folder Tahribat.com Forumları
linefolder TahriDepo
linefolder Tahribat.Com / @Tahribat.Com Ödüllü Mail Yarışması [Yarış Bitti Fotofiniş Sonuçları Açıklanacak]

Tahribat.Com / @Tahribat.Com Ödüllü Mail Yarışması [Yarış Bitti Fotofiniş Sonuçları Açıklanacak]

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cold-m4
    cold-m4's avatar
    Erkek

amk bugun kankam giriyo öss ye.. dün akşam 11e kadar beraber takıldık liseye veda partisi baabında :) çocuğun cüzdanı yürüttüm eve geldik lan diyo "cüzdanım yok kimlik gitti" diyom sen de seneye giriver diom 1 saat süründürdüm sonunda verdim ama dövüodu az kaldı :)))

ikinci msj hakkımı da bu ipnelkle bitirerek öss kazmalarına başarılar diliorum..

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    blacksun
    blacksun's avatar
    Erkek

aaaah ah hazırlığımız 6. sınıfta başladı taaa. sınav maratonu dediler at yarışı dedier köle dediler eh be babacım biz çalışmayalımda napalım ben gittim 7. sınıfta dersaneye öküz gibi hergün gittim. etütü dersi otu boku toplantısı herşeyine katıldım neymiş okulları gezcekmişiz sanki kazancamya izmir fen lisesine gittim:D derken sınava girdik noldu sınava 5 dk geç girdim ama yetiştirdim allahtan. sonuç ne 345 izmirin öbür ucundaki anadolular tutuyo bende krallar gibi mekanımıza mustafa kemal lisesine gittim şimdi olduk lise 3 lise 2 de balşadık öss ye hazırlanmaya bakalım kazancazmı okuyoz çalışıyoz tahribata giriyoz öss yi kazanamasamda bu yarışmayı kazanırsam iyi olacak şimdi öss nedir niye olur kalkarsa neolur diyenlere benm düşüncem

öss=eleme bilgiliyiy bilgisizden ayırma sınavıdır o olmazsa bunu üniversiteler yapacak üniyi kazanmak için hepsinin sınavına girmek zorunda kalcaksın o yüzden öss kalksın deme boşuna zaten kalkmıcak otur çalış işin ne çalış zıç yat arada tahribatada gir tabi:D

şiddete meyalim vallahi dertten..
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek
    ağzımı yaya yaya şöLe bi yazıııkk laaaa demek istiyorum...
    biz bile kazandıysak bu öss denen şeyi (ki götü başı yaya yaya)
    bu eğitim sisteminde harbi bi bozukluk var..

memleketimin mühendisine baksanıza amk  sabahın 10:36sında işi gücü yok öss atlarını ezikliyo..!!
    peahh.!!

.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ByALeX
    ByALeX's avatar
    Erkek

Öss'den Çıktıktan Sonra Babanızın ''Sınav NasıL Geçti!!??'' Sorusuna Vereceğiniz Cevap Hangisi? (Öss'den Çıkacak oLan MüridLere)
    ---------------------------------------

A) VaLLa Süper Geçti Sınıftaki KızLar Bi İçim Suydu Gözetmen Jennifer Lopez Gibiydi ((:

B) Mehter Takımı iLe Geçti Baba BöLe Bir iLeri iKi Geri

C) Baba Poq Gibi Geçti Bea ( [Ne Vuruon Yaa :))]  )

D) Yürrü Yaffyum Yürrü Fistanını Sürrü :D

E) Sen Kimsin? Ben Kimim? Burası Neresi? Hafızamı Kaybettim!.. :|

Alim ile Sohbet Etmek Zümrüt ile incidir, Cahil ile Sohbet Etme Günde Bin Can incitir. Alim ile Sohbet Etmek Mertebe, Cahil ile Sohbet Etme Dönersin Merkebe, Eşek Alim Olmaz Kitap Taşımakla Tekkeye, insan da Hacı Olmaz Gitmekle Mekkeye.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zervalone
    zervalone's avatar
    Erkek
    yaptın yaptın yapamadın yapıldın
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pesimistzombie
    pesimistzombie's avatar
    Erkek

o bu değilde en çok koyacak olan ne olacak biliyonuz mu bunlara ? :D

okulda notları 2 2 3 2 1 3 2 diye giden, yıllarca tembel diye hocaların itip kaktığı hor gördüğü kişiler gidecek en kral üniye girecek

onların dersler hep 5 5 5 4 5 sınıfın en çalışkan öğrencisi olmalarına rağmen babayı alacaklar össde nasıl olur lan vaaay mq! diye kafayı duvarlara vuracaklar :D

neyse 2 oldu daha da demiyorum bişey :D :D  

:|
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    real_agabey
    real_agabey's avatar
    Erkek

ÖSYM götümü yea...

En güzeli başarılar dilemek olsa gerek.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaxDreameR
    MaxDreameR's avatar
    Erkek
    herkese öncelikle başarılar =p

" ' "
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Freak
    Freak's avatar
    Erkek
    merak ettim acaba ne yapiyor sinava giren cocuklar. ne durumdalar smdi. benim zamanimda bi kiz altina isemisti... kiz farkinda degildi sanirim. ben cok utanmistim. allah kimseleri o duruma dusurmesin. bu insanlarin uzerinde bu kadar baski kurmaya kimsenin hakki yok... 2. oldu selametle...

bağlı olduğum tek örgüt İNSANLIK
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    İnce Memed
    ComputerWolf
    ComputerWolf's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Bugun bir suru kisi msn de gelecek ,sinav bitti ban acsana diyecek :)

Hep denedin. Hep yenildin. Olsun yine dene , yine yenil ama daha iyi yenil !
Toplam Hit: 28840 Toplam Mesaj: 119