folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Superonline Tavsiye Edermisiniz?

Superonline Tavsiye Edermisiniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sansar55
    sansar55's avatar
    Erkek

v

Superonline  bende gecegimde.kararsizim kaldim.ttnetin altyapisi degilmi bu.kotaniz dolunca hiziniz 24 den 3 degide 8-16 arasina düşer falan dediler.tavsiye edermisiniz.birde telefon parasi yok. 100 dk bedava konusma veriyor. vdsl modem hediye.

- ahmet abi sen hala ölmedin mi ya? - yok yok ölmedim - e öldü demişlerdi? - yok ölmedim
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

super online kurulum + modem ücreti almaz kullandıgın sürece ücretsizdir. 

super online kendi fiber alt yapısı yoksa ADSL ve VDSL satar , ttnetin fiber altyapısı varsa kullanamaz mesela vodafone un 100mbs verdiği yere superonline 16mbps teklif eder.

Şimdi DSL alt yapısı veya VDSL alt yapısı varsa ttnetten ve superonline den hat altyapı hızının ne kadar desteklediğini sor. gerçekten VDSL alabiliyorsan superonline a geç 4 4 lük paket var

internet 35 TL ye felan geliyor http://www.superonline.net/kampanyalar/dort-dortluk-paketler

iyi yanı superonline ve turkcell müşteri hizmetleri seni diğer operatörlerin müşteri hizmetlerinden daha iyi anlar diğerleri pek sıkıne takmayan firmalar.

kötü yanı fiber yoksa ttnetin alt yapısı neyse onu kullanırsın.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    legendary
    legendary's avatar
    Erkek

Bu hafta geçiş için başvurdum. 16Mbit'e kadar Turktelekom ADSL kullanıyordum. Hatta VDSL desteği geldi. Turktelekom 3-7 gün arası kesinti olacak geçiş öncesinde dedi. Süperonline bizimki başlar onlarınki biter kesinti yaşamazsınız dedi. Gelip hattı ölçtüler 41 Mbite kadar destekliyormuş.

35 Mbit'e kadar 100 GB AKN'li VDSL + Cep telefonunda 4 GB internet 500 dk 100 SMS 24 ay taahahüt seçtim 104 TL. VDSL Modemde ücretsiz. (24 ay bittiğinde geri alıyorlamış)

5/6 senedir TTnet vardı hiç problem yaşamadım. İnşallah bunda da yaşamam. 

Benim geçiş sebebim Turktelekom Fiberi en erken 2-3 seneye getiricez bakır kablo abonemiz zaten fazla dedi. Orda çalışan bir tanıdıktan öğrendim. Süperonline proje içinde 2017'nin sonuna kadar Fiber gelicek dedi. 

yaratıcılık uçmak değil konmaktır...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

24 ayın sonunda modem iade değil , superonline dan çıkmadıkça modem ücretsiz.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mastika.
    Absolut
    Absolut's avatar
    Erkek

Ben superonline kullaniyordum fiber cok memnundum hizi falan tam geliyordu eger varsa altyapi skinti yasamazsin die dusunuyorum. Ama bu tabletli falan kampanyalara girme olurda iptal etme durumun olursa tabletin parasini cart die pesin geciriyolar.

Suan evimde TTNET kullaniyorum oda fiber 24mb 100gb kota  + 4gb telden net 750dk konusma 1k sms + tivibu sinama cizgifilm belgesel paketini aldim 105 liraya suanlik hersey iyi gibi.

Nice babayigitler kirayi kim odeyecek, coluk cocuk ne yiyecek derdinden dolayi dunyayi degistiremiyor.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

hocam hemen hepsi aynı, hangisinin iyi kampanyası varsa onu kullan. fakat arada fark bulamazsan ttnet kullan mutlaka.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek

Ben tavsiye ederim.

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Seminerist
    Seminerist's avatar
    Erkek

Bunu bize değil etrafındaki kullanan insanlara sor. Alt yapısına göre değişir 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CEO
    CEO's avatar
    Erkek

Superonline hizmet olarak son derece sorunsuzdur aslında.

Ama olurda şaşkaza internetinde kopma falan olursa ayvayı yediğinin resmidir.

Her sorunu evirip çevirip binadaki tesisata buluyor yavşaklar.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    3Dxsolid
    3Dxsolid's avatar
    Erkek
    sansar55 bunu yazdı

v

Superonline  bende gecegimde.kararsizim kaldim.ttnetin altyapisi degilmi bu.kotaniz dolunca hiziniz 24 den 3 degide 8-16 arasina düşer falan dediler.tavsiye edermisiniz.birde telefon parasi yok. 100 dk bedava konusma veriyor. vdsl modem hediye.

Hiç düşünme geç, faturayı ödememek dışında daha kesildiğini yavaşladığını görmedim. Bir iki kere sorun oldu aradım ttnet yapmış birşeyler. Onun harici sorun yaşamazsın. 50 mbps 75 GB kota artı telefona 4g ve 500 sms 80 tl tavsiyem

Hayırlısı...
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

tv+internet önerileri lazım

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
Toplam Hit: 1853 Toplam Mesaj: 20
internet