Tahribat News ¿?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

MacuncuMacit bunu yazdı:
    -----------------------------
    Al bir malca tespit daha. Sanamı kaldı sen kimsin bilader? Burda millete haber okutmaktan okumaktan öte milletin yorumlarını görmek için konuyor. Hiçbirbok tartışamayacazmı. Seçmece haberler konuyor. Bizde görmediklerimizi okuma, tartışma imkanı sağlıyoruz. Keşke boş konular yerine bunların sayısı daha fazla olsa. Düşünemiyosun tespit yapma. Bu kaçıncı mal tespitin. Dün yazdım hala akıllanmadın.

Yahu bunun bir formülü yokmu 2 günlük çöm gelip burda millete posta koyuyo lan :@ Adamın tespiti çok doğru dün boktun bugün koktun 3. gün millete salça oldun ne ayaksın ?

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

MacuncuMacit bunu yazdı:
    Al bir malca tespit daha. Sanamı kaldı sen kimsin bilader? Burda millete haber okutmaktan okumaktan öte milletin yorumlarını görmek için konuyor. Hiçbirbok tartışamayacazmı. Seçmece haberler konuyor. Bizde görmediklerimizi okuma, tartışma imkanı sağlıyoruz. Keşke boş konular yerine bunların sayısı daha fazla olsa. Düşünemiyosun tespit yapma. Bu kaçıncı mal tespitin. Dün yazdım hala akıllanmadın.

hangi banlanmış üyesin birader sen?

kapat siteyi kendi işine bak

kuyruk acını tatmin etme burda

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sanane
    sanane's avatar
    Erkek

dün üye olmuş :)

Naber la?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    KaRaKuLe
    KaRaKuLe's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Evrime karşı koyamazsın hoca bir gün gelecek tahribat da evrimi tamamlayacak :) yapacak bişey yok millet bunu seviyor bunları yazmaktan hoşlanıyor sen ben sevmesek de hit arttırıyor yapacak bişey yok

Aklın nuru fen kalbin nuru dindir. İkisinin izdivacıyla hakikat tecelli eder.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Smirnoff
    Smirnoff's avatar
    Erkek

http://www.tahribat.com/Forum-Birkac-3d-Calismam-110018/1/

Burdaki yorumlarına bakınca bu macuncumacitin IQ sunu tespit etmek zor değil..

Bunlar genellikle klavye civarlarında yaşarlar .. yaşları 13 - 14 civarıdır.. Ergen diye nitelendirilirler.. Ona buna bok atmaktan zevk alırlar.. Kısacası tuhaftırlar dikkatli olmakta fayda var.

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BuZuL
    BuZuL's avatar
    Erkek

Değişim olmadan gelişim olmaz zumsuğum alışırsın alışırsın :)

DAĞDA ÜÇ BEŞ KOYUN SÜRÜSÜ, TUTTURMUŞ BİR KÜRDİSTAN TÜRKÜSÜ, ELİNE ALMIŞ BAYRAK DİYE BİR MASA ÖRTÜSÜ, SATSAN BEŞ PARA ETMEZ NE DİRİSİ NE DE ÖLÜSÜ, SOYU SOYSUZ OLAN SENSİN TOPRAK SENİN NEYİNE, İTE İTLİK YAPIP KAFA TUTMA BEYİNE, ANLASA DEDİĞİMİ SOKAKTAKİ KÖPEK AĞLAR HALİNE, DUY ULAN SOYSUZ NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE.......
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

MacuncuMacit bunu yazdı:

çocuk bi siktir git 

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ayro
    Ayro's avatar
    Erkek

BuZuL bunu yazdı:

Değişim olmadan gelişim olmaz zumsuğum alışırsın alışırsın :)

hoca değişimde yıllardır diyorum, anasayfayı teknolojik, sağlam tutalım.Geyik, saçmalama vs.. olsun, fakat onlar anasayfada çıkmasın.

Herkes geyiğe karşıyım diye laf söylüyordu şimdi gir bak geyik konusunda kaç kişi ne yazmış.Kapanınca durdu.Demek ki adamlar gerçekten ilgilenmiyormuş ?

& Prometheus :beğenmediğim başlığa zaten girmiyorum, beğenmediğim başlıkların anasayfada beğendiklerimden daha fazla olmasını eleştiriyorum.

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Jilet_Boris
    Jilet_Boris's avatar
    Erkek

MUHRIP bunu yazdı:

http://www.tahribat.com/Forum-Birkac-3d-Calismam-110018/1/

Burdaki yorumlarına bakınca bu macuncumacitin IQ sunu tespit etmek zor değil..

Bunlar genellikle klavye civarlarında yaşarlar .. yaşları 13 - 14 civarıdır.. Ergen diye nitelendirilirler.. Ona buna bok atmaktan zevk alırlar.. Kısacası tuhaftırlar dikkatli olmakta fayda var.

ayıp ediyosun hoca bende 15 yaşındayım benim ne yanlışımı gördün darıldım yani :D

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Melik
    Melik's avatar
    Erkek

nolanded bunu yazdı:

zumsuk bunu yazdı:

SysTeMeRRoR bunu yazdı:

ok o zaman bundan sonra herkes senin okumadigin haberler ustune yogunlasir hocam onlari konu acariz foruma.

sorun haberin çeşidi değil, haberlerin bokunun çıkması.

Hit için tahribat bilişim, güvenlik, programlamadan çok allah ne verdiyse konularına kaydığını düşünüyorum ki gayette haklıyım.

70 yıldır yemeyen sıçmayan adamı öğrenseniz ne olur öğrenmeseniz ne olur..Bunu tahribat ile ilişkisini zaten hiç anlamadım.Sadece bu değil, tonla acayip haber var.

hoca 3 gündür yemiyen içmeyen insandan bahsetmiyorlar, 70 yıldır yemeyen içmeyen insandan bahsediyorlar :)))) bilimadamları bile incelemeye almış,

sadece sükse yapacak haberler koyuluyor ve üzerlerine tartışılıyor, yeni öneriler getiriliyor bence çok da güzel oluyor...

3 gündür Yemesede Tahribatı İlgilendirmez

70 Yıldır Yemesede İlgilendirmez

Bizene Arkadaş Yemiyorsa Yemesin

Böyle Haber Okumak İsteyenler Mynet'i Açıp Okusun. 

Profil fotoğrafndaki begenme sayısını popülerlikle eşdeger kılan bir ülkede yaşıyoruz
Toplam Hit: 3870 Toplam Mesaj: 24