Tarafımdan Reseller Kampanyası

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek

5GB alan 

Max 10 Domain

Sınırsız Bant

sınırsız email

sınırsız subdomain

ilk 1 ay kullan sonra öde

365 Gün para iadesi (iade ay hesabına göre yapılır)

Plesk panel /linux

Yerimiz yurdumuz telefonumuz bellidir isteyen her şekilde ulaşabilir. Çok aksi durum olmadıkça telefona herzaman bakarım müridler bilirler

Stok: sadece 5 adet 

fiyat: 25 TL / YIL

Ödeme biçimi kullandıktan 1 ay sonra memnun kaldığınızda 

paypal (15$) / sanalpazar (kredi kartı olanağı 27 TL)  / havale 25 TL / Posta çeki 25 TL / Moneybookers 15$ /

sistem otomatik yedekler ama kul yapımı ne olacağı belli olmayacağı  için müşteri yedeklemelerini belirli peryotlarla bilgisayarına indirmesini tavsiye ederim

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Huerfanos
    Huerfanos's avatar
    Erkek

hayırlı satışlar

Anarsistherif...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LuCiFeR
    LuCiFeR's avatar
    Erkek

Toprak bunda sağlıklı olarak .NET çalışıyor mu ?

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bektas
    x-files
    x-files's avatar
    Erkek
    LuCiFeR bunu yazdı

Toprak bunda sağlıklı olarak .NET çalışıyor mu ?

linuxta çalışmaz

//Hayat Bazen Tatlıdır//--//Aşıksan vur saza şoförsen bas gaza// https://zulfumehmet.com/ Kişisel bir olay
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Alacaklar Ayık olsun en başta  tbt müridi diyip güveniyorsunuz yeni müridler için diyorum eskiler bilir zaten zamanında çok yaşandı burada hosting olayları 2 -3 gün sonra kapanınca kimse ulaşılamıyor yok kapandı vs ağlayarak konu açmasın :)  en baştan müridleri uyaralım prfesyonel bir satış söz konusu değil neticede 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    SeRDaR bunu yazdı

Alacaklar Ayık olsun en başta  tbt müridi diyip güveniyorsunuz yeni müridler için diyorum eskiler bilir zaten zamanında çok yaşandı burada hosting olayları 2 -3 gün sonra kapanınca kimse ulaşılamıyor yok kapandı vs ağlayarak konu açmasın :)  en baştan müridleri uyaralım prfesyonel bir satış söz konusu değil neticede 

çok zavallısın biliyorsun dimi :)

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MustyKTE
    MustyKTE's avatar
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

Alperden host alıp da sıkıntı yaşayan adama 1 yıllık hosting hizmetini karşılama sözü veriyorum ! 

MustyKTE tarafından 08/Haz/13 14:03 tarihinde düzenlenmiştir

hşşşt.. instagram.com/m.cebecioglu
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    DJ_Alper bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

bu konuda sana yetişemem ben sen bunda ustasın...

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    swordfish
    swordfish's avatar
    Erkek
    MustyKTE bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

Alperden host alıp da sıkıntı yaşayan adama 1 yıllık hosting hizmetini karşılama sözü veriyorum ! 

:) Bozacı Şıracı

Eskişehirin göbeğinde tecavüze uğrayan Rapci gençler : http://www.youtube.com/watch?v=248MKazGlpo&feature=plcp
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    MustyKTE bunu yazdı
    DJ_Alper bunu yazdı
    SeRDaR bunu yazdı

benden birşey alıp memnun kalmayan yok hoca tbt içide tbt dışı sanalpazarda rahat ol serdarın çocukca karalama kampanyaları :) gül geç :)

bu arada dün ilk defa internet sitemin bitirine 1 yıllık reklam karşılığında 2000 TL ye anlaştım şirketle sunucunun parası çıktı gerisi benim için çokda önemli değil alan alır almayan almaz :D

@swordfish

şıracı dediğin adam benim sigorta müşterimdir boşa sıkmıyor yani :)

11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

hem merdiven altı satış yapıyor hemde zoruna gidiyor konu baltalamak değil daha önce kaç kez yaşandı ve hala madurlar var senin güvenilir olduğun alnındamı yazıyor ki zoruna gidiyor aynı şeyleri senin yapmayacağının kimse bilemez 

Alır koyarsın TİB'den Hosting YEr sağlayıcı belgesini vergi levhanı cartının curtunu deriz tamam en azından sorun çıkınca hukuki yoldan halleder millet vs vs 

Toplam Hit: 5350 Toplam Mesaj: 56