Tahribat.Com Ve Provokeler..

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek

hocalar ben bu forumda aynı başlık içersinde
    satanist,siyonist ve ateist ilan edildim.bir sonraki sayfadada Kominist dendi.aynı gün içersinde birisi,atatürk düşmanı dedi.

Anlayacağınız bu forum böyle,provoke ediyorda adam gelip elini kolunu tutup,zorla klavyede yazdırmıyorya hoca.o yazıyor,sende gaza gelip küfrediyorsun.banlanıncada way efendim neden banlandım e küfür yasak kardeşim.

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HolySeclorum
    HolySeclorum's avatar
    Erkek

beyinsiz bunu yazdı:
    -----------------------------
    her hıyarım dıyene tuzla kosulmaz felsefesıyle yaklasırsak  problem kalmıyor kafaya takmamak lazım her yerde 2-3 tane dingil çıkıyor yola devam
    İşte böyle yaptınızmı sorun çıkması normal...

Her Hakkım Saklıdır
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    beyinsiz
    beyinsiz's avatar
    Erkek
    HolySeclorum bunu yazdı:

beyinsiz bunu yazdı:
    her hıyarım dıyene tuzla kosulmaz felsefesıyle yaklasırsak problem kalmıyor kafaya takmamak lazım her yerde 2-3 tane dingil çıkıyor yola devam
    İşte böyle yaptınızmı sorun çıkması normal...

efendım* 

sen hep daha önce öpülmüş bir kadının dudaklarında sana dair cümleler bekledin
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek

Kimse görüşünden dolayı yargılanmaz dediği şey aşağıdaki konunun 6. yorumundaki gibi olacaksa..

Bazıalrı görüşünden dolayı yasaklansın.. hoş bunuda gördüm ve adam elini kolunu sallaya sallaya forumda gezio ve okonu hala orda duruyosa bu işte yanlıs bişe war demektir..

http://www.tahribat.com/forumdisplayfolder.asp?Sayfa=4&folderid=47799 

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

Big orda bir hakaret görebiliyormusun sen? görüyorsan söle de ben göremiyorum

ben bir ateist olarak eskiden tüm din konularına karışırdım ve bu yüzden 1kere ban yedim ve özür dileyerek açtırdım artık kendi konum olmayan ( ateistlik dışı ) din konularına cvp yazmıyorum yazmakda istemiyorum

bunun sebebi ise sen bana kötü gözle bakabilirsin bu yanacak cehennemde diyebilirsin ama bende kendime göre haklıyım ,

burası bir forumdur herkezin düşünceleri farklı olabilir ve tadı kaçmadığı sürece tartışmak paylaşmak iyidir ancak bunu kavgayada dönüştürebilirsiniz. 

ve dönüştüğünde iş ciddiyebiniyor , şimdiye kadar böle tatsız bir tartışma alanı yarattıysam özür diliyorum bundan sonra yapmam ama bu forumdaki herkezin hakları eşit olduğuna da inaniyorum ve eşit olmasaydık benim banım açılmazdı ilk başta. ( herkez kendine göre haklıdır)  

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Thelordmax
    Thelordmax's avatar
    Erkek
    Provaka konu değil provaka cevaplar olur genelde. Birilerinin dolaylı yollarla konuyu değiştirip küfüre kadar gidiyorsa üyenin suçudur. Saniye başı atılan postları tek tek takip etmekte kolay bişey değil yöneticilere yüklenmeyin  :)
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AmoR
    AmoR's avatar
    Erkek

Aranızda FORUM kelimesinin anlamını bilmeden Forum üyesi olanlar var sanırım..

Herkes istedigi fikri paylaşabilir fakat edep çerçevesinde. Fakat kimse düşüncesini açıkladı diye bi cezaya tabii tutulmamalı.

Daha geçen gün biri bi konu açmış bilmem kaç kişi banlandı küfür ediyo die :l

Anlamıosunuz ki kardeşim , Yöneticiler ne yapsın.. Tartışın fakat oyuna gelmeyin bu kadar basit.. Provakator dedigin

zorlamı seni kışkırtıcak.. Akıllı olalım sitedeki Provakatörleri konuşmadan evvel :l

Those who speak know nothing,And find out to their cost, Like those who curse their luck in too many places, And those who fear are lost...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ömer Kerem
    MuTReFT
    MuTReFT's avatar
    Erkek
    AmoR bunu yazdı:

Aranızda FORUM kelimesinin anlamını bilmeden Forum üyesi olanlar var sanırım..

Herkes istedigi fikri paylaşabilir fakat edep çerçevesinde. Fakat kimse düşüncesini açıkladı diye bi cezaya tabii tutulmamalı.

Daha geçen gün biri bi konu açmış bilmem kaç kişi banlandı küfür ediyo die :l

Anlamıosunuz ki kardeşim , Yöneticiler ne yapsın.. Tartışın fakat oyuna gelmeyin bu kadar basit.. Provakator dedigin

zorlamı seni kışkırtıcak.. Akıllı olalım sitedeki Provakatörleri konuşmadan evvel :l

Evet doğru, ama bazı farklar var mesela yukarıda verin linkin 6. cevabında arkadaş düşüncesini söylemiyor veya paylaşmıyor sadece Dalga geçiyor(!) bu forum üyelerinin fikrini söylemek veya beyan etmek ile dalga geçmenin, geçilmenini arasındaki fark'ı ayırt edebileceğini düşünüyorum(!) tabi işine gelmeyenler farklı yorumlayacaktır.

Mecburi not: Cahilliğin verdiği CESARET ile ettiği lafın nereye gideceğini hesap edemeyen, düşünemeyen, fikir yoksunu mahlukatlara CEVAP vermiyorum.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiGGest
    BiGGest's avatar
    Erkek
    PanxeR bunu yazdı:

Big orda bir hakaret görebiliyormusun sen? görüyorsan söle de ben göremiyorum

ben bir ateist olarak eskiden tüm din konularına karışırdım ve bu yüzden 1kere ban yedim ve özür dileyerek açtırdım artık kendi konum olmayan ( ateistlik dışı ) din konularına cvp yazmıyorum yazmakda istemiyorum

bunun sebebi ise sen bana kötü gözle bakabilirsin bu yanacak cehennemde diyebilirsin ama bende kendime göre haklıyım ,

burası bir forumdur herkezin düşünceleri farklı olabilir ve tadı kaçmadığı sürece tartışmak paylaşmak iyidir ancak bunu kavgayada dönüştürebilirsiniz.

ve dönüştüğünde iş ciddiyebiniyor , şimdiye kadar böle tatsız bir tartışma alanı yarattıysam özür diliyorum bundan sonra yapmam ama bu forumdaki herkezin hakları eşit olduğuna da inaniyorum ve eşit olmasaydık benim banım açılmazdı ilk başta. ( herkez kendine göre haklıdır)

yok hakaret ya ne görcem :) şaka gibisin.. yok orda bişe hem sen boşver orayı burayı.. nasıl olsa snnle alakasız bi konu anlıyosun dimi ? 

BiGGest was here! [ C.r {YesileV GrandMaster} ]
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    teodos
    teodos's avatar
    Erkek

Herşey güzel olur dostum korkma! sen provoke olmuyosan, kimse olmaz.

? z ı n ı s ı m a d n ı k r a f __ n i n e k i l h e T
Toplam Hit: 4550 Toplam Mesaj: 23