Symbian S60 Msn{İstek}

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    nokia n73 Me var hattım avea ve adam akıllı bi msn programı istiyorum..bilen eden kullanan varmı hacılar :s ??? kontörüde az yesin bi zahmet:D

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    bilen eden yokmu mürideler:)

* Bugün Türk-Kürt yarın ÖzTürk-Arap Türkü- sonra İşçi-Memur en son Ali-Veli-Mehmet... Ahmet Kaya
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hotboy
    hotboy's avatar
    Erkek
    slick
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    heza
    heza's avatar
    Erkek
    http://www.ceptemsn.com/tel.aspx   bide burdan yak

"We think too much and feel too little." By Charlie Chaplin from The Great Dictator.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    XpertVision
    XpertVision's avatar
    Erkek

yerinde olsam ceptemsn kullanmam bende n70 var benmkide s60 fakat v2 senn ki v3 bilmiyorum olurmu ama olursa turbomsn 1.92 die arat onu indir gayet güzel bir program ek kontür yemiyorsenden bir de denilen bir kere 1 kontör verionda aha gitmio yalanlarına inanma :) turkcel se galiba 60 kb a 1 kontör gidiyo fakat şöle bi kampanya var turkcell in ayda 30 kontöre sınırsız msn die bir kampanya daha var onda da "7" yazıp 2260 a yolluyorsun 25 kontörün gidiyor 50 mb kotalı internet oluyor ben memelekete gidince bilgisayar olmadığı için öle takip neti maillerimi felan :) 50 mb kotalı da msn içinde geçerli oluo hiç kontör vermiyorsun yani 25 kontör verip sınırsız msn girersin ki harcayamassın ben son günü 20 mb kalmıştı ona da 4-5 tane youtube den bişiler seretmiştim şaşırmıştım ama yutupdan bile bişi seredebiliodum telefondan ilginç gelmişti :)

edit büdüt: hatttım avea yazmışın o kampanyalar olmaz sana ama turbomsn 1.92 var onu indirebilirsin ama uyarmı bilmem n70 e uyuyor 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nitrous
    Nitrous's avatar
    Erkek

ebuddy kullan  sorun yaşama

telden get.ebuddy.com ordan indir sorunsuz girersin;)

<< Nitrous@TahriBaT.com >>
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    eywallah denicem tek tek artık:)

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kerim
    kerim's avatar
    Erkek

aveanın hat menüsündeki msn zımbırtısı calısmıyormu ?

ceptemsn

turbomsn

mig33

(:
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandit
    Bandit's avatar
    Erkek
    kerim bunu yazdı:
    -----------------------------

aveanın hat menüsündeki msn zımbırtısı calısmıyormu ?

onlar bnm telefon modeline göre deil i.neler uyduruk teller için şeyettirivermiş msni.6230 fln amk:)

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    volkan1040
    volkan1040's avatar
    Erkek
    lan hiç bişeden çaktıgınız yok ya bi çocuklara örnek olucaksınızyaaaa bende n73 kullanıyorum bende de msn programı var ben sadece msn girişde 1 kontör alıyoooo daha kontör almıyoo sadece grişte 1 kontör başka deel ben sabahtan akşama kadar bi girsem hiç bi fark yok manyak yapmışlar o msn herkese tavsiye ederim turkcell inde var haftada girsende girmsende 15 köntür alıyoo arkadaşlar
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BosphorusPasha
    BosphorusPasha's avatar
    Erkek
    XpertVision bunu yazdı:

yerinde olsam ceptemsn kullanmam bende n70 var benmkide s60 fakat v2 senn ki v3 bilmiyorum olurmu ama olursa turbomsn 1.92 die arat onu indir gayet güzel bir program ek kontür yemiyorsenden bir de denilen bir kere 1 kontör verionda aha gitmio yalanlarına inanma :) turkcel se galiba 60 kb a 1 kontör gidiyo fakat şöle bi kampanya var turkcell in ayda 30 kontöre sınırsız msn die bir kampanya daha var onda da "7" yazıp 2260 a yolluyorsun 25 kontörün gidiyor 50 mb kotalı internet oluyor ben memelekete gidince bilgisayar olmadığı için öle takip neti maillerimi felan :) 50 mb kotalı da msn içinde geçerli oluo hiç kontör vermiyorsun yani 25 kontör verip sınırsız msn girersin ki harcayamassın ben son günü 20 mb kalmıştı ona da 4-5 tane youtube den bişiler seretmiştim şaşırmıştım ama yutupdan bile bişi seredebiliodum telefondan ilginç gelmişti :)

edit büdüt: hatttım avea yazmışın o kampanyalar olmaz sana ama turbomsn 1.92 var onu indirebilirsin ama uyarmı bilmem n70 e uyuyor

bendede şu anda n73 var ve 25 kontorluk tarife yaptım haftalık git live messenger indir microsoftun sitesinden tavsiye ediyorum piyasadaki en iyi msn turbo yanında vızıltı cidden 50 mb kota hem site hem msn süper birşey tavsiyem memleketteyim şu anda telefona elim mahkum ama çok kaliteli her türlü git bi turkcell hat bul onunla gir kesinlikle çok memnun kalacaksın live messengeriide indir telefon listesine msn listesini ekliyo mesajlar klasörune hotmail kutusunu ekliyo maillerimi okuyabiliyorsun şahane birşey ben şu anda telefonla yazıyorum ve kotada yetiyo yani hadi kolay gelsin =)
Toplam Hit: 3026 Toplam Mesaj: 16