Tahribat.Com Ekran Görüntüleri...

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    manglerman
    manglerman's avatar
    Erkek

2006 yılında reneye pm attım dedimki "sitenin kodlanmasında eksik kısımlar varsa yardımcı olurum.  bana ne yapmamı söylemeniz yeterli verdiğim zamanda kodları bitiririm teslim ederim." dedim.

bana verdiği cevap:

"sen tahribatın kodlarını görsen hiç asp bilmiyorum dersin" :)

zorlanacağım kısım firewallar dır:)

onun dışında kalanlar zaman ve özveri.

tebrik ederim geçrkten. çok eğlenceli bir yönetim modülü. hata mesajlarıyla bile adamı güldürüyo...

türk kızlarından sabun yapalım, rus kızları elini yıkasın.:)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

manglerman bunu yazdı:
    -----------------------------

2006 yılında reneye pm attım dedimki "sitenin kodlanmasında eksik kısımlar varsa yardımcı olurum.  bana ne yapmamı söylemeniz yeterli verdiğim zamanda kodları bitiririm teslim ederim." dedim.

bana verdiği cevap:

"sen tahribatın kodlarını görsen hiç asp bilmiyorum dersin" :)

zorlanacağım kısım firewallar dır:)

onun dışında kalanlar zaman ve özveri.

tebrik ederim geçrkten. çok eğlenceli bir yönetim modülü. hata mesajlarıyla bile adamı güldürüyo...

Sen 4 sene sonra daha yetişememişsin ha :D:D

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

MrRankeR bunu yazdı:

kendimi çok farklı hissettim bi an...

pardon are you human ? diyecektim ama cevabını bildiim şeyi sormayayım :D

edt: bu arada siteye reklam koyma işini düşünün bence, ben sıradan bir mürit olarak bunu destekliyorum ve ufak tefek bannerların zararı olmayacağını düşünüyorum, yeterki popup yapıp gereksiz pencerelerle uğraştırmasınlar-tıklarız :))

aq nasıl bi sitedir ki üyeleri reklam olsun ister adminleri karşı çıkar kesinlikle koydurmaz

benim bildiğim tersi olur heryerde :S

kıymet bilmek lazım teşekkür etmek lazım

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Çok sistem gördüm.Çok script editledim.Kendime basit scriptlerde yazdım.

Ama böylesini görmedim hocem =)

Bu script ticari amaçlı kullanılsa, vbulletin i geçer.Kimse vbulletin almaz.Webwiz de almazlar.

Tahribat script istiyoruz =))

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsistherif
    anarsistherif's avatar
    Erkek

opusdei.
    Burda tahribatin 2007de yayinlamis fake scripti var. geçen sene indirip incelemistimde sorunlari var. düzenlenirse tahribat script kadar olur. asp bilmiyorum ama php olsaydi bende duzenleme yapardim ama simdilik bunla yetiniceksiniz.
    link:
    http://rapidshare.com/files/70172626/Fake_Tahribat__WALLACEs.zip

=)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    lepusmorris
    lepusmorris's avatar
    Erkek

rene hocam o bu bişey değilde lanet olası paylaşım sevgimizi biraz daha kabuğumuzda yaşasak. demem o ki geçen bi arkadaş bi kaç torrent sitenin farklı girişleri göstermişti. o tarz bir şey yapsak daha hoş olur sanki?

..
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Haha gemi kaptanı derken meslek edinmedim sadece ehliyetini aldım =)

Olayın nasıl başladığını sormuşlar.

Abü bu site aslında holyone.cjb.net adli eski sitemin tahminimin 50 katı hit çekmesiyle başladı.

o site de o zamanın populer yahoo altavista gibi arama motorlarının search kutularını ve sık kullanılan linkleri tek bir html sayfası yapıp explorerima home page yapma ihtiyacından doğdu. Daha sonra IRC de fln söverken parmaklarım yorulmasın die bişey yapmıştım onu da dağıtırken o zamanlar dialup bağlantı yavaş diye sitemin ftpsine yüklüordum sonra sayfaya onu da ekledim fln derken bir süre sonra hit artınca snitz forum kurdum.

Snitzde çok rezil (bugun pek rastlamayacaginiz kadar rezil) güvenlik açıkları bir bir ortaya çıkmaya başlayınca oturup sıfırdan forum yazdım fakat hikayenin çok daha komplikedir , tamamı kitap olur. Çok az visual basic deneyimim  varken THY nin sitesini yapan bir arkadaş vardı abi asp <% %> arasına yazılan VB den başka bişey deil bi session bi application var ekstradan diyince siteyi birkaç ayda çalışır hale soktum.

Tabi o 10 sene önce daha asp bile yeniyken siteye yazdığım kodların çoğunun reneyle üstünden geçtik ama hala bazen biyerlerden tuhaf kodlar çıkıp reneden küfür yememe sebep oluor.

Reklamsız dönen bu degirmenin suyunu soran arkadaşlar olmuş=)

Değirmenin suyu kendinden gelmektedir. Ben bu parayı eğlenmeye harcamak istiyorum ve hicbir eğlence yeri bu paraya beni tahribat.com kadar eğlendirmiyor=) Eğlenmenin yanısıra buradan edindiğim bilgiyi 10 sene boyunca kurslara harcasam 30 katı paraya toplayamazdım. Bunun da yanında tahribat ziyaretcisi kadar tuhaf insan topluluğunu şans eseri dışarıda tanımanız çok zor. Yani site bana para kazandırmıyor ama kazandırdığı şey parayla ölçülemez. Yayın hayatımızın ilk zamanlarından  beri bizimle olanlar bu noktada beni çok iyi anlayacaktır.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    anarsist_manyaq
    anarsist_manyaq's avatar
    Erkek

holy hocam gerçekten süper bi insansın seni seviyorum uleen :D

müridler sakın yanlış anlamayın gay değilim :D

İğneyi Çalan Hırsız Ülkeyi Çalan Hükümdar Olur...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LGA
    LGA's avatar
    Erkek

eski müridler bilir buluşmanın tekinde paneli gösterdiydiniz. bi de Holy hocam şey. eğlence amaçlı demişsin. onu okuyunca afalladım kaldım. abi kusura bakma ama senin eğlencen böyle muazzam bir sistem, site, forum ya da en yaygın kullanılan ismiyle tarikat oluşturuyorsa işeyince nil nehrini mi taşırıyorsun :D   

bu arada holü ve rene abiler bi imza alabilir miyim? (profildeki imzaları pm atarsanız makbule geçer:)

Lçizgiçizgiçizgi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BoRn2beBaD
    BoRn2beBaD's avatar
    Erkek

HolyOne bunu yazdı:

Daha sonra IRC de fln söverken parmaklarım yorulmasın die bişey yapmıştım .///  Bunun da yanında tahribat ziyaretcisi kadar tuhaf insan topluluğunu şans eseri dışarıda tanımanız çok zor.

Hahaha bu 2 sine öldüm bittim.Hocam yanlız kayıt tarihini kasıtlımı ayarladın tam 00:00 ? xD

Kısmette varsa uçmak engel değil,balık olmak !
Toplam Hit: 38640 Toplam Mesaj: 154