıyor olabiliriz bilgisi olan varmıdır?

superonline'da portları arayarak açtırıyorsun hocam. mantığını bende anlamış değilim ama bazı portlar kapalı olabiliyor 5060 gibi. çağrı merkezini arayıp söyleyince açıyorlar.

imza.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    janni
    janni's avatar
    Erkek
    cankol bunu yazdı
    janni bunu yazdı

superonline'da portları arayarak açtırıyorsun hocam. mantığını bende anlamış değilim ama bazı portlar kapalı olabiliyor 5060 gibi. çağrı merkezini arayıp söyleyince açıyorlar.

Aradım bir kadın çıktı hocam oda beceremedi. 7 porttan 2 sini açabildi zorlaya zorlaya. Arıza kaydı oluşturun gelin baksınlar dedim modem sıkıntılı ozaman . Biz sadece port açıyoruz daha önce hiç böyle olmadı cart curt dedi. Bekliyoruz gelip bakacaklarmış.

Enteresan bir firma gerçekten.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    OttomanSlap
    OttomanSlap's avatar
    Erkek

Superonline ı sikeyim, internetimde problem oluyor diyorum. 24 saat içinde teknik ekip gelecek diyor. 2 gün sonra uzaktan hallettik diyolar.

ekleme : halletmiyolar

OttomanSlap tarafından 12/Eki/16 18:23 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cankol
    cankol's avatar
    Erkek
    janni bunu yazdı
    cankol bunu yazdı
    janni bunu yazdı

Aradım bir kadın çıktı hocam oda beceremedi. 7 porttan 2 sini açabildi zorlaya zorlaya. Arıza kaydı oluşturun gelin baksınlar dedim modem sıkıntılı ozaman . Biz sadece port açıyoruz daha önce hiç böyle olmadı cart curt dedi. Bekliyoruz gelip bakacaklarmış.

Enteresan bir firma gerçekten.

modemlik birşey değil onlar kafayı kırdırdılar bana modemle sonra voip aldığım şirketle görüşünce bana superonline'ın portları kapattığını söylediler. ondan sonra çağrı merkezini aradığımda açtılar. belki sana denk gelen mevzuya tam hakim değildir hocam :)

ama öyle gelelim modeme bakalım bilmem ne değil :D

imza.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MorganBlacK
    MorganBlacK's avatar
    Erkek

benzer bir durumda benim başıma geldi eve internet bağlatmak istedim iyi güzel paket sunarken hiçbir sıkıntı olmadı, ertesi gün telekomdan geldiler hattı kontrol ettiler sinyal falan fıstık gönderdiler, superonline kurulum yapacak sadece dediler gittiler. Yine 48 saat olayı oldu aynı şeyi dediler 336 saat(14 gün) kadar bir süre beklettiler. tabi durur muyum arıyorum sürekli sözde aciliyet notu düşülüyor yok bilmem ne neyse internet kurulumu yapacak superonline bayinin numarasını aldım konuştum onlara superonline sözde mesaj atmamış falan filan bi sürü hikaye dönüyor ortalıkta. Dedim kampanya sözleşmemi ve başvuru bilgilerimi mail atın BİMER'e şikayette bulunacağım 48 saatlik hizmet koşulunuzu aştınız gibisine dedim, tabi bunları dedikten sonra hık mık ettiler 2 gün sonra ekip geldi bağladılar yani müridim ilgisizlik hat safhada bağırmadan çağırmadan iş olmuyor, biz insan evladı gibi davranmaya çalıştıkça insanlıktan çıkarıyorlar.

Osuranın karşısında sıçmazsan götü yok derler.
Toplam Hit: 1525 Toplam Mesaj: 21
superonline