Suudi Arabistan’Da Darbe

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

@İzzmarit hocam peki o cücelere bir zarar geliyormuydu?  Yazık yahu can onlarda züppe prenslerin ettiği işmi? 

Bilemiyorum hocam ben haber sitesinin yalancisiyim (:

Beter olsunlar +1 araplar kadar les yaratiklar yok bizzat gidip ulke dedikleri bok cukurlarini gordum kole olarak kullandiklari endonezyali filipinli insanlar haricinde bu cografya komple geberiyorum desin can cekissin, al su diye suratlarina bile tukurmem.

Edit. Arapsevici olmayip humanizm kasacak olan varsa gitsin bi gorsun ayni fikirde kalabilirse sonra tartisiriz. Arapsevicilere de yallah.

Aney kafama çakıl taşı geldi.. :)

Vallahide Arap sevici değilim, sadece İnsanları seviyorum, ne yapayım elimde değil. Savaşmasınlar Sevişsinler istiyorum, ama daha buna uzunca bir süre var gibi.

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Prens de yolsuzluk yapıyorsa dünyanın çivisi çıkmış demekki =))

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı

Prens de yolsuzluk yapıyorsa dünyanın çivisi çıkmış demekki =))

Bunlarda prens te var çokoprens te :))

Suudi arabistanda kraliyet ailesinin borusu öter. Eğer prens isen ülkede senin dediğin olur. İstediğini ülkeden bile kovabiliyorlar... 

@Shockman hocam cidden cömert reem. Bunlar yemekte bile ortalama 5k ve üstü bahşiş atan insanlar. Paranın haddi hesabı yok. Kendi paralarının ne kadar olduğunu bilmiyor ki. Nasılsa akıyor.

Daha önce suudi prensinden 2000 euro bahşiş almışlığım var :)) Tek yaptığım şey ise operasyon müdürlüğü yaptığım dönemlerde bunların oteline gidip hoşgeldiniz demiştim. 

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    samaccc
    samaccc's avatar
    Erkek

prens bnin fayd diye birini öldürmüşler deniyor . mynete de düştü

Minimalist Değilim Tembelim
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    umit
    umit's avatar
    Erkek
    DeepInside bunu yazdı

Beter olsunlar. 

le le le sakine
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mürşide
    izzmarit
    izzmarit's avatar
    Dişi
    ShockMan bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

@İzzmarit hocam peki o cücelere bir zarar geliyormuydu?  Yazık yahu can onlarda züppe prenslerin ettiği işmi? 

Beter olsunlar +1 araplar kadar les yaratiklar yok bizzat gidip ulke dedikleri bok cukurlarini gordum kole olarak kullandiklari endonezyali filipinli insanlar haricinde bu cografya komple geberiyorum desin can cekissin, al su diye suratlarina bile tukurmem.

Edit. Arapsevici olmayip humanizm kasacak olan varsa gitsin bi gorsun ayni fikirde kalabilirse sonra tartisiriz. Arapsevicilere de yallah.

Vallahide Arap sevici değilim, sadece İnsanları seviyorum, ne yapayım elimde değil. Savaşmasınlar Sevişsinler istiyorum, ama daha buna uzunca bir süre var gibi.

Aa hahah yok onceki insancil mesajini gormemistim simdi gordum, sana tas atmamistim (: yazdigim mesaja pesin edit koymustum. Araplar sevismesin kendi aralarinda savassin bence uredikleri yeter ((:

sigara değil, balık olan.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı
    izzmarit bunu yazdı
    ShockMan bunu yazdı

Aa hahah yok onceki insancil mesajini gormemistim simdi gordum, sana tas atmamistim (: yazdigim mesaja pesin edit koymustum. Araplar sevismesin kendi aralarinda savassin bence uredikleri yeter ((:

Sesli güldürdün hocam, Allah iyiliğini versin. :)

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lazmania61
    Lazmania61's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Bence arapları kıskanıyorsunuz.

Bize Tahribat.com'da TRABZON:)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    emrah20
    emrah20's avatar
    Erkek
    Ben o hatuna taktım kafayı. Sığınacak yer arıyorsa, ben mülteci kabul ediyorum.

Kendisini Hacker sanan zibidilerden değilim.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    antivir-US
    antivir-US's avatar
    Erkek
    Lazmania61 bunu yazdı

Bence arapları kıskanıyorsunuz.

Niye kıskanalım ne 3. Köprüleri var ne de 3. Hava limanları

Camınızı kırar, duvarınıza işer, bisikletinize biner, tekerini keser, arabanızı çizer, zilinize basar kaçarım. Kısacası ben annenizin sokağa çıkarken uzak dur dediği çocuklardan biriyim.
Toplam Hit: 7806 Toplam Mesaj: 53
suudi arabistan