folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tahribat.Com / @Tahribat.Com Ödüllü Mail Yarışması [Yarış Bitti Fotofiniş Sonuçları Açıklanacak]

Tahribat.Com / @Tahribat.Com Ödüllü Mail Yarışması [Yarış Bitti Fotofiniş Sonuçları Açıklanacak]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek

Konuya Saat 9.30 ile 12.00 arasında mesaj atanlar arasındaki müritlerden seçilecek olan 2 kişiye @tahribat.com maili verilecektir...

Konu Kilidi 9 da açılacaktır...

Hayırlı olsun...

Konu ile ilgili haber :

17 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek ÖSS’de 1 milyon 730 bin 850 köle ter dökecek. Sınav 9.30’da başlayacak ve 3 saat sürecek.

İşte bizde Tahribat.Com Olarak, Yarın Saat 9.30'da acılıp 12.00 da tekrardan kitlenecek olan http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?folderid=41308 linkli konuya mesaj atacaklar arasından seçilecek 2 mürite Gmail Altyapılı 2.5 Gb Kapasiteli nick@tahribat.com maili vereceğiz.

Kurallar

1. Yarışmaya öss'ye girenler KATILAMAZLAR :D
    2. Konuya en fazla 2 adet mesaj atılabilir.
    3. 2'den fazla mesaj atanların bütün mesajları geçersiz kılınır.
    4. Mesaj Atanların isimleri liste halinde çıkartılacak, adil bir şekilde çekiliş yapılacak, ve sonuçlar açıklanacaktır.
    5. Çekilişe fesat karıştırılmayacaktır, karıştıran top-totoş olacaktır.
    6. Çekilişin hemen akabinde, 2 müride tören ile mailleri verilecektir.
    7. Mesajların içeriği özellikle össye girenlerin ezilmesi ile alakalı olacaktır. Çok boş mesaj atanların saçmalayanların mesajları silinecektir.

A tahribat-rene-deca prodakşın...

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    decameron
    decameron's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Bilgi/Destek Madalyası Savaş Madalyası
    Erkek

Şimdi konuştukta Reneyle dedik kim kilidi açacak sabahın 9 unda o konunun? şahsen bu sene saat 9 u zor gördüm , 34 kişilik yönetim kadromuzun büyük çoğunluğu yarın Renenin dediği gibi öss saati " gerile gerile uyuyor olacağız... rahatımız ayrı olaraktan..." kimse 1 milyon 730 bin kişi sınav stresiyle girerken bizim o huzurumuzu bozmamalı dedik ve şimdi lock u açmanın en uygunu olacağını düşündük (: 

konuya yazmazsanız seviniriz :) Kura için 09:00 dan sonraki mesajlar geçerli olacaktır ;)

Rahat rahat gerile gerile öğleden sonra uyanmanın vereceği rahatlıkla... Görüşürüz öğledensonra:D

Etinden korkanın kemiğini sikeyim!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    renegadealien
    renegadealien's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Savaş Madalyası Başarı Madalyası Üstün Hizmet Madalyası Developer Madalyası
    Erkek
    nese siz sınava gidin bende yatiim :|

Sanıyorum kendi atasözümü yaptım, kaynak belirterek kullanabilirsiniz. 10.05.2013 tarihli google arama sonucu : Aradığınız - "herşeyin hayırlısı rampanın bayırlısı" - ile ilgili hiçbir arama sonucu mevcut değil. Not : Söyleyeni belli olduğu için(Ben) atasözü değil, özlüsöz oluyormuş, dolayısı ile kendi özlüsözümü yapmış oldum :)
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

Atlar starttaki yerini almaya başladı sayın seyirciler :))

Beyler kilit 9 da açılıyor ama yarış 9:30 başlıyor ona göre :)

Ayrica 2mesaj en fazla unutmayin . 

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek

kaydırında görün ebenizinkini

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sky
    Sky's avatar
    Erkek

neydi o oss dedikleri sey :)

Ona aşık olmak, cehennemde çakmaklara gaz doldurmak gibi bir şeydi...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fugitive
    Fugitive's avatar
    Erkek
    ben alanyadayım valla kim takar öss'yi ama giricek arkadaşlara başarılar...

You think the game is over ? It has just begun ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    exploit
    exploit's avatar
    Erkek
    yarışma saat 9.5 ta başlıyo boşuna kasmayın :D.Daha 10 dk var :D
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Frosttear
    Frosttear's avatar
    Erkek

zevkli bir hadise

kurdum saati 8:40a, gerine gerine kalktım, agzımdan cıkan ilk sözcük: "vay m.q öss var bugün hadi hayırlısı" oldu...

bir baktım dışarı hal yetişmeye calışanlar, geç kalkanlar veyahut bulundugum yerin cevresinde girecekler...ve şunu daha iyi anladımki:

Bir insan her zaman duygularını saklayabilme yeteneğine sahip olmalı...

misal ben gecen sene girdiğimde bir kız oturup ağlıordu annesine sarılıyordu vs...oysaki ciddi dursa herkesin gözü o güzel kızın üzerinde olduğu için kafa karıştırabilicek durumdaydı...harbidende güzeldi:)

nse, gittim mutfağa kahvaltı olayını hallediyorum...aklıma arkadaşlarımın alayı geldi...hepsinin yusuf yusuf duyguları kabarmış durumda, ne bok yicez ne halt etcez abi die dolaşıyorlardı dün...dedim "aslanlar gibi girin aslanlar gibi cıkın, başlatmayın össnize pazar olucak pazartesi olucak günler gelip gecicek, buda geliiir buda geçer"...

yinede biliyorumki yazık olucak...yine öss yi tabulaştırmış zihniyette aileler cocuklarına baskı yapıcaklar...yine 12:30 da yapamayan gencler hayatlarının en kötü günlerinden birini geciricekler...yine baen kral yeri yazdırılacak ve sınav sonra sonuclara bakmaya zorlanıcaklar, cocukta puanının düşük oldugunu bile bile yüzünü asa asa bakıcak puanlara gidicek ailesine fena deilmiş puanlar düşerse girerim bir yere dicek...babaları tarafından azar yiceklerini düşünücekler dershane parasının boşa gittiğine dair...yine kötü gectiklerini bile bile aileleri tarafından yine ailelerine yalan söylicekler...

-oğlum nasıl geçti?

-iyiydi baba bir aksilik olmassa girerim...(birde bahane uydurulurki acık kapı kalsın) ama onumde bir cocuk vardı sürekli masası tıkırdıyordu türkceyi cözerken yapamadım...

belki öyleydi belki değildi ama herkesin bir aksiliği cıkardı...

yazık...cok yazık...m.q öss'i bu gencecik zihniyetlerde bukadar derin yaralar acmamalıydı...genclerimize karşı bir sorumluluğumuz varsa HAKKINI VEREN cocuklara elimizden gelen yardımı yapma girişiminde bulunmak daha doğru geliyor,sisteme dokunamıyacagımıza göre...

ayrılıyorum şimdi...bir arkadaşımı sınavdan alıcam..."pes"te eline verince daha cok morali bozulucak gerci:)...sizden ricam bugün arkadaşlarınızın yanında olun, kötü bir gün geçirecekler...

hoşçakalın...

not: lem daha once belirtsenize 9:30 da başladıgını:( bende yardırdım mesajı 9:22 de...zaten akşama kadar gelmicem, sıralamaya katmassanızda canınız saolsun ben duygularımı belirttim sadece...

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek
    başarılar lan :)

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    maganda
    maganda's avatar
    Erkek

yıllardır Öss yapılır ancak istediği bölümü kazanan arkadaşım çıkmadı şu ana kadar bozuk düzenin bozuk sınavı hiç çalışmadan bi Odtü öğrencisi Full yapıp çıkıyosa 100 bin kişi 0 (sıfır) doğru yapamadan ayrılıyosa şahsen hiç çalışmadan 250 puan alabılıyosam  bakalım size nolcak  Emperyalist bi eğitim sistemi var onun için bu sınavdan bi hayır beklemeyin...

Toplam Hit: 28844 Toplam Mesaj: 119