Tablet Önerisi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    lazz bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı

ben de çocuğa bakayım diyorum ama interneti olmasın, benim indirdiğim videoları izleyebilsin sadece. bunu kolay bir arayüzle nasıl yaparım?

youtube kids cok iyi bi bak bence

türkiyede çalışmıyor.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek

Düz s6 kullanıyorum. On numara. Sınavlara bile bununla giriyorum kalemle yazıp pdf kaydedip yolluyorum. Lite da iyidir muhtemelen

Edit bir de klavye mouse ayarlayabilşrsem dex mode a da dalıcam :))

https://youtu.be/Rg2gX1KyJRU 

https://youtu.be/ymf0qGF_n34 

noname tarafından 01/Nis/21 00:04 tarihinde düzenlenmiştir

...said addicted.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RitmFarbRacourci
    RitmFarbRacourci's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

2 ay önce huawei matepad pro aldım kalem, klavye set olarak çok memnunum ihtiyacın olacak bir çok uygulama kuruluyor.

Kurulmayan uygulamalar için_de **VMOS kurup içinde başka bir android olarak kurulumunu yaptım. Üzerine birde xiaominin bluetooth alıcısız mouse'unu aldım desktop mod'a alıp pc gibi de kullanılıyor, dışarıda anlık işlerim için ideal oldu. Tavsiye ederim. 

şu VMOS ilginç'miş. 

I'şıkY'ılı;^^`) Zk't^^` RnSySyTk.Ödl.SpRtÇzBşBkYd Kryptia.agogE Sa'd-l'Suûd az.ç'k 'lmyn'Dşn Pnct'tnAnNttn Blgi,YpBlgi 'Ct'nDrm.CmdyDrm.MdrnDrm hRşYdşR ClptcPth'Strsm M'nPhs' Ld,X/Y YrYnZmnGrçklk,AlgBzklğ KrzFrst'tr Tiytr' Pugchv,Jtrn,İmmlmn,FllngLef,Pik' SuprmcySprrty CoBehTh elFnmno:NzrioRonldo AdnKy TkSs,TkHrf(?) .RtNsTk.KvMp.Mk.TrmDyn ScklkNmRzgr ŞkHcBy ccp.kky Snrlr'Çz SnaSnLzmsn 'NsnKsknçtr BgDppr.MagllnCl'ds.S'thCro's Ch'kW'ng CreazioneDiAdamo^^`, Arctrs.Spic' ArcScnd,YySnye TrbProp,TrbJet,TrbFan ~3.10^5km/sn~343m/sn ~900-1240m/snMacH RamJt,ScRamJt Przdi^^' Tbu.XL Prsek MAtv^^` mLAT G'dWllHnting(f). 3id't^^` TareZmenPr ParaMotor TrflrVArsİlşklr (-)+.(/)*,~ ZminŞkil . ..Bu imza @SubZero tarafindan degistirilmistir. "Bu kadar uzun karmakarisik bir imza yapma diye uyardim ama heeheeeey(^^D)_hey kim söylüyor, kim dinliyor." Imzanizi SubZero'ya bilgi vermeden degistirmeyiniz. Tesekkurler...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noname
    noname's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

2 ay önce huawei matepad pro aldım kalem, klavye set olarak çok memnunum ihtiyacın olacak bir çok uygulama kuruluyor. Kurulmayan uygulamalar içinde vmos kurup içinde başka bir android olarak kurulumunu yaptım. Üzerine birde xiaominin bluetooth alıcısız mousesini aldım desktop moda alıpta pc gibi de kullanılıyor dışarıda anlık işlerim için ideal oldu. Tavsiye ederim. 

Nasıl o mouse hocam? Çok yassı, kullanımı zor gibi geliyor

...said addicted.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek

Tab s6 lite kullanıyorum kalem için aldım  dünyanın dersini yaptım.

Kasma donma herhangi bir problem yaşamadım.

Sanırım 3-4 ay bitti kullanımda her gün kullanıyorum min 2 saat

matematik24.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sRcN
    sRcN's avatar
    Erkek
    noname bunu yazdı
    sRcN bunu yazdı

2 ay önce huawei matepad pro aldım kalem, klavye set olarak çok memnunum ihtiyacın olacak bir çok uygulama kuruluyor. Kurulmayan uygulamalar içinde vmos kurup içinde başka bir android olarak kurulumunu yaptım. Üzerine birde xiaominin bluetooth alıcısız mousesini aldım desktop moda alıpta pc gibi de kullanılıyor dışarıda anlık işlerim için ideal oldu. Tavsiye ederim. 

Nasıl o mouse hocam? Çok yassı, kullanımı zor gibi geliyor

magic mouse kullandıysan ondan daha yüksek ama benzer hissi veriyor. Tablette saatlerimi harcamadığım için kullanımı uzun süreli nasıl bilmiyorum ancak kısa süreli olarak bir rahatsızlık hissi yaratmıyor normalde Logitech G200S ile G402 kullanıyorum yani baya büyük mouseler kullanıyorum. Aynı zamanda içinde harici usb alıcıda var aynı anda iki makinaya bağlanabiliyor bir pc bir tablet altındaki switch ile modunu değiştirip diğer cihazda kullanulabiliyor. Tıklama sesi ortalama çok basit mouseler gibi bağırmıyor. Kısacası sevdim :)

Wordpress - SEO & Digital Marketing
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Wort
    Wort's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

Üstüne birde linux yükle tamamdır.

Easily Run Linux On Android With AndroNix - Linux Distro on Android without root - YouTube

Karanlıklara sitem edeceğimize hepimiz bir mum yaksak karanlıklar aydınlığa dönerdi…
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ★★★★
    Genki
    Genki's avatar
    Erkek
    sRcN bunu yazdı

Kitap okuma modu nasıl hocam ? Gözleri felç ediyor mu

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxjokerxx
    xxjokerxx's avatar
    Erkek

İpad çok güzel ama Apple orosbuluk yapıyor ilerleyen yollarda YouTube'un kurdurmuyor canavar gibi çalışan tablete Samsung böyle bişey yapmıyor 

Samsung tableti sattımı işi bitti ne güncelleme ne bişey bekleme iPad o konuda daha iyi belli süre yazılım güncellemesi veriyor 

iPad'lerin ekranları daha pahalı Samsung daha insaflı fiyatlarda 

ikiside şuanda kasmaz seni üzmez 

okmam yazmam yok möhür yada barnak bassam olmamı
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SüperSperm.
    evsiz
    evsiz's avatar
    Erkek

Şimdi karar ne ipad mi samsung mu ?

Sadece dizi izleyecem nette gezecem belki bende ona göre birşey istiyorum. Laptop mu alsam tablet mi alsam karar veremedim. Oyun da oynamayacağım tablet ağır basıyor aslında

Bazı İnsanLar AnıLarıyLa AnıLıR Bazı İnsanLar AnaLarıyLa...
Toplam Hit: 1740 Toplam Mesaj: 21
tablet önerisi