Takılma Sorunu Firefox

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyKo
    HyKo's avatar
    Erkek

arkadaslar internetten dizi izliyordum bir siteden. ama artık izleyemez oldum

videoyu açınca;

1.videonun dolması 1.5-2 saat sürüyor 10 dklık video. 30 saniyelik videolar bile 10 dakikada doluyor.

2.özellikle dizi izlerken 3-4 tane sekme açıyorum yanyana dizinin bulundugu sayfada herşey çok yavaş video zaten takılıyor da o sekme de yavaş.örneğin yenile tusuna falan gidiyorum el simgesinin çıkması 5-10 saniye sürüyor ama diğer sekmeler aynen devam hiçbir takılma olmadan

bu sorunlar neyden olabilir yardımcı olabilecek varmı. ızdırap haline geldi birşey izlemek. ekran kartı mı flash player mı nedir ne yapmam lazım varsa bu işleri bilen birisi yardım lütfen.

...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    chelishky
    chelishky's avatar
    Erkek

Aynı sorunları ben de yaşadım. Çözümü aradım ama elle tutulur bişey çıkmadı en azından ben çözemedim, google chrome ile sıkıntısız devam ediyorum.

chelishky.wordpress.com|| Büyük devrimlere gereksinimin kalmayacak kadar devrimci kal yeter!
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

sürüm ?

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek

Aynı sorunu bende yaşadım çözümün bende usta ;

Sorun Adobe Flashdan yada Firefoxun sürümüyle alakası yok .

Sorun tamamen kullandığın antivirüsün firewallı firefoxa engel koyması . Norton falan kullanıyon heralde ya antivirüsü sil yada firewalldan firefoxu çıkar. Sorun

geçecektir. geçmesse antivirüs otomatik olarak yine firefoxu enkinleştirmiştir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyKo
    HyKo's avatar
    Erkek

hocam herhangi bir antivirüs kullanmıyorum su an. hepsini sildim bilgisayardan sürüm 3.6.13

kafayı yedirtcek bana en sonunda. baska neyden olabilir acaba var mı fikriniz

...
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sanalcaptan
    Sanalcaptan's avatar
    Erkek
    Firefox 4 çıktı sil sonra 4 ü indir siteden kur dene bakalım.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Coiner
    Coiner's avatar
    Erkek

3.6 sürümünde çok donma yaşıyodum bende. 4'e yükselttim sorun gitti hocam .  Yani beğendim ben bu sürümü ... Bide 3.6 sürümünde Abdullah bahsetmişti donanımı kullanma olayı söz konusu sanırım seçeneklerden donanım ismi geçen bir seçeneği deaktif etmen lazımmış .

www.fenomenevi.com | Sosyal medyanın her mecrasında 6 yıldır kesintisiz olarak müşterilerimize destek vermekteyiz. Amacımız müşteri deneyimini en üstte tutmak ve hizmetlerimize 24 saat devam edebilmek. Fenomenevi.com adresinden 7/24 kesintisiz olarak sipariş verebilirsiniz...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

you can had an orgasm with using chrome

la liberte ne meurt jamais.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HyKo
    HyKo's avatar
    Erkek

şimdi sildim 3.6 yı 4 ü yüklüyorum bakıcam. insallah düzelir bu meret. peki bu yavas yüklenme konusunda ne diyorsunuz internetim normalde o kadar yavas değil ama herhangi bir sitedeki videolar çok kısa bile olsa çok uzun zamanda doluyor normal bir yavaslık değil yani. chrome da da böyle ie de de firefoxta da. daha evvel yoktu böyle birşey makine zamanını tüketti mi nedir 

...
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Explosive
    Explosive's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    HyKo bunu yazdı:
    -----------------------------

şimdi sildim 3.6 yı 4 ü yüklüyorum bakıcam. insallah düzelir bu meret. peki bu yavas yüklenme konusunda ne diyorsunuz internetim normalde o kadar yavas değil ama herhangi bir sitedeki videolar çok kısa bile olsa çok uzun zamanda doluyor normal bir yavaslık değil yani. chrome da da böyle ie de de firefoxta da. daha evvel yoktu böyle birşey makine zamanını tüketti mi nedir 

-----------------------------
    4 dahada beter hacı yandın :D chromeye veya operaya geç

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    7-19
    7-19's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

dns degistir

la liberte ne meurt jamais.
Toplam Hit: 3205 Toplam Mesaj: 25