Takaslık HTC Sensation

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coolmhmt
    coolmhmt's avatar
    Erkek

iosdaki programların %99u androidde de var? o zaman iosda bişeye yaramıyo sadece dışı altın kaplı içide boş çürük bi teneke maksat gösteriş ?

-----------------------------

evet ama android cok komplike bi sistem. ios bana daha kolay ve cazip geliyor.. 

bu arada tl bazinda 1000 lira dusunuyorum .

Sordid Affair
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mavitutku
    mavitutku's avatar
    Erkek

blackberry 9700 bold var düşünürsen aslında memnunum telimden ama değişiklik ii olabilir. 

+yüzüme baq -hanqisine ?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

coolmhmt bunu yazdı:

iosdaki programların %99u androidde de var? o zaman iosda bişeye yaramıyo sadece dışı altın kaplı içide boş çürük bi teneke maksat gösteriş ?

evet ama android cok komplike bi sistem. ios bana daha kolay ve cazip geliyor.. 

bu arada tl bazinda 1000 lira dusunuyorum .

iPhone kaç yıldan beri var? 600 bin uygulaması var.

Android kaç yıldan beri var? 500 bin uygulaması var.

bunlar yeterlidir, tabi zevk meselesi. Androidi sevdim.  

Android baya bi sildi attı piyasayı. 

ne diyon?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PanxeR
    PanxeR's avatar
    Erkek

şimdi zevk meselesi de , kullanıcı basit diye tabiki iphone alabilir bende htc sensation xe  ile galaxy note arasındayım şuanda ondan satışını garipsedim biraz

çift çekirdekli özel rom ile 1.5 ghz e kadar çıkabilen bi telefonun var kurcalayabileceğin o kadar çok şey var ki ama iOs da özelleşirme 0 (:

Alldebrid Türkiye / IDM Türkiye yetkili bayi. ulaşmak isteyen mail atsın tyfn.panxer@gmail.com yada telegram https://t.me/PanxeR
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coolmhmt
    coolmhmt's avatar
    Erkek

PanxeR bunu yazdı:

şimdi zevk meselesi de , kullanıcı basit diye tabiki iphone alabilir bende htc sensation xe  ile galaxy note arasındayım şuanda ondan satışını garipsedim biraz

çift çekirdekli özel rom ile 1.5 ghz e kadar çıkabilen bi telefonun var kurcalayabileceğin o kadar çok şey var ki ama iOs da özelleşirme 0 (:

acikca soylemek gerekirse ben internette rahatlık ve applicationlar da kalite ariyorum android te oyle harika seyler gormedim...

2 sene iphone kullandim belkide ondan...

istersen htc sensation icin konusalim senle :)

Sordid Affair
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    coolmhmt
    coolmhmt's avatar
    Erkek

beyler bayanlar..

telefon takas teklifim hala gecerlidir ancak telefonu satın almak isteyenler için fiyat : 850 TL :))

Sordid Affair
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

ios kalite hocam bakma sen arkadaşların tepkilerine devam et bu yolda ayrıca up:)

...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    alberteinstein
    alberteinstein's avatar
    Homo
    ios dan bi cacık çıkmaz sadece salatalık olur. android kullanıcısı ios kullanıcalrı gibi teknolojiden zorluktan bihaber olmadığı için tabiki devir android devridir. evet apple .ios marka olmuştur. olay şudur siz zenginler için az satılan mal salatalık olsa onuda moda diye alırsınız havası yeter sizin için yani karmaşa mantık teknoloji çok önemli değildir. yada şöyle bir örnek vereyim : siz zenginler mavi den 150 tlden 1 pantolon alırsınız ben çakma maviden en az 3 pantol alırım. değiştir değiştir giyerim. sonuç olarak kalite giyen moda meraklıları gibi amblemi dışarda gösterip gezmek gibidir ios kullanmak.

eski sevgilisi yüzünden çalışmadığım ingilizce hazırlık sınıfının yaz okulu parasını sevgilinden isteyen. yine eski sevgilisinin gönderdiği kontörü aynı gün başka kızlarla konuşarak yiyen kinci insan.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tbtgezgini
    tbtgezgini's avatar
    Erkek

alberteinstein bunu yazdı:
    ios dan bi cacık çıkmaz sadece salatalık olur. android kullanıcısı ios kullanıcalrı gibi teknolojiden zorluktan bihaber olmadığı için tabiki devir android devridir. evet apple .ios marka olmuştur. olay şudur siz zenginler için az satılan mal salatalık olsa onuda moda diye alırsınız havası yeter sizin için yani karmaşa mantık teknoloji çok önemli değildir. yada şöyle bir örnek vereyim : siz zenginler mavi den 150 tlden 1 pantolon alırsınız ben çakma maviden en az 3 pantol alırım. değiştir değiştir giyerim. sonuç olarak kalite giyen moda meraklıları gibi amblemi dışarda gösterip gezmek gibidir ios kullanmak.

hayatında ios kaç kere ve ne kadar süre kullandın merak ettim ? :)

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaviGozluDev
    MaviGozluDev's avatar
    Erkek

alberteinstein bunu yazdı:

"siz zenginler" nedir abi? bu kadar aşşağıda görmeyin kendinizi, samsung 1600-1700 iken iphone 15000 den mi satılıyo :) andorid di ios tu oydu şuydu buydu, herkes farklı bi açıdan yaklaşır olaya teknik bilgisinden dolayı, o açıdanda savunur android i ya da os u tamam bunu anlarımda olayı fakir edebiyatına, tutumluluk edebiyatına getirmeyin :)
    bu kadar karşıysan telefona çok para verilmesine alırsın bi 3310 kullanırsın kafanda rahat olur :) 

edit : iphone kullanıyorum ama "mavi" kotum yok onu napıcaz asıl :) :)

.
Toplam Hit: 2539 Toplam Mesaj: 32