folder Tahribat.com Forumları
linefolder Bilim Teknik Teknoloji
linefolder Suyla Çalışan Araba Projem :)

Suyla Çalışan Araba Projem :)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    CyberJihad
    CyberJihad's avatar
    Erkek
    Ben de sidikle çalışanı icat ettiydim zamanında :D

Bana kefendir yatak,sana tabuttur havuz//Sen kıvrıl ben gideyim son Peygamber kılavuz...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    morportakal
    morportakal's avatar
    Erkek
    suyun bitcegini sanmam

bassinyourface
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    aslında mantıklı ama olaylar uzaktan gözüktüğü kadar kolay değil

eminim her elektrolizin ne olduğunu bilen türk genci bu projeyi aklından geçirmiştir :)

asıl olan enerji dönüşümünü sağlarsanız 1litre su ile burdan amerikaya yol olsa gidip gelebilirsiniz. diye düşünüyorum

Zimbabwe
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek
    şimdi suyun atımları var dimi nedir bu atomun yapısı proton ve nötronlar bi arada durur onların etrafında elektronlar hareket eder heee şimdi bu proton ve nötronlar nası bi arada duruyo dimi birbirlerini itmeleri lazım bunu sağlayan bi kuvvet var fln fln biz şimdi bu suyun atomuna nötron atışı yapcaz atomu parçalayı açığa çıkan enerjiylede ebemizin amını görüp bi selam çakçaz sonra hiç beklemeden tahtalı köy :D

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jerry
    jerry's avatar
    Erkek
    iyi sallamisin heee. Olm notron oadi ustunde nort. Onun herhangi bi r degeri yok, birakin siz suyu, normal benzinle yapilabilcek ,amk TR de bin tane kendi yuzde yuz uretmimiz arabamiz olur. Daha onu yapamamisken, Turk gencligi suya dadanmis, aklinizi s.kiyimm...

GOD IS GOD http://www.youtube.com/watch?v=v8LY2VgiikE
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    forever156
    forever156's avatar
    Erkek
    Olmayacak bişey değil gibi gözüküyo.Hatta bazı firmaların üzerinde çalıştığını duydum fakat depolama,motor içi sirkülasyon ve maliyet konularında sorun yaşanıyomuş.Bence bu sorunlar üzerine eğil,özellikle de maliyet :D Gerisini parasayma makinesine bırak...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    oRJiNaL
    oRJiNaL's avatar
    Erkek
    Abi hidrojenle çalışan arabalar var zaten Honda bu konuda çalışıyomuş daha da yatırım yapacaklarmış ben Tv de izlemiştim.

Tek sorun benzin istasyonlarının hidrojen istasyonlarına döndürülmesiymiş ama ondan da nası suyla çalışır hale getirlir onu bilemem :D

ama olmaz diye bi şe yok herşey olabilir :))

Ne geçmiş vardır ne gelecek sonsuz bir "şimdi" vardır hiç bitmeyecek.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Herbokolog
    KaptaN
    KaptaN's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    abü o dedigini icat ettiler sen başka bişey icat et
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DataDiver
    DataDiver's avatar
    Erkek
    bmw de ztn hidrojen motorunu bi fuarda tanıttı.arabda suyu elektroliz etmne gkte yok benzinci olcak hidrojenci sonra dwm... sen bşka bşiler düşünmye dwm et
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    caagroup
    caagroup's avatar
    Erkek
    hackermemo kardeş zaten senin dediğin var saçma saçma konuşup ben buldum deme bir ara tvlerde su ile çalışan araba vardı izlemedinmi suyu elektroliz ediyordu aynı senin düşündüğün gibi tabi o enerji yetmediğinden benzin ve ya mazoto karıştırılıp kullanılıyodu sanırım bu bilinç altında kalmış sonrada ben buldum diyosun git araştırma yap bakkam önce
Toplam Hit: 3826 Toplam Mesaj: 28