Tahribat News ¿?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

İnternete girince facebook-mynet-tahribat üçlüsünde takılırım.Fakat son zamanlarda mynette okuduğum haberlerin alayı forum kısmında..Haberler kısmı var orada da değil.Direkt olarak forum kısmında konuşuluyor.

Bazıları tamamda, bazende çok saçma haberler oluyor.Şu an direkt haber olanları çektim ; 30 konudan 6 tanesi haber.her 5 konunun biri haber ?  Bir ara geyik böyle azmıştı sonrasında yasakladılar.

Tahribat haberlere doğru fazlasıyla kayma yaşıyor.Bilmem bir tek ben mi fark ettim.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

benim gibi haber okumayan televizyonsun yasayanlar icin iyi oluyor

la liberte ne meurt jamais.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SysTeMeRRoR
    SysTeMeRRoR's avatar
    Erkek

ok o zaman bundan sonra herkes senin okumadigin haberler ustune yogunlasir hocam onlari konu acariz foruma.

"Hayatta en acikli sey, bir insanin, problemin kendinden kaynaklandigini gorememesidir." Carl Gustav Jung
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

aynen katılıyorum ensonhaber + maynet + face takılırım butun haberler burayada kayıyor.. bide konular cogunlukla geyıge dönüyor rahatsız edıcı ..

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blmrt
    blmrt's avatar
    Erkek

aynen katılıyorum ensonhaber + maynet + face takılırım butun haberler burayada kayıyor.. bide konular cogunlukla geyıge dönüyor rahatsız edıcı ..

bir kere bastım ıkı kere gıttı uzgunum

İnsanlar çok değişti, dikkat etmek lazım. Biriyle el sıkıştıktan sonra beşi de yerindemi diye parmaklarını saymak zorundasın
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

SysTeMeRRoR bunu yazdı:
    -----------------------------

ok o zaman bundan sonra herkes senin okumadigin haberler ustune yogunlasir hocam onlari konu acariz foruma.

sorun haberin çeşidi değil, haberlerin bokunun çıkması.

Hit için tahribat bilişim, güvenlik, programlamadan çok allah ne verdiyse konularına kaydığını düşünüyorum ki gayette haklıyım.

70 yıldır yemeyen sıçmayan adamı öğrenseniz ne olur öğrenmeseniz ne olur..Bunu tahribat ile ilişkisini zaten hiç anlamadım.Sadece bu değil, tonla acayip haber var.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

zumsuk bunu yazdı:

SysTeMeRRoR bunu yazdı:

sorun haberin çeşidi değil, haberlerin bokunun çıkması.

Hit için tahribat bilişim, güvenlik, programlamadan çok allah ne verdiyse konularına kaydığını düşünüyorum ki gayette haklıyım.

70 yıldır yemeyen sıçmayan adamı öğrenseniz ne olur öğrenmeseniz ne olur..Bunu tahribat ile ilişkisini zaten hiç anlamadım.Sadece bu değil, tonla acayip haber var.

hoca 3 gündür yemiyen içmeyen insandan bahsetmiyorlar, 70 yıldır yemeyen içmeyen insandan bahsediyorlar :)))) bilimadamları bile incelemeye almış,

sadece sükse yapacak haberler koyuluyor ve üzerlerine tartışılıyor, yeni öneriler getiriliyor bence çok da güzel oluyor...

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blackhammer
    blackhammer's avatar
    Erkek

gerci mynet'in anasayfasinda bulunan haberlerin bir coguda pipec.ru / anub.ru / ziza.ru sitelerindeki fotograf arsivlerinden yapiliyor. bir gun bu rus sitelerinden birsinde cikiyor, ertesi gun mynet anasayfada o haber olarak konuluyor. (orn: uyuyan guzeller galerileri, pamela anderson'in bar cikisi yada makyajsiz yakalanmis bir dunya stari)

ph"nglui mglw"nafh cthulhu r"lyeh wagh"nagl fhtagn
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

mynetin boku çıktı ztn.Milliyetteki, hürriyetteki ortak haberleri mi alıyor napıyor.

İlk başları ciddi, sonları ise masturbasyon malzemesi.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

hacı sen şeyhimiz olsana

2de1 tbt şöyle olsun tbt eskiden böyleydi daha iyiydi hep böyle mesajların var

bırak bi rahat ol ya beğenmediğin başlığa girme

gereken konu ve mesajlarla adminler ilgileniyo sen rahatına bak

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Imba
    Imba's avatar
    Erkek
    Al bir malca tespit daha. Sanamı kaldı sen kimsin bilader? Burda millete haber okutmaktan okumaktan öte milletin yorumlarını görmek için konuyor. Hiçbirbok tartışamayacazmı. Seçmece haberler konuyor. Bizde görmediklerimizi okuma, tartışma imkanı sağlıyoruz. Keşke boş konular yerine bunların sayısı daha fazla olsa. Düşünemiyosun tespit yapma. Bu kaçıncı mal tespitin. Dün yazdım hala akıllanmadın.

Kibar ve sertimdir, çok iyi dans ve ısrar ederim..
Toplam Hit: 3871 Toplam Mesaj: 24