Tahribat.Com © Changelog

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    • HTML Editor son versiona guncellendi.
    • Alıntı yaparken xxx bunu yazdı ------------- asdad -------- şeklindeki çakma çözüm yerine daha anlaşılır css/jquery tasarım geçirildi.
    • Alıntılara animasyonlu toggle eklendi
    • Editlerken alıntıların yine ağaç şeklinde görüntülenebilmesi sağlandı
    • Editore otomatik focus olması sağlandı
    • Mesajlardaki xxxx kişi en son yyy tarihinde değiştirdi yazısı eklenmesi kaldırıldı, bu özellik az yer kaplaması ve sorgulanabilir olması için dbye gömüldü
    • Bu özelliklerin çalışması için yeni cssler eklendi, bunlar henuz kullanmadığımız temalara da geçirildi
    HolyOne tarafından 03/Ağu/12 15:12 tarihinde düzenlenmiştir

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    HolyOne bunu yazdı
    • HTML Editor son versiona guncellendi.
    • Alıntı yaparken xxx bunu yazdı ------------- asdad -------- şeklindeki çakma çözüm yerine daha anlaşılır css/jquery tasarım geçirildi.
    • Alıntılara animasyonlu toggle eklendi
    • Editlerken alıntıların yine ağaç şeklinde görüntülenebilmesi sağlandı
    • Editore otomatik focus olması sağlandı
    • Mesajlardaki xxxx kişi en son yyy tarihinde değiştirdi yazısı eklenmesi kaldırıldı, bu özellik az yer kaplaması ve sorgulanabilir olması için dbye gömüldü
    • Bu özelliklerin çalışması için yeni cssler eklendi, bunlar henuz kullanmadığımız temalara da geçirildi

Güzel olmuş harbiden :)

Editörün fontuda değişmiş sanırım.

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Kredi kartının son kullanma süresi geçince, serverın parasını çekememişler, server 1 gün kadar kapalı kaldı :)

Aytek ödedi açıldı :)

3-4 sene sonra yeni kredi kartı eskiyince bi daha kapanır, o zamana kadar bundan kapanmayız heralde :)

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek
    • Members tablosundaki aramadan sonra sayfalamanın yanlış olması bugi düzeltildi
    • Members tablosuna tıklandığında son üyelerden başlayacak şekilde sıralı hale getirdim
    • Html Editor için özel cssler ekledim
    • HTML 5 e geçiş için tasarım ve css de ufak değişiklik yaptım (header, article,footer vs tagları) yeni tema hazırlıyorum.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Haberlerin ekranın sağına soluna bitişmesi sorununu çözdüm.

DenyoLaunch programını bütün siteler vs virus diye görüyordu, siteyi malware diye işaretlemesinler diye ana sayfayı değiştirme vs gibi özelliklerini kapatıp delphiXe de baştan compile ettim.

MacroBrowser ve MediaInfo adında iki yeni program release ettim

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Bazı browserlardaki enter sorununa el attım.

enter olayını plain textarea da hallettim fakat farkettimki yeni telefonlar zaten rich text editoru kullanmakta bir sorun yaşamıyor. tüm mobil cihazlara pc gibi muamele yapabiliriz sanırım biraz daha test edicem çözdüm sayılır

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Ban açma olayına da sebep parametresi ekledim. (inşala bozmamışımdır bişeyi ) =)

HolyOne tarafından 21/Mar/13 12:45 tarihinde düzenlenmiştir

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek

Doğum günü maillerinde yazan tonton bir nene, mürit şikayetti üzerine tonton bir dede yapıldı :P

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Erkek

Kullanıcılar 30 günden eski konuları ve 120 günden eski mesajları düzenleyemiyorlar

renegadealien tarafından 18/Ağu/13 15:40 tarihinde düzenlenmiştir

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Şimdi, rene hocanın da kışkırtmasıyla razorv3 tabanlı yeni bi web projesine başladım komple, fakat bitmesine çook uzun zaman var.

Baya kafa yordum nasıl en faydalı, düşük kaynak kullanımlı, seo dostu ve güzel birşey çıkar diye. Bu yeni sistemde çoğu sorunumuzu aşacağız fakat ilk releasede tbt den daha az özelliğe sahip fakat bugsiz ve çalışır şekilde bişey koyayım diyorum.

MVC kullanmıyorum, geleceği hiç sağlam gözükmüyor. Fakat .netin her türlü niğmetinden faydalancaz, entity framework, linq, caching, Ajax enabled web servisler,WCF vs vs...

Bitirdiğim kısımlar

• Alt fonksiyonlardan gerkeenlerin çevrilmesi
    • Html filtrelme metodları, AntiXSS
    • Error sayfaları, Error loglama
    • Layout yapısı, (sabit tepe alt bölümleri) tasarım hariç
    • Database tablo yapısı
    • Eventlog yapısı
    • Alternatif Facebook login

HolyOne tarafından 06/Eyl/14 16:21 tarihinde düzenlenmiştir

Toplam Hit: 182347 Toplam Mesaj: 291