folder Tahribat.com Forumları
linefolder Oyunlar
linefolder Tahribat.Com Minecraft Server - Kale Savaşları 2 - Yenilendi

Tahribat.Com Minecraft Server - Kale Savaşları 2 - Yenilendi

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

her şey 0 dan mı başlıycak ben talos tapınağımı geri istiyorum.

Converse giyen uzaylı
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Mc Champion
    Flagellumdei
    Flagellumdei's avatar
    Erkek
    PathfindeR00 bunu yazdı

Şimdi 2 faction dan birisi kaleyi ele geçirdiğinde ve sayıların sabit olması durumunda vede oyuncuların homojen yani aynı nitelikte varsayıldı bir minecraft ekonomisinde mavi faction ın kaleyi ele geçirdiği varsayarsak;

18 oyuncu nun armor düzeyi ve saldırı düzeyi 27 oyuncu varmış gibi olacaktır. Çünkü %50 armor %50 attack.

Yani 18 oyuncunun 27 oyuncu tarafından savunulacak bir kaleyi ele geçirmesi oldukça zor olacaktır. 

Önceki 4 facition lu durumda kurulabilecek ittifaklarla bunu halledebilecek durumdaydık. Ancak suanda mümkün değil.

Bunun yerine oyuncular 6 şar kişilik 6 factiona ayrılsa. Factionlar arası federasyon kurulabilse. Daha çok siyaset ön plana çıksa nasıl olur ?

Üzerine beyin fırtınası yapılabilir yani. 2 fact li modelde yukarda belirttiğim nedenden dolayı kale her daim bir fact te kalacak. Çünkü bonuslar sayılarını arttırırmıs gibi etki yaratacak. 

Fact olayı boyle kalacak hoca yapacak birşey yok gecen server denendi cok faction sonuçları goruldu.(36 kisinin max 15i duzenli online) Birisi diyor ben buadamla oynamam , diğeri diyor bizim takım bibok yapmıyor ben girmiyorum. Bir ton dert tasa sıkıntı. Dun gece serverde 10-12 kisi konustuk anlastıgımız fikirler map buyutmek , arena eklenmesi ve 2 fact. Konuya yazdim , ozel mesaj atanları değerlendirdim bu teamler çıktı ortaya. Ama dediğin olaya hak veriyorum dusunmemistim o açıdan , bir çaresi bulunur ileride.

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    aeros
    aeros's avatar
    Erkek
    Flagellumdei bunu yazdı
    PathfindeR00 bunu yazdı

Şimdi 2 faction dan birisi kaleyi ele geçirdiğinde ve sayıların sabit olması durumunda vede oyuncuların homojen yani aynı nitelikte varsayıldı bir minecraft ekonomisinde mavi faction ın kaleyi ele geçirdiği varsayarsak;

18 oyuncu nun armor düzeyi ve saldırı düzeyi 27 oyuncu varmış gibi olacaktır. Çünkü %50 armor %50 attack.

Yani 18 oyuncunun 27 oyuncu tarafından savunulacak bir kaleyi ele geçirmesi oldukça zor olacaktır. 

Önceki 4 facition lu durumda kurulabilecek ittifaklarla bunu halledebilecek durumdaydık. Ancak suanda mümkün değil.

Bunun yerine oyuncular 6 şar kişilik 6 factiona ayrılsa. Factionlar arası federasyon kurulabilse. Daha çok siyaset ön plana çıksa nasıl olur ?

Üzerine beyin fırtınası yapılabilir yani. 2 fact li modelde yukarda belirttiğim nedenden dolayı kale her daim bir fact te kalacak. Çünkü bonuslar sayılarını arttırırmıs gibi etki yaratacak. 

Fact olayı boyle kalacak hoca yapacak birşey yok gecen server denendi cok faction sonuçları goruldu.(36 kisinin max 15i duzenli online) Birisi diyor ben buadamla oynamam , diğeri diyor bizim takım bibok yapmıyor ben girmiyorum. Bir ton dert tasa sıkıntı. Dun gece serverde 10-12 kisi konustuk anlastıgımız fikirler map buyutmek , arena eklenmesi ve 2 fact. Konuya yazdim , ozel mesaj atanları değerlendirdim bu teamler çıktı ortaya. Ama dediğin olaya hak veriyorum dusunmemistim o açıdan , bir çaresi bulunur ileride.

Savaş eski konudan kopyalandığı için yüzde olayı yazıyor fakat o kaldırıldı eskiden 4 fact olduğu için konmuştu şu anda herkes eşit yüzdeyle savaşacak

La Vittoria Sara Nostra
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    madrew
    madrew's avatar
    Erkek

bende seni özleyeceğim path :)

sanırım sıfırlanacak her şey.

birde http://www.tahribat.com/minecraft2.asp linki çalışmıyor, server açıldığında mı aktif olacak ?

der die das
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    prodhiphop
    prodhiphop's avatar
    Erkek

çok iyi takıma düşmüşüm bir de köy ütopyamı halletsem tamamdır :D

Yok olmak evrene yapabileceğimiz en büyük iyilik.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Yigit
    Yigit's avatar
    Erkek

kırmızı takıma girmek istiyorum beyler. Beni de alın. Efsane geri döndü

Gök tengri kurban istiyor ve tabiki de akacak kan bizimki olmayacak! :)

Yigit tarafından 20/Eyl/14 21:37 tarihinde düzenlenmiştir
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tri
    tri's avatar
    Erkek
    prodhiphop bunu yazdı

çok iyi takıma düşmüşüm bir de köy ütopyamı halletsem tamamdır :D

canberk raslantı diye bişe yoktur hersey kontrol altında 😊

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    remixir
    remixir's avatar
    Erkek