folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Tabletlerde İnternet Olayı

Tabletlerde İnternet Olayı

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek

Selamun aleyküm arkadaşlar, tabletlerin olayını bilmiyorum, işyerinde boş vaktim oluyor ufak tefek internete girebilen dizimag.com gibi dizi sitelerinden sınırsız ve takılmasız izleyebileceğim bir tablet önerirmisiniz. Bir de interneti nası oluyor vın ilemi çalışıyoır veya başka sistemleri varmı?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

3g wifi varsa ethernet

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı

3g wifi varsa ethernet

ethernet diyosunda misal benim işyerindeki wirelese veya başka bir ağa bağlanmam imkansız kendinden bir internet sağlanıyor mu veya VIN gibi birşeymi kullanmam gerekiyor onu soruyorum birde şartlarıma göre önerdiğiniz bir tablet veya telefon varmıdır.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    american
    mizahi
    mizahi's avatar
    Erkek

Wifi ile yaparsin, cellular deniyor yani sim kart ile de erisebilirsin. Vinn takilanlar da var. Sonra hotspot denilen kucuk modemler var, ister kablolu ister kablosuz onunla da internete cikabilirsin.

Tablet olarak onerim ipad dir. Baska da onerim yoktur. Artik telefonu sadece konusmak icin kullaniyorum.

All I need is a possibility.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Lotus
    Lotus's avatar
    Homo

tablet olarak bunu önerebilirim ; http://www.gold.com.tr/U209606/Ainol-Novo-7-Mars-7inc-1-0-Ghz-Cortex-A9-1GB-RAM-8GB-HDD-Android-4-0-Tablet-PC buyincoins sitesinden 130 lirayada alman mümkün lakin garantisi yok ve 1 ayı buluyor gelmesi gold 205 liraya ama garantili satıyor , onun dışında 3g desteği varsa hat takarak yada 3g vınn kullanarak bağlayabilirsin veya en güzel yöntem wireless yoluyla bağlanmanda mümkün ve önerdiğim tablet 7 inç , 10 inç tabletlerde var ama 10 inç tabletler pek hoş gelmiyor bana fazla kaba , tablet dediğin 7 inç olur zannımca

ekleme1= önerdiğim tableti buradan GoldenBoy  almış kullanıyor epeyce memnun ay başında alacağım bende 

ekleme2=son günlerde amma tablet konusu açılıyor vay arkadaş 

Lotus tarafından 21/Oca/13 22:47 tarihinde düzenlenmiştir
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erblood
    erblood's avatar
    Erkek

ben CUBE U 30 GT kullanıyorum ve çok memnunum.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RaAmLis
    RaAmLis's avatar
    Erkek

Telefonunda internet varsa onu modem olarak kullanabilirsin tablette.

Hayattaki amacını bulamayan, bulmaya yaklaştığını hissettiğinde ise alıkoyulan bu yüzden herşeyi oluruna bırakan ama bunu da beceremeyen kişi.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    S0KR4T3S
    S0KR4T3S's avatar
    Erkek
    tam bir cevap alabilmis değilim ihtiyacim olan heryerde ve hızli bir internet ve travian gbi oyunları rahat oynatck dizimag gibi sitelerdn pc gbi hızli film izletecek
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek
    4Senarist bunu yazdı
    tam bir cevap alabilmis değilim ihtiyacim olan heryerde ve hızli bir internet ve travian gbi oyunları rahat oynatck dizimag gibi sitelerdn pc gbi hızli film izletecek

Ainol Novo7 Mars hertürlü şeyi yapıyor...

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tengri
    Tengri's avatar
    Erkek

dizimag dan felan film izliceksen en az çift çekirdekli bir tablet al, ramde en az 1 gb olsun. Bende 1 ghz lik var 1 gb ram dizimag da bi başlatınca donmuyor ama başlatmak işkence videoyu :D

Ben Fight Clubı izledin mi? derken utanıyorum, adam İzlemedim. derken utanmıyor. Bi de nasıl güzel mi, diyo... Bi bitmediniz amk.
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hezarfen
    hezarfen's avatar
    Erkek
    GoldenBoy bunu yazdı
    4Senarist bunu yazdı

Ainol Novo7 Mars hertürlü şeyi yapıyor...

hoca bu ainollar nasıl ? ekran kalitesi-parlaklığı filan? yada dokunmatik özelliği? 

Toplam Hit: 1885 Toplam Mesaj: 13