folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tahribat Ta Sizi En Çok Güldüren Konu, Yazi...

Tahribat Ta Sizi En Çok Güldüren Konu, Yazi...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esrardede
    esrardede's avatar
    Erkek

Antikky'in Bob Dylan'ın Sara şarkısına;

Amerikan filmlerinde olur genç aşıkken öpüşürken çalar

o tip bi şarkı

o yüzden ayar oldum sevmedim sizede yakıştıramadım...

ibnemesiniz oğlum siz ne biçim müzik bu?

yorumu beni benden almıştı :)

Yakınınızdan geçerken tıslayan kaç şey sayabilirsiniz?
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    harddeath0070
    harddeath0070's avatar
    Erkek
    Treasure    Treasure    Treasure
     başka bişe demiyorum

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=53792

Kafan seni dağıtmadan sen onu dağıt...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Triumph
    Triumph's avatar
    Erkek

eğer karıştırmıyorsam elemanın biri aylar öncesinde bir başlık açar(tarihleri sallıyorum)

Konu Başlığı : ACİL YARDIM EDİN BEYLER!(gibi birşeydi)

İlk mesaj tarihi 10.10.2005 : eyçpi marka leptopum var.ThE PeRsOn YoU HaVe CaLLeD CaNNoT ThE Be ReAcHeD At ThE MoMeNt PLeAsE TrY AgAiN NoW(salladım)hatası veriyor açamıyorum lütfen yardım edin..

Aylar geçer kimse başlığa bişey yazmaz.Ama nasıl oluyorsa başlığı açan eleman heralde google'da aratırken aynı başlığı buluyor ve altına

İkinci mesaj tarihi 28.05.2006 : Aaaa kanka aynı sorun bende de vardı.Servise götürdüm hallettim sende öyle yap.yazarak forum tarihine geçer.

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    FOXXLY
    FOXXLY's avatar
    Erkek
    Triumph bunu yazdı:
    -----------------------------

eğer karıştırmıyorsam elemanın biri aylar öncesinde bir başlık açar(tarihleri sallıyorum)

İlk mesaj tarihi 10.10.2005 : eyçpi marka leptopum var.ThE PeRsOn YoU HaVe CaLLeD CaNNoT ThE Be ReAcHeD At ThE MoMeNt PLeAsE TrY AgAiN NoW(salladım)hatası veriyor açamıyorum lütfen yardım edin..

Aylar geçer kimse başlığa bişey yazmaz.Ama nasıl oluyorsa başlığı açan eleman heralde google'da aratırken aynı başlığı buluyor ve altına

İkinci mesaj tarihi 28.05.2006 : Aaaa kanka aynı sorun bende de vardı.Servise götürdüm hallettim sende öyle yap.yazarak forum tarihine geçer.

muhahahahahahaha :D:D:D::D:DD::D:D:D:D yarıldıum :D:AS:Dasdjahfkasdkhagdkas :D:D:D 

kelimeler albayım bazı anlamlara gelmiyor.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Arlong
    Arlong's avatar
    Erkek
    Triumph bunu yazdı:

İlk mesaj tarihi 10.10.2005 : eyçpi marka leptopum var.ThE PeRsOn YoU HaVe CaLLeD CaNNoT ThE Be ReAcHeD At ThE MoMeNt PLeAsE TrY AgAiN NoW(salladım)hatası veriyor açamıyorum lütfen yardım edin..

dogru ya bende hatırlıyorum oyle bişeyler saanki 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    baron_27
    baron_27's avatar
    Erkek
    FOXXLY bunu yazdı:
    Triumph bunu yazdı:

muhahahahahahaha :D:D:D::D:DD::D:D:D:D yarıldıum :D:AS:Dasdjahfkasdkhagdkas :D:D:D 

muhahahhahahha bu tahribat değil de sanal alemde  bir ilk olsa gerek :D

///______________
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    jandark06
    jandark06's avatar
    Erkek
    en çok güldüğüm konu elektrik süpürgesine tecavüz eden adamdı
    http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?highlight=tecavüz&folderid=59143

100 kişi 10 kişiyi öldürürse trajedi,10 kişi 100 kişiyi öldürürse strateji olur
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeadBanger
    HeadBanger's avatar
    Erkek
    bir ara metalist die biri wardı hala burdamı acaba :D acıyordu konuyu :D soru soruyrdu :D kendinden alıntı yapıyordu cevaplıyordu :D sonra cevabından alıntı yapıyordu :D yorum ve soru soruyordu :D sonra yeniden bir alıntı yapıyordu :D bu böyle gidiyordu :D konuları bulamadım ya :D

Boş İşler Uzmanı..
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    scuderia
    scuderia's avatar
    Erkek
    metelsane die bi mürid vardı bunun çift üyeliği varmış bi konu açtı altınada öbür üyeliği ile cevap verdi ama işin ilginç yanı imzasından profil bilgilerine kadar hepsi aynıydı tbtnin unutulmazlarından...

l enfer c est les autres Sartre ...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PriesTBT
    PriesTBT's avatar
    Erkek
    kantar31'in varlığı :D

selam gençlik!
Toplam Hit: 10653 Toplam Mesaj: 71