folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Süperonline‘Ye Geçtim Sizce İyimi Ettim ?

Süperonline‘Ye Geçtim Sizce İyimi Ettim ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    O Şimdi Astek
    deja-vu
    deja-vu's avatar
    Erkek

kuralkan bunu yazdı:
    -----------------------------

JackDaniels bunu yazdı:

Beyler TTnette taahütsüz kullanıyordum aylık 52tl internet + 22 tl telefon faturası ödüyordum az önce elemanlar geldi kapıya paketlerden bahsettiler kafama yattı 24 ay taahütlü 20mbit aylık 45tl sabit ücret telefon faturası yok dediler düşünmeden geçtim sizce iyi mi ettim ? :D 25MB AKK sı varmış geçersen 2mbit oluyomuş sorun degil ben zaten 1 mbit kullanıyordum :D

Hocam sanırım 25 GB demek istedin :)

NOT: Bu arada bu forumda ilk mesajım. hayırlı olsun İNŞAALLAH.

2 mbit değil 1 mbit oluyor...sokayım böyle sisteme başkaları interneti hak olarak geçer anayasaya bizde insan muamelesi göremiyoruz daha.peh!

Almanya Fatihi
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Clostridium
    Clostridium's avatar
    Erkek

biz millet olarak öpülmeye mahkumuz 

nokta

N'oublie pas d'ou tu viens ..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FiL3MAN
    FiL3MAN's avatar
    Erkek

yanlış yapmışsın kardeş. Superonline da sıkıntı çok oluyor. internet kesilip duruyor. Türk telekomun alt yapısnı kullanıyorlar ve hiçbişi bilmiyorlar. müşteri hizmetlerini arıyorsun bişi yapamıyorlar. Hatlar yoğun oldu mu hele kesiliyor. Yakında anlarsın...

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lathedarkman
    Lathedarkman's avatar
    Erkek

kullanmadım superonline fakat paket gayet uygun

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Quetzalcoatl
    Quetzalcoatl's avatar
    Erkek

2 yıldır superonline fiber kullanıyorum en ufak bir sıkıntım olmadı. superonline adsl deseniz neyse de fiber gayet iyi ve sorunsuzdur.

Özgürlüğü anladıkça ona daha az sahip olursun.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Subtitle
    Subtitle's avatar
    Erkek

Superonline internete geçeli 2 yıla yakın bir zaman geçti. İlk başlarda 10 Mbit idi kullandığım internet bağlantısının hızı. Oyunlarda lag vs rastlamadım zaten. Downloadlar çok seri.

Eskiden hatırlıyorum da 100 mb dosyanın inmesini 15 dakika beklerdim. Rapidsharele az uğraşmadık. Sonra superonline'a geçince torrent olayını keşfettim. Gözüm gönlüm açıldı, hayata bakış açım değişti.

Ardından geçtiğimiz aylarda aradılar superonline'dan. İnternet hızınızı 20 Mbit çekicez ama 1 sene daha taahhüt vericeksiniz dediler. Ben de tamam dedim ayaküstü 2 kat hıza geldik. Şu an 2,3-2,5 MB hızla dosya indirebiliyorum. Hayatım değişti diyebilirim bu teknolojiyle. Nereden nereye. Biraz enteresan oldu.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkroques61
    darkroques61's avatar
    Erkek

AKK'den hiç hızım düşmemişti ta ki bu aya kadar. Sözleşmem Nisan2da sona erdi TTnet ile ben Mayıs biliyordum Mayıs faturasına 76 lira dayamış ibneler hemen 59 galiba taahhütsüz fiyatı..

Neyse Üni kazanırsam büyük ihtimalle şehir değişikliğine gideceğim evde de kardeşlerim kullanır neti onlara da kotalı net yeter bir kaç ay daha böyle uğraşacağız artık..

AKK'yi millet yazıyordu abartıyorlar diyordum da Allah belasını versin böyle bir şeyin..

Paramızla rezil oluyoruz arkadaş..

Kendine İyi Bak ..
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kvasir
    kvasir's avatar
    Erkek

Subtitle bunu yazdı:

Superonline internete geçeli 2 yıla yakın bir zaman geçti. İlk başlarda 10 Mbit idi kullandığım internet bağlantısının hızı. Oyunlarda lag vs rastlamadım zaten. Downloadlar çok seri.

Eskiden hatırlıyorum da 100 mb dosyanın inmesini 15 dakika beklerdim. Rapidsharele az uğraşmadık. Sonra superonline'a geçince torrent olayını keşfettim. Gözüm gönlüm açıldı, hayata bakış açım değişti.

Ardından geçtiğimiz aylarda aradılar superonline'dan. İnternet hızınızı 20 Mbit çekicez ama 1 sene daha taahhüt vericeksiniz dediler. Ben de tamam dedim ayaküstü 2 kat hıza geldik. Şu an 2,3-2,5 MB hızla dosya indirebiliyorum. Hayatım değişti diyebilirim bu teknolojiyle. Nereden nereye. Biraz enteresan oldu.

hayatının hatasını yapmışsın dostum, eğer 10 mbps de kalsan AKK olmayacaktı.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sahinka
    sahinka's avatar
    Erkek

ttnet iyide bu aralar acayip sapıttılar  akk eskiden 15 gb yanlış hatırlamıyosam o zaman benım kı 1 kere bile hız düşmedi ne zaman kı 50 gb çıkardılar  doğru dürüs bi şey indiremiyorz aynı şekilde müsteri hizmetleri bilerek mi yapıyolar anlmadım lan açıkça soruyorum böyle mi olcak bana ordan hazır metin okuyo çok sinirleniyorum ama diğer firmalara görede en iyi hizmeti bunlar veriyo  yani yokluk içinde varlık çekiyoz g.k.

imza
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bouble
    Bouble's avatar
    Erkek

Arkadaşım, bu 20mbit 45tl dediğin tarife hangisidir acaba, cok cazip geldi bende kullanmak istiyorum, superonline sitesinde bulamadım.

gençsen dünya senindir, dünyayı sen yaratırsın..
Toplam Hit: 2516 Toplam Mesaj: 23