Tablet Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

Merhabalar, günlük kullanım amaçlı , gazete sosyal medya internet radyosunda kullanım amacıyla bir yakınıma tablet bakıyorum. Önceliğim kesinlikle kasmaması ve uygulama hataları vermemesi bizi bir kaç yıl idare etmesi.

ipadlere baktım 3200 civarından başlıyor ama samsungun da 2300 olan s6 lite serisi var.

bu tabletlerde kasma donma olur mu olmaz mı bilmiyorum marjinal faydayı gözeterek yorumlarınızı bekliyorum.

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-tab-s6-lite-sm-p610-64gb-10-4-tablet-dag-grisi-p-HBV00000TB9MA?magaza=Hepsiburada 

aklımda olan model bu .

4.5 g sim kart takılırsa iyi olur ama fiyat farkından dolayı olmasa da olur diyorum.

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    improper
    improper's avatar
    Erkek

Hepsiburadadan senin verdiğin linkteki s6lite alacaktım. Biraz araştırdım tablette iPad diyor herkes iPad aldım 2.800 TL ye yolda geliyor. 

https://www.pt.com.tr/ipad-10-2-inc-wi-fi-32gb-uzay-grisi-myl92tu-a

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    improper bunu yazdı

Hepsiburadadan senin verdiğin linkteki s6lite alacaktım. Biraz araştırdım tablette iPad diyor herkes iPad aldım 2.800 TL ye yolda geliyor. 

https://www.pt.com.tr/ipad-10-2-inc-wi-fi-32gb-uzay-grisi-myl92tu-a

güle güle kullan, hiç memnun değilim :D

s6 lite önermeye gelmiştim konuya :D

-

android ekosisteminde olan bir familya için ipad tam bir zulüm geldi bize. Sadece internet, netflix, dizi izlemek için kullanıyoruz. Program olarak storedaki programlarda gezindim işe yarar çok birşey yok. (burası çok göreceli, o yüzden fazla vurmayın) olanların da %90'ı paralı. 

benim için s6 tab'ın bir artısı kalem ile gelmesi. ikinci artısı program konusunda crack imkanı olması.

ama konuyu açan müridin yazdığı kullanım şeklinde göre ipad tercih edilebilir. güncelleme desteğini göz önüne alırsak ve bu şekildeki kullanıma göre daha uzun yıl performanslı kullanabilir.

NoktaliVirgul tarafından 31/Mar/21 12:57 tarihinde düzenlenmiştir

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

ben de çocuğa bakayım diyorum ama interneti olmasın, benim indirdiğim videoları izleyebilsin sadece. bunu kolay bir arayüzle nasıl yaparım?

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

ipad ler güvenli sitede 3200 civarı sanırım 32 gb bir de.

uzun süre kullanımında sorun olabilir

asllında sorum şöyle olsa s6 lite da kasma donma vs olur mu kullanırken

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lazz
    lazz's avatar
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı

ben de çocuğa bakayım diyorum ama interneti olmasın, benim indirdiğim videoları izleyebilsin sadece. bunu kolay bir arayüzle nasıl yaparım?

youtube kids cok iyi bi bak bence

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

hem ipad hem tab s kullandım , tablette ipad den başkası kesinlikle yalan , zaten android in çoğu uygulaması ve işletim sisteminin kendisi tablete uygun değil zaten android 3.0 mı neydi bir tek tablete özel sonra onu da kaldırdı google baktı yapamıyor.

oysa ipados öyle mi , herşey uyumlu ve performanslı çalışıyor.

1000 TL ye kadar bir tablet alacaksanız günü kurtarmak için android alın. ama 2k 3k 4k alacaksanız adam gibi birşey olsun istiyorsanız ipadden şaşmayın.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı

hem ipad hem tab s kullandım , tablette ipad den başkası kesinlikle yalan , zaten android in çoğu uygulaması ve işletim sisteminin kendisi tablete uygun değil zaten android 3.0 mı neydi bir tek tablete özel sonra onu da kaldırdı google baktı yapamıyor.

1000 TL ye kadar bir tablet alacaksanız günü kurtarmak için android alın. ama 2k 3k 4k alacaksanız adam gibi birşey olsun istiyorsanız ipadden şaşmayın.

s6 lite youtueb instagram facebook twitter gazetelerde sorun çıkartır mı peki ? 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek
    rapidhacker550 bunu yazdı
    PanxeR bunu yazdı

s6 lite youtueb instagram facebook twitter gazetelerde sorun çıkartır mı peki ? 

hocam başlarda tabiki sorun çıkarmaz ama zamanla performanstan memnun kalmayacaksın.

ucuz birşey olsa neyse de ben bu kadar parayı asla bir android tablete vermem.

başta bende dedim ki neden bilgisayar gibi kullanmak varken (tab s ) gidip apple ipad alayım ki , hem tab s in ekranı amoled idi.

fakat kullandıkça fark ediyorsun ki , uygulama ve oyunlar ipadde çok daha iyi ve ipad in kendine özel çok fazla uygulaması var. 

neyse karar senin , android bir tablete harici harddisk takıp veya usb dosya aktarımı yapabilirsin ama ipadde yapamazsın ?! fakat buna kaç defa ihtiyaç duyacaksın

zaten filmi diziyi streaming izleyeceksin.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek

2 ay önce huawei matepad pro aldım kalem, klavye set olarak çok memnunum ihtiyacın olacak bir çok uygulama kuruluyor. Kurulmayan uygulamalar içinde vmos kurup içinde başka bir android olarak kurulumunu yaptım. Üzerine birde xiaominin bluetooth alıcısız mousesini aldım desktop moda alıpta pc gibi de kullanılıyor dışarıda anlık işlerim için ideal oldu. Tavsiye ederim. 

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    2021 Talihlisi
    joe_black
    joe_black's avatar
    Erkek

Tablet mi lazım? iPad al geç hocam. Bütçene göre ikinci el sıfır vb...

Neden dersen 2012 yılında alınan 1. nesil iPad Air 16 gb an itibariyse sıfır sıkıntı ile kasmasız 9 saat üzeri şarj süresi var.

Toplam Hit: 1725 Toplam Mesaj: 21
tablet önerisi