Sürekli Şikayet

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

Karşı Komşum Apartmandaki Adam Beni Şikayet Ediyor Ben Cafe Sahibiyim :)) Acıklayıcı Oldumu ?

Memento Mori
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

ne Yapiyim hocam ben Bu İpneye Hukki ki Yönden Veya İnsan Dışı Yöntemlerle ?

Memento Mori
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek
    Reskam bunu yazdı

Karşı Komşum Apartmandaki Adam Beni Şikayet Ediyor Ben Cafe Sahibiyim :)) Acıklayıcı Oldumu ?

Oldu hocam :)

Tek yol tatlı dil bence, ekmeğimin peşindeyim, geçim kaynağım bu ve yasalar çerçevesinde işim yaptığımı düşünüyorum dersin, hatta adama sor rahatsızlığınızın sebebi nedir diye ve bir önerisi var mı diye? Bu şekilde gururunu okşa, egosunu yükselt adamın. Ama samimi bir şekilde söyle. 

Buna rağmen uyuzluğa devam ediyorsa kıçına bira şisesini dip tarafından başlamak suretiyle sokmak mübahtır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek
    Mukavim_ bunu yazdı
    Reskam bunu yazdı

Tek yol tatlı dil bence, ekmeğimin peşindeyim, geçim kaynağım bu ve yasalar çerçevesinde işim yaptığımı düşünüyorum dersin, hatta adama sor rahatsızlığınızın sebebi nedir diye ve bir önerisi var mı diye? Bu şekilde gururunu okşa, egosunu yükselt adamın. Ama samimi bir şekilde söyle. 

Buna rağmen uyuzluğa devam ediyorsa kıçına bira şisesini dip tarafından başlamak suretiyle sokmak mübahtır.

Şimdi Bu İpne Her şeye Karışıyor tek Bana Değil Tm esnaflara

Memento Mori
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

Adam Emekli mi?

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek
    streetw1se bunu yazdı

Adam Emekli mi?

EVET Hocam Nerden bildin ??

Memento Mori
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mukavim_
    Mukavim_'s avatar
    Erkek
    Reskam bunu yazdı
    Mukavim_ bunu yazdı
    Reskam bunu yazdı

Şimdi Bu İpne Her şeye Karışıyor tek Bana Değil Tm esnaflara

O zaman hocam bir şikayet dilekçesi yaz ve bu dertten muzdarip diğer esnaflardan da altına imza attır. Dilekçe de haksız yere sürekli şikayet edildiğinizden ve böylelikle kamu personelinin de boş yere oyalandığından, ayrıca şikayetlerin piyasadaki güveninizi zedelediğinden falan bahsedin, maddi manevi zarar görüyoruz vs.. Sonra dediğim gibi tüm esnafları dolaş imza attır altına ve bu dilekçeyi adama götür öncelikle. Durumu düzgün bir dille izah et. Baktın dikleniyor ver dilekçeyi ilgili kuruma, şimdi biraz da o uğraşsın pezevenk.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    streetw1se
    streetw1se's avatar
    Erkek

şimdi bu emekli dediğimiz adamlar kendilerine meşgale ararlar, tüm gün canları sıkılır.ben de bir şirkette çalışıyorum bazen satış sonrası hizmet telefonlarına şahit oluyorum.

Adam emekli napıyor biliyormusun ? Gidip ürünün başına saatlerce oturuyor; bir tık duysun, bir arıza gibi bişey görsün hemen telefona sarılıyor ve arıyor.

Emekliyse işin gerçekten zor ve bu adamlar yaşlı da olunca laftan anlamazlar.Hele memur emeklisi ise esnafın halinden hiç anlamaz.

Tatlı dili dene, işe yaramazsa bir şekilde gözünü ciddi şekilde korkut ama iz bırakma.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EnableTurk
    EnableTurk's avatar
    Erkek
    Triumph bunu yazdı

birader sen de azcık uzlaşmacı, anlayışlı esnaf prototip'i çiz. şahsen bizim alt katta da cafe var bizim apartman serserilerden, adamın magandalığından illallah etti. al pastanı, çikolatanı dayan kapısına. efendice anlat meramını. bakın tek gelir kapım bu. bu işten ekmeğimi kazanıyorum. sizi rahatsız eden neyse söyleyin imkanlar dahilinde çözmeye çalışayım. böyle bir girizgah'a tav olmayacak adam varsa adres ver gidip evini kundaklayalım pezevengin en azından yeryüzünden bir böcek silindi diye seviniriz. şaka bir yana bence böyle yap.

çok yanlış, 

git çal adamın kapısını, açınca de ki.. " Bak sana nekadar yakınım, karın da bir okadar yakın dikkat et. " 

edit : Adam ol s.miyim ağzını yüzünü de.

edit : piçin evladı, bende çok çektim bu tiplerden.

edit : sinirlendim yine ya.

seni 4 kere döverim yarın 🤙
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Reskam
    Reskam's avatar
    Erkek

Hocam Şimdi Ben Bu Orsb. Ç. ne Yapiyim en doğrusu kesilmişim var Hocam Benim

Memento Mori
Toplam Hit: 4355 Toplam Mesaj: 42