folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Suriyeli Muhalifler Mi Dediniz?

Suriyeli Muhalifler Mi Dediniz?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muritcan
    Muritcan's avatar
    Erkek
    xzxz bunu yazdı

türkiye bu mağara adamlarına silah veriyor bir de , utanılacak haldeyiz gerçekten 

Var olsun Tayyip Amcamız...

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kutengri
    Kutengri's avatar
    Erkek
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek

islamin sartlarina birtane  daha eklendi :)

HoLyCat tarafından 08/Şub/13 12:47 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Yahu öldürme işi en başından zaten İçi kalleşlik barındıran bir eylemdir... Orada Burada başka yerde öldürülen sonuçta bir insan... Ve Hiç bir insan Sahipsiz değildir.

Oradaki adamlar neden öyle hayvanlık ediyorlar, Esete güçleri yetmediği için, Eset bu elemanlarla ne yapıyor Adamların çocuklarına varıncaya kadar katlediyor.. O hayvanlığı eden adamlar acı dolu adamlar..

O öldürdükleri Askerin Sahipleride Acı dolu olacaklar... Ve Lanetli İnsanoğlu Tarihi Esed gibiler sayesinde sürüp gidecek... Acıyı seviyoruz galiba..

Yaptığımız iğrençlikler yapımızla çelişen iğrençlikler.. Orada yapılan bir insana yakışmayan şeyler. Ancak oradakilerin her birinin ya kızı yada Oğlu bu Eset yandaşlarınca vahşice öldürülmüştür.. Bu gerçeği göz ardı etmeden yazın yorumlarınızı... Bu halk Eset i İstemiyor. Aslolan milletin Sözünün geçmesidir. Eset İtinin değil.

Eset iti ve Onun Gibi Elitlerin Götleri Sıcak Yerde Dursun Diye, Ve Yumuşacık Pofuduk Koltuklarda Rahat Rahat Otursun Diye Ailesi Yokedilen İnsanlar var... Sayıları Azımsanmayacak kadar çoklar.. Aramızdaki Çoğumuzun Artık Çocukları var... Bir Düşünün Tayyip Ordumuzu Bize Karşı Katliama Kaldırsa ne Düşünürsünüz... Ben Baştan Gitmiyorum Dedi ve Başladı Karşı Gelenleri Öldürmeye...

ShockMan tarafından 08/Şub/13 13:18 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    weskeyy
    weskeyy's avatar
    Erkek

Yazık kendi memleketi paramparça olan milletimiz esad ın gitmesine göbek atıyor atkafalılar memleketimizin 16 adası lozan ve londra anlaşmasına rağmen yeşil komünist iktidarımızca yunanistana verilmiş konusu haber bile yapılmamıştır ruhban okulunun adı bile kaldırılırken yeniden megalo idea hortlatılıp bütün kurtuluş savaşı melekeleri yeniden suratımıza çarparken biz hala uykulardan uykulara dalıyoruz ecdad deyip çocuklarımızın geleceğini har vurup harman savuruyoruz memleketin 750000 km/2 yakın alanın 10/4 ü satılmış nolacak canım deyip tahimimize geçmişimize inat kulak sallıyoruz oradaki insanlar orada kafa kelle kol kesip atıp savuruyor onları kim besliyor libya daki masum sivilleri kim öldürüp kolluyordu kuzey ırakta kürtleri kollayıp besleyip türkmenleri horluyor gıkımızı çıkarmıyoruz bu kadarmı sığ bu kadar mı öküz bu kadar duyarsız kalabiliyoruz eskiden cuma namazlarından sonra ortaya çıkan dinsiz dinciler kahrolsun amerika israil diyerek bayrak yakıyordu şimdi bir tanesini görsem aha bunlar değiştiler akılları başlarına geldi diyecem yok ki kıblesi tel aviv londra new york olanın allh korkusu olamaz ecdad korkusu olamaz yazık 30 bin insanımızı öldüren kişiyle veya onların sırtlanlarıyla beraber katiller cirit atıyor ama bizim yanan yüreklerimiz azıttığında faşistlik yapma bırakın işinize bakın yahudi uşaklığına devam edin işimin gücümün arasında patladım...

Bedenin BAKİRE olmasi onemli degil,Yeterki ruhun OROSPU olmasin!!!
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    UzatmaNaciye
    UzatmaNaciye's avatar
    Erkek

Kürt PYD ve FSA arasındaki çatışmalar 

http://www.liveleak.com/view?i=2df_1359645179

http://www.liveleak.com/view?i=437_1359643349

http://www.liveleak.com/view?i=acb_1359559297

muhalifleri bende terörist olarak görüyom ama  bi onlar degil iclerin selefi  ile el kaide war ortalıgın a. koyanlar onlar yoksa digerleri adamları evini tarıyor onlarda silahlanıp saldırıyor anlıcan 

o videodaki adamalar selefiler onlar icin insan öldürmek işkence yapmak iş gibi bişi adamlar türbelere camilere bomba atıyor umurlarında degil.

UzatmaNaciye tarafından 08/Şub/13 13:47 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReeX
    ReeX's avatar
    Erkek
    zone bunu yazdı
    kafkafkaf bunu yazdı

o.ç. pkk'dan farkı ne bunların?

muhalif falan değil bunlar terör yaratan abd kuklaları, esadın hepsinin başını kesmesi dileğiyle...

Gimme Some Tits
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek
    kafkafkaf bunu yazdı

o.ç. pkk'dan farkı ne bunların?

muhalif falan değil bunlar terör yaratan abd kuklaları, esadın hepsinin başını kesmesi dileğiyle...

---

edit:

bu konun altına şunu eklemek istiyorum ;

Yıllardır bu ülke için çalışmış , ülkesini ve milletini gerçekten seven, Amerikan karşıtı yazar ve askerleri ; ergenekon ve balyoz adı verilmiş sahte olaylar ve medya gücüyle örgüt denilen hale getirdiler. haklarında tek bir delil, tek bir ispat olmadan 5 senedir içeride yatan paşalar var. 

Yılmaz Özdil'in, İzmir'deki olayı ele alışı : http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/22428457.asp

okuyunca göreceksiniz ki ; ne hukuk hukuk, ne polis polis, ne de millet millet... 

Propaganda teknileri vardır ; algı değiştirirler. Esad oldu Esed niye ??? öcalan oldu İmralı , pkk oldu dağdakiler...

Hayırdır ???  Yetmedi Ergenekon ve Balyoz için tanıklar "dağdakiler" oldu.

----

Kahramanların sanık, teröristlerin tanık olduğu bir ülkenin bütün pusulalarının şaşmaması önemli değildir.

Buradan şunuda anlayın ; yurtdışında neden kürtlere sahip çıkıldığını , pkkya destek verildiğini görün (şimdi bizde kürtüz Türkiye'yi seviyoruz olayına girmeyin ne demek istediğimi anladınız).

Bu herifler teröristtir. Sisteme, başbakana, düzene karşı çıkıyor. Dini kullanarak. Bugün Muhalif olacak belki fakat yarın öbürgün düzen kurulduğunda terörist olarak dağa çıkacaklar (muhtemelen Türkiye de besleyecek).

Suriye'de, Irak'ta insanlık suçları işlendi. Erkekleri geçtim ; bebekler, çocuklar, kadınlar öldürüldü. Hatta tacavüz edildi. Savaş insanlık suçudur. Bugün Irak ve Suriye gösteriyor ki ; bütün dünya insanlığını kaybetmiş durumdadır. Olanlara karşı sadece konuşmaktan öteye gidemiyorlar. 

Bizde Türk milleti olarak götümüzü kandırdık.

Kusura bakmayın millet , insanlık ve demokrasi buysa ; insanlığımızıda, demokrasimizi anlayışımızıda sikeyim. Ufacık çocuklar, bebekler, kadınlar tecavüz edilip göz göre göre öldürülüyorsa ve bütün dünya ne yapacağını konuşmaya ve Suriye üzerinden birbirine sataşmaya çalışıyorsa ;

İnsanlık kalmamış, demokrasi yanlış anlaşılmıştır. Yazıklar olsun hepimize...

Ayro tarafından 08/Şub/13 14:18 tarihinde düzenlenmiştir
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Yahu Arkadaşlar merakımı mazur görün ama Neden Eset Yandaşlığı yapıyorsunuz sizler.?

Yok Millete karşılık bir şahsiyet nasıl tutulur anlamıyorum, mantığım kilitleniyor. Örneğin ben Orada yönetici olsaydım ShockMan Yandaşları olurdu, İyide ShockMan kimki yahu... Nedir Bu bir İnsana Taparcasına sevmek..

Anlayamıyorum.?  Sonuçta ShockMan da onlar gibi bir İnsandır.. Ve Muzurun tekidir. Koltuğu Sevmiş Vermek istemiyor... Onun Koltuğu Sevmesini neden savunuyorlar bu insanlar. Ve Buradaki Müritler.?

Bilmediğim bir şey varsa bende bileyim aydınlatın beni... Nedir bu Elit Kimseleri Kollama Geleneği. Elitlerden Menfaat umulur ondanmıdır acaba.. Benim Elitim Senin Elitin Olayımıdır.?

ShockMan tarafından 08/Şub/13 13:52 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Evet kimyasal silah kullanan esad denen orospu evladının yaptığı. 10 yaşındaki çocuklar hastanede vucudu eriye ölümü bekliyo. Ben bu adamı savunmuyorum arkadaşlar. Adamları da tebrik ediyorum. en azından esadın yaptığını yapmamışlar. kurşun sıkıp öldürmüşler .

Bunu yapan adamımı savunuyosunuz siz?

İmzalar Kaldırılsın!!
Toplam Hit: 8202 Toplam Mesaj: 79