Tablet Pc Öneri

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    THT2005
    THT2005's avatar
    Erkek

ipad tabiki :)

Burası Türkiye... Yaşanacak , Yaşanmış , Yaşanan olayların hepsi normaldir.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo
    wasd bunu yazdı

yeni konu açmayayım bari :) bende şöyle 150-250 arası bişeyler bakıyom. pdfimi okuyayım dizimi filmimi izleyeyim yeter. şarj olayı çok dert değil ama 1,5saattende aşağı olmasın, dokunmatikten de mükemmel bi performans beklemiyorum ama kanser de etmesin. Oblio, onyo, piranha bide ainol markalarından bazı modeller bütçeye uyuyor.

piranhanın business tabı 200lira, özellik olarak falanda güzel bayaa hoşuma gitti ama aşırı ısınma oluyor denilmiş kimisinde donanımsal arızalar falan oluşmuş, varmı bizde kullanan?

ainolun mars modeli 180liramı ne ama onunda dokunmatiği bana işkence olur gibime geldi vidyolarda gördüğüm kadarıyla.

onyonun bi modelini arkadaşta gördüm dokunmatiği performansı falan iyiydi ama iki gün sonra patlarmı çekincesindeyim.

oblio önerilen markalardan biri ama... o kadar çok seçenek var ki kafam karıştı biri bi öneri yapsın lütfen :D

sabah gittigidiyor mesaj atmış bu aleti bana indirimde diye onunla uyandım , öyle basit şekilde nette gezerim ben diyorsan ideal bence bu ; http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/mobee-nett-7-s800-4gb-siyah-dokunmatik-kalem-73457344

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Nikoteen
    Nikoteen's avatar
    Erkek

Hocam ben de arıyorum bundan daha uygununu bulamadım benim için en önemli şey ekran ve oyun o yüzden bunları karşılayabilecek bundan daha ucuz bir tablet pc bulursanız bana da haber verin (: http://www.stoklumarket.com/asp/product/5359/Piranha-Business-Tab-10-1-Beyaz-Renk-Tablet-PC?ref=akakce&v=1.82.6 Not: Kliksa diye bir yerde de var sabancı kurumu sanırım ee yani güvenilirdir ama +10tl oynuyor stoklumarket neyin nesidir kimin fesidir bilemiyorum o yüzden yanlış yönlendirmek istemem.

Troubles'll come & they'll pass
Toplam Hit: 1725 Toplam Mesaj: 14