folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Suudi Arabistanda Çöle Ufo İndi İddiaları

Suudi Arabistanda Çöle Ufo İndi İddiaları

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tahref156
    tahref156's avatar
    Erkek

Ufo uçtuktan sonre ne hikmetse görüntüye alan kişi kamerayı kaldırmıyor havaya sanki ışınlanma hususunu biliyormuş gibi biraz bekleyip ışınlanma gerçekleştikten sonra kamerayı havaya kaldırıp ufoyu çekmeye çalışıyor. 

Benim anlamadığım bu tür her videoda ufo diye tabir edilen araçların şekli hep aynı aq bunların üst modelleri falan yokmu hep yuvarlakmı la bunların araçları...

the man who gets tired after eating a ban
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nvidia
    Nvidia's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

amk inse çöle mi iner

Milyarlarca yıl ölüydüm dirildim ve tekrar dirilmemek üzere öleceğim günü bekliyorum!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RETRET
    RETRET's avatar
    Erkek

Bir ara da federasyon mederasyon geliyordu boyut değiştiriyorduk amk. Akıl var mantık var; senden daha gelişmiş bir canlı türü bu gezegene inse senin türünü sağ bırakır mı. Aptal gibi sağa sola sinyal gönderip duruyorlar imkanım olsa gider o sinyalleri gönderenleri bir güzel sikerim, ulan çoluğumuz var çocuğumuz var bir de uzaylı istilasıyla mı uğraşalım...

ulan hepiniz yaşlanmışlınız size inat ben yaşlanmayacam saç da ektirecem pilates de yapacam, götümü yiyin.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kanakan
    Kanakan's avatar
    Erkek

fake

ulan öyle bir görüntüyle karsilassinca allahu ekber allahu ekber diye ciglik atiyorlar baske eylem yok.

tamamda ya hic mi merak yok ulan sizde, ben olsam biraz yaklasir ne bilyeim saga giderim sola giderim net cekmeye calisirim.

Nedense Kamere geri zoom yapiyor ama ileri zoom yapmiyor film boyunca!!

Kanakan tarafından 04/Ara/16 15:02 tarihinde düzenlenmiştir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek

subhanallah (arabistanda olduğu için)

oh my god (cavur elinde olduğu zaman)

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    satrekarte
    satrekarte's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

kuranda gecen  insan hayvan ve cin var uzaylı cin olmayacağına göre tek alternatifimiz var tüm uzaylılar birer hayvan

havada durdum,şahitlerim var
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

ben ikna oldum :d

ne diyon?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Enquinx35
    Enquinx35's avatar
    Erkek

Video fake.Evren sonsuz oldugu için sadece insanlar icin bu koca evrenin olduğunu düşünen gerizekalı insanlarin hala var olmasi ne kadar aci bir tablo. Evet bizden baska varliklar var, onlar icin bizde uzayliyiz belkide bizi isteseler yok edebilirler. Insan oglunun teklonojisi cok geride onlar icin, ayrica teklonojinin bu kadar gelişmesi neden son 50 sene icinde oldu 1950 senesinde 51. Bolgeye dusen geminin arastirilmasindan olma ihtimali yokmu ? Insanlik yüzyıllardir gerizekalimiydi? Ayrica CAI ve FBI gizli ufo dosyalarini acikladi google amcadan ilgilenenler arastirabilir.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LaNCeLoT
    LaNCeLoT's avatar
    Erkek

Petrol almaya gelmiştir

Kurtlar tasma takmaz....
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roark
    Roark's avatar
    Erkek
    Enquinx35 bunu yazdı

Video fake.Evren sonsuz oldugu için sadece insanlar icin bu koca evrenin olduğunu düşünen gerizekalı insanlarin hala var olmasi ne kadar aci bir tablo. Evet bizden baska varliklar var, onlar icin bizde uzayliyiz belkide bizi isteseler yok edebilirler. Insan oglunun teklonojisi cok geride onlar icin, ayrica teklonojinin bu kadar gelişmesi neden son 50 sene icinde oldu 1950 senesinde 51. Bolgeye dusen geminin arastirilmasindan olma ihtimali yokmu ? Insanlik yüzyıllardir gerizekalimiydi? Ayrica CAI ve FBI gizli ufo dosyalarini acikladi google amcadan ilgilenenler arastirabilir.

Nasıl bu kadar emin olabiliyorsun ? eger varsalar neden bunca zamandır hiç iletisime gecmediler ? varsayımları bir kenara bırakarak konusursak. Elle tutulur somut hiçbir kanıt yok. 

Roark tarafından 04/Ara/16 20:53 tarihinde düzenlenmiştir
Toplam Hit: 6469 Toplam Mesaj: 50
ufo