folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Takıntılarınız ( Saplantı) Var Mı ?

Takıntılarınız ( Saplantı) Var Mı ?

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    TBT
    TBT's avatar
    Erkek

Kaldırım taşlarına benim de takıntım var taşlar iki renk bizim burdakiler mavi sarı devamlı sarıya basarak giderim.Bendeki de pis bi takıntı işte

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    warlock
    warlock's avatar
    Erkek

playstation oynarken kaleciyi geçip boş kaleye atmak varken... ben kaleciyi geçiyorum ama topu geriye pas atıyrum gelişine vuruyorum boş kaleye atamıyorum böyle bir takıntı var...( bu yüzden çok maç kaybetmşliğim var)

Aynı şarkıyı 100 kere dinleme manyaklığı olan, sabah suyu yüzüne çarparken suyun bileklerden dirseklerine akmasına uyuz olan, buzdolabını açıp boş boş baktıktan sonra kapayan, kulağında mp3 ile gezerken klip tadında yürüyen, doğru insanı bekleyip yalnız kalan, ellerini bi türlü ısıtamayan, çift bölmeli çakmakta her iki tarafta gaz seviyesini dengeleme ihtiyacı duyan, girdiği kapalı bir mekanda ilk önce çıkış kapısının nerede olduğunu arayan bir insan oğluyum...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek
    _Herakles_ bunu yazdı:
    -----------------------------

Kaldırım taşlarına benim de takıntım var taşlar iki renk bizim burdakiler mavi sarı devamlı sarıya basarak giderim.Bendeki de pis bi takıntı işte

-----------------------------

Aynen siteler arasında bi yol var kareli böyle. Onların hepsine tek ayak basarak yürüyorum. 2 ayak bastımı yıkıldığım an :D 

ne diyon?
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ltcelik
    ltcelik's avatar
    Erkek

Kaldırmdaki çizgilere basmamaya ya da tam basmaya çalışıyorum.. Adımlarımla kaldırım çizgilerinin bir harmonik

oluşturmasını (1, 1.5, 2 ) fazkayması oluşturmamamsını sağlamaya çalışıyorum...

Din Kitaplarını Okuyup Anlayana Ateist, Okuyup Anlamayanlara "dindar" denir... Nikola TESLA.. ben mi? Ne okurum ne anlarım... Kendi kendime de uyuz oluyorum ama olamıyorum.. "Ama efsaneyi çıkarıp atarsan ve yaptıkları eylemlere bakarsan... ..Jedi'ların mirası başarısızlıktır. İkiyüzlülüktür, kibirdir."
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rapidhacker550
    rapidhacker550's avatar
    Erkek

buzdolabı tam kapanmış mı diye bakarım stand by konumunda olmamasına bakarım yani tvyi düğmesinden kapatrım bilgisayarı tam kapatırım uykuya almam su akıtan musluk varsa tamir ederim etmeye çalışırım olmazsa uyuyamam kapıyı kitlemişmiyim bakarım balkon kapıları kitlimi değil mi diye bakarım yatmadan önce 2-3 defa balkon ışıkları yakıp yakıp söndürürüm hırsıza burdayız gelme demek için .d gece kalktıgımda tuvalete ışıgı açıp kapatırım yine balkondakileri.d

T.C Anayasası Madde 26 : Herkes, düşünce ve kanaatlerini söz, yazı, resim veya başka yollarla tek başına veya toplu olarak açıklama ve yayma hakkına sahiptir. Bu hürriyet resmi makamların müdahalesi olmaksızın haber veya fikir almak ya da vermek serbestliğini de kapsar. Bu fıkra hükmü, radyo, televizyon, sinema veya benzeri yollarla yapılan yayımların izin sistemine bağlanmasına engel değildir.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    bende de var yaaa, güzel kız olacak illa,güzel kız takıntıım var,güzel olmayınca konusamıyorum,aynı ortamda duramıyorum.Bi de proxy takıntım var.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wking
    wking's avatar
    Erkek

Saymaya başlarsam bu konu Aktif Forum Konuları'ndan düşmez, gerçekten.

Etrafımdakiler de ne kadar takıntılı olduğumu bilir.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    seadog
    seadog's avatar
    Erkek

Var. 3 kişi yürürken mutlaka ortada olmalıyım yoksa yürüyemem dünyanın en huzursuz insanı olurum o an :)

devlet istatistik ensititüsüne göre kişi başına düşen tuğla öldürüyormuş
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    stux
    stux's avatar
    Erkek
    ha bi de arşiv takıntım var,bunu hiç sevmiyorum.Güzel bi karı mı gördüm ? mesela Angelina Jolie ,yok dur ben angelina yı sevmem ki,mesela Tila Tequila.Beğendim ya hemen ne kadar resmi,vidyosu varsa illa bulcam,arsivlicem,yoksa yatamam.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Heima
    Heima's avatar
    Erkek

sevgilimle yada X bi kişiyle yanyana yürürken solda yürürüm. Kavga çıkartırım sağda yürütmeye çalışanla..

Toplam Hit: 12279 Toplam Mesaj: 116