folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Tamamlanmak Üzere Olan Lösemi Hastanesine Ruhsat Verilmesi İçin Destek

Tamamlanmak Üzere Olan Lösemi Hastanesine Ruhsat Verilmesi İçin Destek

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gokcan
    gokcan's avatar
    Erkek

Ruhsat verilmemesinin nedeni bakanlarin actigi ozel hastaneler. Bedava saglik hizmeti olmasi zorlarina gidiyor. En basindan beri abim ablam (adini vermeyeyim) surekli ugrasiyorlar. Her yere bas vurdular yok abi. Utanmasalar yakinda Lösevi karalayacaklar. Tabi kuruma ait arsalar ,goletli yerler vb. bir cok tasinmaz mevcut. Batiyor adamlara. Kurban bayraminda kurulan ekiple dagin basinda ki yerlere ozel araclarla et tasidilar. Kar, yagmur, camur dinlemediler. Adamlar ona bile bir laf buldu. Zihniyet oyle kotu ki. Herkes her seyden kendi payina bir sey kalsin istiyor. Gonulluluk esasina dayanan ne varsa direk sermayeye cevirmeye calisiyorlar. 

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

https://www.facebook.com/video.php?v=10152532639311566 

amk biraz destek çıkın beyler tbt olarakta 3-5 tıkla bir sürü şey yapabiliriz

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    All hail to Tux
    sandman
    sandman's avatar
    Erkek
    gkhn bunu yazdı

Bence Ruhsat verilmemesinin nedenlerini de incelemek lazim kesin kanaata varmadan.

Belki bir tur teknik yetersizligi vardir binanin ya da mimari bir kusur. Takunyalilari si*tigim b*k kadar sevmem, yani olayi oraya baglamayalim da varsa resmi gerekceyi paylasirsaniz goz atmak isterim.

Bir onemli nokta da yapiya ruhsat vermediklerine gore insaatina da ruhsat vermemis olmalari lazim. Ruhsat olmadigi halde insaati inadina mi yapmislar?

İş eğer teknik yetersizlikse bu ülkede başta büyük devlet ve üniversite hastaneleri olmak üzere baya ciddi bir sayıda hastane kapatılması gerekiyor. Geçenlerde yolum cerrahpaşa'ya düştü, tuvaletlerini bok götürüyordu mesela.

Apartmandan bozma mahalle arasında ki özel hastanelere hiç değinmiyorum bile.

Mühendis kahveyi projeye dönüştüren bir insan evladıdır.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    gkhn
    gkhn's avatar
    Erkek
    sandman bunu yazdı

İş eğer teknik yetersizlikse bu ülkede başta büyük devlet ve üniversite hastaneleri olmak üzere baya ciddi bir sayıda hastane kapatılması gerekiyor. Geçenlerde yolum cerrahpaşa'ya düştü, tuvaletlerini bok götürüyordu mesela.

DJ_Alper bunu yazdı

la ne teknik yetersizliği olacak fazlası var amk avrupanın en büyük onkoloji hastanesi ne eksiği olacak :)

Sanirim beni anlamadiniz ya da ben olaya bir insaatci olarak baktigimdan kendimi anlatamadim. Hastahaneler yapim kodlarina gore ozel gereklilikleri olan yapilardir. Teknik derken kastim yapisal (structure yani) veya mimari ozelliklerinden bahsediyorum, yoksa tuvaleti-boyasi-alcisi beni ilgilendirmez.

Dedigim gibi orjinal gerekceyi gormek ve ilk basta insaat izninin olup olmadigina bakmak lazim.

Tipik bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma hastaligina boyun egmeme amacim :)

gkhn tarafından 04/Şub/15 16:04 tarihinde düzenlenmiştir

I am free of all prejudice. I hate everyone equally
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swalker
    swalker's avatar
    Erkek

Hocam ruhsatı almamasının sebebi binanın yetersizliğiyle alakalı değildir. LÖSEV'in yetersizliğiyle alakalıdır. Lösev'den bir şey istemişlerdir LÖSEV bunu yerine getirememiştir. Bu ülkede ruhsatlar şartları sağlamakla değil birilerine yaranmakla, para yedirmekle alınıyor. 

6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek
    ne gerekiyorsa uzerimize dusen yapalim mail adresleri verin yoralim adamlari.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    gkhn bunu yazdı
    sandman bunu yazdı

DJ_Alper bunu yazdı

la ne teknik yetersizliği olacak fazlası var amk avrupanın en büyük onkoloji hastanesi ne eksiği olacak :)

Sanirim beni anlamadiniz ya da ben olaya bir insaatci olarak baktigimdan kendimi anlatamadim. Hastahaneler yapim kodlarina gore ozel gereklilikleri olan yapilardir. Teknik derken kastim yapisal (structure yani) veya mimari ozelliklerinden bahsediyorum, yoksa tuvaleti-boyasi-alcisi beni ilgilendirmez.

Dedigim gibi orjinal gerekceyi gormek ve ilk basta insaat izninin olup olmadigina bakmak lazim.

Tipik bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma hastaligina boyun egmeme amacim :)

Hocam Türkiye'de "siyaset" nedir, aşamalar nasıl işler onu kavraman yeterli.

Çok iyi niyetli safça düşünüyorsun, haberi okuduğun zaman hükümetten yana olmayan birileri hastane açmış şeklinde bir yargıya varmalıydın.

Cevap: Canım istedi vermedim, kılıf buldum vermedim, yetersizlikleri mevcut vermedim, şartları tam olarak taşımıyor vermedim.

Kıvırma payı serbest, senin dediğin tarzda bir yetersizlik olma ihtimali %0,01 bana göre...

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    GUS
    GUS's avatar
    Erkek

lan bu mantıkla üni sınavındada bazı konulardan 2-3 bazı konulardan 5-6 soru var 2-3 soruluk konuları sallarız diye çalışmayak mı amk

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    AnaMuhalefet
    AnaMuhalefet's avatar
    Erkek
    GUS bunu yazdı

lan bu mantıkla üni sınavındada bazı konulardan 2-3 bazı konulardan 5-6 soru var 2-3 soruluk konuları sallarız diye çalışmayak mı amk

Mantık senin önerdiğine değil de şuna geliyor atıyorum 95 yılından beri bu konudan tek soru çıkmadı, 95 den önce de sadece 1 kere çıkmış.

Konuya acaba bir şey çıkar mı diye fazla kafa yorma, salla gitsin bu saatten sonra çıkmaz :)

Bir işi: " BİLMEYEN " ELEŞTİRİR, " AZ BİLEN " AKIL VERİR, " YAPAMAYAN " ÇAMUR ATAR, " BİLEN " YAPAR.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    zalimadam
    zalimadam's avatar
    Erkek
    samato bunu yazdı
    ne gerekiyorsa uzerimize dusen yapalim mail adresleri verin yoralim adamlari.

aynen.

siz yapmamız gerekeni yazın linki koyun biz sizin isteğiniz doğrultusunda yapmaya başlayalım.

benim kafa sizin değiniz oraya buraya mail atmaya basmıyor. hangi linke ne göndereceksek belirtin elimzden geleni yaparız.

Toplam Hit: 3194 Toplam Mesaj: 28