folder Tahribat.com Forumları
linefolder Vukuatlar
linefolder Tahribatın Piskopat Üyeleri Biraz Yardım (Sadece Piskopatlar)

Tahribatın Piskopat Üyeleri Biraz Yardım (Sadece Piskopatlar)

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    a4tech
    a4tech's avatar
    Erkek
    hoca şey yapabilirsin. koluna ufak ufak kesiklerle i love you yazarsın sonra çekersin kızı bi kenara sana bir şey göstermek istiyorum dersin açarsın kolunu gösterirsin, biraz hafif piskopatlık oldu ama senin için herşeyi yaparım mesajı verio :D
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kokainman
    kokainman's avatar
    Erkek
    çıkacaksın lan benimle seni seviyorum lan benim sevgilim olacaksın lan keserim lan seniiii

... sorcerer & musket ...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ntxsoft
    ntxsoft's avatar
    Erkek
    Bence kız arkadaşlarının yanındayken git dizinin üzerine çök kızın elini tut ve sana deliler gibi aşığım de. diğer elinle de bir çicek ver. kabul etmezse gel beni vur. (son yazdığımı ciddiye alma sen :))

enginkirmaci.com | Kişisel web sitesi, uyetakip.com | Ücretsiz Üye Takip Programı
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKill
    DrKill's avatar
    Erkek
    git bi gün yanın merhaba ... de. seni şöhret etcem de git yata götür şöhret et :P

Bu imzayı her gördüğünüzde 4gb kotanızın 0,00000358559191226959228515625 azalmaktadır. Bilerek ve istenerek bu imza yapılmıştır. Amaç kotanızı sömürmektir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mustafacsn
    mustafacsn's avatar
    Erkek
    Mesaj DrKill tarafindan 13 Mart 2006 (Pazartesi) tarihinde yazildi.
    git bi gün yanın merhaba ... de. seni şöhret etcem de git yata götür şöhret et :P
    ----------
    öh artık ebenin *mı.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cevik
    cevik's avatar
    Erkek
    kızla hiç göz göze gelmediysen(hiç derken o seni görmediyse :D) bir saniye de sonrada başka hiç bir şey demeden ben sana aşığım seni seviyorum de gitsin..

bence psikopatık budur... :D

Parlayan bizi paylar...
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cLust3R
    cLust3R's avatar
    Erkek
    en iisi kızı kendine asık ettirmek bırakın kız sizin için psikopatlık yapsn :) siz kasındınız bnm dökümanları gün ısıgına cıkarmanın vakti geldi sanırım... not: eger sizde bu dökümanı okuyacak kdr azim warsa hiç bir kız elinizden kurtulamaz bunu bilin..!

Bir kere şunu kesinlikle ama kesinlikle aklınızdan çıkarmayın: Bu kız milleti her daim dokunsan ağlayacak gibi yaşar. Yani sürekli bi sorunları vardır. Ya aileleri onları anlamıyodur, ya güzel değillerdir, ya abileri sürekli onları baskı altında tutuyordur yada sırf sorunlu gözükmek için bi sorunu varmış tribi yapıyordur. Peki burda biz ne yapıyoruz? Tabi ki biraz psikologluk oynuyoruz. Biraz sonra Nasıl Karizma Yapılır bölümünde de inceleyeceğimiz üzere siz zaten kıza karizma yapmak için mutlaka psikoloji ve felsefeyle ilgilendiğinizi ona söyleyeceksiniz. Bu ilk adım. Sonrada gidip kızı teselli eden centilmen dost tribine yatacaksınız. Ama centilmen olmanız bu durumda pek işe yaramaz o yüzden kızın karşısında zihin okuyan bi tip gibi gözükmeniz lazım. Bunu nasıl yapacağınızı da anlatıyoruz? Neden çünkü biz bu bölümü siz abazan kardeşlerimize bir hizmet olsun diye kurduk.

Şimdi gelelim kızların beynini okuma yöntemlerine;

Bir kere şunu asla ama asla unutmayın: dünyadaki hiçbir varlık beyin okuyamaz. Ama siz kızların beyinsiz olduklarını zaten biliyorsunuz. :)) O yüzden telaş yapmanıza hiç gerek yok. Bu kızların hepsinin düşünme stilleri aynıdır. O yüzden vereceğimiz taktikleri uygulayarak kızın gözünde bir anda beyin okuyan dahi bir psikolog konumuna gelebilir ve kızı tavlama olayını rahatlıkla aşabilirsiniz.

Bu salakların daha öncede söylediğimiz gibi mutlaka ama mutlaka bi sorun(!)ları vardır. Şimdi tavlamak istediğiniz kızın sıkkın olduğu bir zamanda yanına gidin ve "Sıkkın gözüküyorsun, hayırdır" diyin. Kız size sıkkın olduğunu daha da belli etmek için hemen "yok bişey yaaa!!!" diye cevap verecektir, neden? Çünkü bunlar salaktır. Sorunlu olmayı karizma zanneden bi salaktan daha ne beklenebilir ki. Neyse siz kızın bu cevabı karşısında "İyi o zaman demiycek kadar zeki olduğunuz için hemen "Sanırım senin konuşacak birisine ihtiyacın var" diyin. Kızın yüz şeklinin sıkkın ve trip yapacak birine ihtiyacı olduğunu belli etmek için daha bir buruştuğunu ve tamamen sessizliğe gömüldüğünü farkeder farketmez "Bak bana istediğin her şeyi, anlatabilirsin hem ben son 4 senedir psikoloji eğitimi alıyorum, yani bir psikologdan eksik bir yanım yok" diyin. Kız böyle bir trip anındayken asla "Say lan okuduğun psikoloji kitaplarını" diye bir şey söylemez. Yani bu planınızın tutması için yeterli bir cümledir. Şimdi aklınızdan çıkarmamanız gereken diğer konuya gelelim. Kızlar bu tripleri sadece ve sadece dikkat çekmek için yaparlar. Sürekli olarak "Kimse benle ilgilenmiyo, kimse beni anlamıyo" diye düşünüp etrafındakilerin dikkatini çekmeye çalışırlar. Amaçları birinin gelip kendilerinin kaprislerini çekmesini sağlamaktan başka bir şey değildir.Ama siz gidip kızın yanına onla konuşmaya çalıştınız diye kızın sizinle konuşacağını sanıyorsanız yanılıyorsunuz.Üzgünüm ama asla böyle bir şey yapmazlar. İşte bu yüzden sizin olayınız beyin okumak. Kızların hangi durumlarda hangi tepkileri verdiklerini öğrenebilmek için yıllarımızı harcadık ama değdi. Alın size en baba beyin okuma(!) yöntemleri. Siz kızın yanında olağanüstü insan tribi çizeceksiniz. O yüzden kız söylemeden şıp diye durumu anlayıp sorunu çözün. Bunun için "Dur tahmin edeyim..." cümlesiyle başlayın ve ikinci kuralımızı uygulayın ve uydurun. Ya tutmazsa gibi bi kaygınız olmasın. Zira uyduracaklarınız yüzdesi yüksek şeyler olacak. İkinci cümleniz her zaman "Kimse seni anlamıyor,değil mi?" olsun. Kız kesin onaylayacaktır. Kız onayladıktan sonra her zaman "Neden sorunun ne olduğundan bahsetmiyorsun?" olsun. Kız kesinlikle gerçek sorundan bahsetmeyecektir. Çünkü ortada sorun falan yoktur. Amaç triptir. Ve kızlar bu tribe girmeden önce "Ulan bi tribe giriyoz ama birisi gelip sorarsa ne diycem?" diye düşünmezler.O yüzden kızın size vereceği en mantıklı ve tek cevap "Bilmiyorum, ya" olacaktır. Dikkat edin kız size bunları söylerken yüzünüze bakmaktan şiddetle çekinir. Ve sürekli etrafındaki şeylerle uğraşır, kağıt yolar, sigara üstüne sigara yakar ve tam bu esnada sizin hakkınızda bilinçaltında bir fikir oluşturur. "Sanırım herkes senin üzerine geliyor. Kendini bu ağır baskının altında ezilmiş ve çaresiz hissediyorsun." diye devam edin. İşte bu cümle önceden düşünüpte kendine bir sorun bulmamış olan bu salaklar için çok güzel sanal bir sorundur. Kız sizi derhal onaylar ve "uffffff niye her şeyin sorumlusu ben oluyormuşum sanki?" diye size trip atıyor olduğunu iyiden iyiye belli eder. Sorunu yaratan siz olduğunuza göre çözecek olanda sizsiniz. Şimdi soğukkanlılığınızdan hiç taviz vermeyerek "Ailenle aran nasıl" diye sorun. "Hiç sorma, beni hiç anlamıyolar, neymiş ben şöyleymişim, böyleymişim, hep suçlu benim zaten" tribine girmemesi mucize olacaktır. "Bak hepimizin ailemizle sorunları var, ama onları suçlarken onların senin yaşında olmadığını ve senin gibi düşünemeyeceklerini asla aklından çıkarma. Seni anlamalarını beklemen bile çok büyük bir hata." diyerek konuşmanızı sürdürün. Bu sırada kız sürekli sizi onaylayacak ama asla ve asla sizi dinlemeyecektir. Siz konuşurken kızın dikkat ettiği tek şey sizin ses tonunuz, haraketleriniz ve onunla ilgileniyor oluşunuzdur. Bu yüzden konuşmanın bu kısmında olabildiğince uydurun. Kız zaten şu sıralarda sizden hoşlanmaya başlamıştır. Sizin olayınız garantilemek. Kız biraz konuştuktan sonra çok feci rahatlayacak ve size gülümsemeye başlayacaktır. Evet işte başardınız. Kızın kafasında,hem yakışıklı, hem kültürlü, hem de beni anlıyo, daha ne istiyim yaaa" izlenimini bırakmayı başardınız. Şimdi de bu izlenimi daha da güçlendirmek için şu cümleyi kurun "Bak ben her zaman yanındayım, bi sorunun olduğunda bana gel hem dostlar bugünler içindir, senin için elimden ne geliyosa yaparım " diyin. Bravo! Kız artık kendi trip ve kaprislerine katlanacak birini buldu. Artık her gün sırf siz yanına gidip konuşun diye trip yapmaya başlayacak. Sizde bunu bildiğiniz için her gün kıza uyduruk problemler yaratıp çözecek ve kızın aklını başından alacaksınız. Bunları her kıza uygulayabilirsiniz. Sorun çıkmayacaktır emin olun. Bu taktikleri öğrendiğinize göre artık kız hakkında her türlü bilgiyi toplayabilirsiniz.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Antikky
    Antikky's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    Kolunu oranı buranı kesme,2-3 sene sonra izlerine bakar ne aptalmışım dersin...

Ama araba bul traş köpüü ile tavanına seni seviyorum cart curt yaz evinin önüne çek köpek gibi zevke gelir...

Umursamaz Tavrımın Hastası Olunuz.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    sdOscr
    sdOscr's avatar
    Erkek
    hım ben olsam okudugu okulunun catısına cıkar hazırlatmış oldugum pankartı asmaya calışırım ama bunu gece yaparım hademeyı gormen lazım bu işte sabah okula geldıgınde sanırım etkılı olur (:

Zahirimde zuhur eden ilk şerefsizlik abidesi.Yıktı gitti batınımı adilik efektli sillesi.Çiviyi çakıp sökünce kalmaz mı sanki izi
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    croctheone
    croctheone's avatar
    Erkek
    Bide tokat at psikopatça

Her türlü forum yazarı... <br> <br> TrueGamer <br> <br> Seraexperia FKT
Toplam Hit: 28282 Toplam Mesaj: 110