folder Tahribat.com Forumları
linefolder Network - İnternet
linefolder Superonline'dan Türknete Geçmelimiyim?

Superonline'dan Türknete Geçmelimiyim?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    akmarky
    akmarky's avatar
    Erkek
    frekaze bunu yazdı

Türknet bu ara politikalari gözden geçirmesi gerekli hergun aynı saate İnternet kesiliyor anlamış değilim log kayıtlarına bakıyorum akşamları da gidiyor ne hikmetse telefonda kesiliyor Telekom vs iş değil adamların artık sunucuları kaldırmıyor belli bölgelere hizmet sayısı aşırıdan fazla kayıt aldığı için sorun çıkıyor ve çıkmaya devam edecek. Türknet eskiden yani 10 yıl önce güzeldi sıkıntısı yoktu şimdi saldım çayıra muhabbet var ticket acıyorum telefon İnternet çalışmıyor diye bana hattınız aktif diyorlar yeniden acıyorum teskidleri gönderiyorum Telekom alt yapı bildirimi yapıldı diyor kısacası türknet şu anda sıkıntı. Benim gibi varoş bir mahallede iseniz maksimum 16mbit adsl alıyorsanız turktelekom dan başkası size kaliteli hizmet veremez diğerleri hep onun alt yapısı kullanır.

Dipnot ben adsl. Kullanıyorum hala ve ücret fais 

vdsl kullanıcısıyım kesinti ve teknik destek kaydında aynı sorunu yaşadım 2 gün önce bakalım milenicom falan var olmadı onlara geçicez.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Hannibal_King
    Hannibal_King's avatar
    Erkek

Altyapın varsa kesinlikle Turknet.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Türknet kredi kartı bilgilerini çaldırıp sonrada hiç bir açıklama yapmayıp salağa yatmasıyla kendi kendini bitirdi.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    adamhakli
    adamhakli's avatar
    Erkek

Millenicom ile tatsız konulardan sonra hattı turknete taşıdım. Açıldı dün. Aynı gün söyledim vdsl geçirdiler. 35 dediler 35 geliyor. Bazen 31 mbps. Gayet memnunuz 10 mbps adslden sonra. +10 lira ile 50 yapabilirlermiş, değerlendirmedim gerek yok bana şu an. Bir aksilik çıkmaz inşallah. Yer Erzurum. Vae kullanıyor. Santrale 2 km kadar uzağım. 

Hayat savaştır, ölümden korkan YAŞAMASIN. https://www.tahribat.com/forum/cekilis-2020-bal-satisi-basladi---siparisler-ali-247037
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    acemi-webci
    acemi-webci's avatar
    Erkek

ttnet 65tl 24mbit kotasız kullanıyordum 2 yıllık sözleşmem bu ay bitti. aradım aynı paketten devam edelim dedim o paketin fiyatı 117tl dedi 2 yıl tahhütlü üstelik 200gb limitli :) falan bişeyler söylerken kapattım teli.

türknete başvurdum, sözleşmeleri kargoladım 3-4 gün sonra geçiş yaptılar. şu an 35mbit alıyorum hizmetten memnunum. +10 tl daha eklersek 50mbit verebileceklerini söylüyor ama ihtiyaç yok şimdilik belki sonra eklerim.

ttnetin verdiği vdsl modemini kullanıyorum, arayüzden kullanıcı adı şifreyi girdim yetti.

özetle ttnetten daha iyi hizmeti daha ucuza alıyorum.

edit: ist/ataşehir

acemi-webci tarafından 20/Ara/19 14:29 tarihinde düzenlenmiştir

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek

benmi bulamıyorum acaba. ttnetin sitesinde neden altyapı sorgulama sayfası yok ev adresini girerek en fazla ne kadar hız alınır diye  öğrenemiyoruz

ttneti aradım 65e kadar destekliyor dedi ancak 16lık paket kullanıyorum.

modemin xdsl bölümünde 20ye kadar destekliyor adam mı yalan söylüyor yoksa modemin desteklediği mi bu kadar çünkü modem vdsl modem

turk neti aradim port yok galiba sizin olduğunuz bölgeye hizmet veremiyoruz dedi mk :D

ReyiZ tarafından 20/Ara/19 15:17 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kady
    kady's avatar
    Erkek

gönüllü türknet övücü geldi :)

züperonline dan turk nete gectım bugun zuperonlıne lı olsam ve bılsem kı 500 tl ceza kesecek razı olur turknet e gecerdım

bu söyledıklerımı benım bulundugum bölge ıcın soyluyorum

8mbıt den 16 tıya yalvardıgım halde cıkarmayan superonlıne 109 tl

başlarken dırek 35 mbıt   65 tl turknet 

Upstream Downstream
    Mevcut Hız (Kbps) 4095 97493
    Maks. Hız (Kbps) 39750 100465

http://profil.gittigidiyor.com/kady
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Micko
    Micko's avatar
    Erkek

Türknetten gayet iyi, hızlı konusunda mükemmel. Şöyle bir negatif yanı var; Destek çok sıkıntı. Eğer bir problem olursa (arkadaşın başına geldi) en az 3 gün destek yok. 

76 tl en az 35 mbps hız, ben 50 mbps hız aşasını görmüyorum. Ayrıca ping filanda olmuyor.Eğer isterseniz hız bilgilerini de paylaşırım.

Türknet tavsiye ederim. 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekkeli
    Tekkeli's avatar
    Erkek

Tabiki geç süperonline nedir ya.

Biz öğrenci evinde kalıyoruz maalesef bizim arkadaş da sözleşmeyi yapmış süperonline ile.

Kullanmaya devam edecez artık ama bitince türknete geçecem kesinlikle.

Adamlar 75 tl ye 100 megabit internet veriyor 75 megabit ise garanti hız. Boru değil yani

Köpeklerin kardeşliği aralarına kemik atılana kadardır. Mevlana Celaleddin-i Rumi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DarkFall
    DarkFall's avatar
    Erkek

valla ben baya memnunum, çok iyi hız veriyorlar.

Toplam Hit: 14297 Toplam Mesaj: 41
superonline dan turknete geçmelimiyim?