Tarikat Ailesine Bir Mesajım Var

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    italyan
    italyan's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Hocalar rene artık yok.

Hocalar holy de artık yok. 

Hocalar google da eskisi gibi değil artık. Önceden tahribatın bütün konuları renenin ufak birkaç seo hilesi sayesinde ilk sayfada çıkardı.Doğal olarak siteye yeni kan gelmiyor. Eskilerin neredeyse tamamı köşeye çekilmiş durumda ki eskilere baktığımız zaman yine çok büyük oranda konu açmaktan ziyade konuya yorum yazmayı sevenleri görüyoruz.

Preacher 1.Sezon finali gibi yorum... 

https://www.youtube.com/watch?v=TvefsEeKpv8

Gerçek yoktur.Herşey yorumdur. - KKK - Düşünürseniz, acı çekersiniz. Şüphe ederseniz, delirirsiniz. Hissederseniz, yalnız kalırsınız. O yüzden koy goethe
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    by_Tet bunu yazdı

Hocalar rene artık yok. İş ilanı dışında görmüyorum. Sitenin backgroundu baştan aşağı değişti artık classic asp değil asp.net var, sıfırdan yazıldı :) Önceden exeler ile güvenlik sağlanıyordu şuan sanmıyorum böyle sistemlerin olduğunu.

Tüm bunlar aslında yatalak bir hastanın aklından geçenler. Rene aslında Japon balığı, mkyb ise tuzluk.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    matr0x
    matr0x's avatar
    Erkek

Her sey insanlarin bu sozluklerden baslayip butun internet alemine yayilan @2 olma hastaligi ile basladi. Ondan sonra da TBT'de de bu gunlerde populer olan, basliklarin altina video ya da resim atip cevap verme isleri ile yayildi gitti. Ondan sonra hicbir seyin ciddiyeti kalmadi. Bu sadece TBT yonetiminin degil ayni zamanda bizim sorunumuz. Gidip yabanci forumlara, yabanci youtube videolarina bakinca hersey anlasiliyor. Yorumlarda insanlar genellikle dusunduklerini ciddiyetle anlatip tartismaya calisiyor. Ama bizim forumlara, youtube videolarina, instagram postlarina, tweetlere vs. baktigimiz zaman herkes bi @2 olma cabasi icerisinde. Hatta @3 @4 @5 vs vs. Geyik yapmaya hicbir zaman karsi olmadim ama yeri geldiginde konulari ciddiyetle tartismayi unutmamak gerekiyor. Yoksa TBT'yi gectim, internete girip harcadiginiz zamana degmez.

matr0x tarafından 08/Mar/19 06:04 tarihinde düzenlenmiştir

Tanrının bana baş edemeyeceğim bir şey vermeyeceğini biliyorum. Sadece keşke bana bu kadar güvenmeseydi diyorum...
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ShockMan
    ShockMan's avatar
    Erkek

Bence AB banı daha zor nedenlerle atılmalı, küfürleşmelerde, süresi ayları bulan Ban atılmalı, yeterli bir ceza olabilir, ama AB banı çok daha ciddi suçlar için olmalı, mesela mürit bilgilerini zarar görebileceği platformlarda yayınlamak gibi nedenlere, vatan hayinliği gibi nedenlere, siteye hacking faaliyetlerinde bulunmuş olmaya, rakip siteye buradaki müritlerle ilgili, adminlerle ilgili olabilecek kritik bilgileri sızdırmış olmak gibi nedenler olabilir.. Site içi öfke patlamaları küfürleşmeler, sonra barışmalar falan bunlar AB banı gerektirecek konular değiller.

Ya ben daha önceleri kavga ettiğim, alenen küfürleştiğim müritlerle bir tanesi hariç şimdi kankayım yahu, insanlar kavga ederler ama sonra barışırlar da..

ShockMan tarafından 08/Mar/19 07:06 tarihinde düzenlenmiştir

Net ortamı, tek tük de olsa iyi dostluklar sağlamışsa bile, vefasızlığı ile ünlüdür..!
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

bence herkes kendine göre haklı. ama burdan bir çözüm çıkmaz gibi. banlasan olmuyor banlamasan olmuyor. bence o kadar duygusala bağlamayın. siteyi yöneten de napsın. yazııık.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    end
    end's avatar
    Erkek

İmha edileceğini bilerek tamamen dalgasına, geyik yaparız diye açmıştım o konuyu.

Biri cinsliğine banladı seni muhtemelen.

0x0480 takilin madem ﷽﷽﷽
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HoLyCat
    HoLyCat's avatar
    Erkek
    italyan bunu yazdı
    noname bunu yazdı

Ama eskiden kardeşlik vardı aramızda, şimdi paylaşımlar bile o denli azaldı ki. 

Tahribat.com benim için hala bir ailedir. Bizler birbirimize arka çıktıkça , destek oldukça , bak kardeşim bu doğru bu yanlış diye yol gösterdikçe , hatamızı alçakgönüllülükle kabul ettikçe aile ruhunu devam ettirebiliriz.

@Nikoteen banlandığı gün , fabrikadaki kediler ile ilgili bir konu açmıştı. bahsettiği hesap satışı konusuyla ilgili 48 saat ban yemişti. Açıkçası şuan yönetimde kimler var bilmiyorum.Arada zırtpırt banlanan bazı arkadaşlar var gibi geliyor.Örnek verecek olursam yanılmıyorsam @holycat bunlardan birisi. Açıkçası şakalaşıyorlar falan sanıyodum ... 

Hatta nikoteen ile ilgili bi konuya "48 saat geçmesine rağmen niye ban kalkmadı,sistemde bi sıkıntı mı var" gibi bişey yazmıştım. Mevzuya baya uzağım açıkçası , kedi işini merak etmiştim :) Şuan site yönetiminde kimler var ? 

En çok banlananlar listesinde bende varım.

Önceden forumu çok ciddiye alırdım. sorunu olan kişiye yardım etmek için elimden geleni yapardım, bilmiyorsam bile araştırıp bilgi bulursam paylaşıyordum.

Forumu Şu an ciddiye alıyormuyum? hayır tabiki !

Forum şu an benim gözümde inci sözlükten farkı yok gibi birşey.. Çünkü Eskiden güzel bir ortam vardı, dayanışma vardı, dostluk vardı.. Maalesef ota boka ban atan yetkililer sayesinde hepsi forumu bırakıp gerçek hayata atıldılar. 

Ama ne oldu, Whatsapp dan her zaman sevdiğimiz kişiler ile görüşüp sık sık buluşma yaparak sohbetimize muhabbetimize kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Dip not : Foruma yıllardır aktif olup yaralı parmağa işemeyen canlının donuna laf dedirtmeyen yetkili egois abilere selam olsun.. 

HoLyCat tarafından 08/Mar/19 08:59 tarihinde düzenlenmiştir

🆃🅰🅷🆁🅸🅱🅰🆃.🅲🅾🅼
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    EmiRReiS
    EmiRReiS's avatar
    Erkek

Silinen konu logları sayfasının geriye gelmesi, neden silindiğine dair yada birisinin neden banlandığına dair detay bilgi gösterilmesi ile aşılabilecek bir sorun.

Ayrıca ban atan, attığı ban konusunda haklıysa,  kendi nickini underzero gibi yazmalıdır. 

.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Telekinesis
    Telekinesis's avatar
    Erkek

Ben üye olduğumda bu sıcak ortamın sonlarına yetiştim. Bence tahribat kardeşliği hala var herkes çok iyi sağ olsunlar bir durum oldu mu herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor. Üye olduğumdan bu yana tek gözlemlediğim durum yönetimin ekseriyetle eski üyelerin yakarışlarına aldırış etmemesi oldu. İsyan eden eski üyelere baktığımda hepsi bu siteye katkı sağlamış, donanımlı ve gerçekten bu siteyi sahiplenmiş insanlardı. 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nick6
    0x656e
    0x656e's avatar
    Homo
    italyan bunu yazdı
    by_Tet bunu yazdı

Hocalar rene artık yok.

Hocalar holy de artık yok. 

Hocalar google da eskisi gibi değil artık. Önceden tahribatın bütün konuları renenin ufak birkaç seo hilesi sayesinde ilk sayfada çıkardı.Doğal olarak siteye yeni kan gelmiyor. Eskilerin neredeyse tamamı köşeye çekilmiş durumda ki eskilere baktığımız zaman yine çok büyük oranda konu açmaktan ziyade konuya yorum yazmayı sevenleri görüyoruz.

Rene sevdiğimiz bir abimizdi. janti adamdı, adabı giyinmeyi çok iyi bilirdi. mesela ben bilmem.
    çok gülerdi, ben gülmem.
    bu kapıdaki arkadaş abi şu konuda yazana ban dediğinde dediğinde sırtını dönerdi. ben dönmem.
    holy, abi banı açalım dediğinde dalga geçerdi. ben geçmem
    rene sevdiğimiz bir abimizdi ama banıda da bi tuhaf dağıtırdı.
    ne varsa elinde gene döner ban onun tarafından açılırdı. benim tarafımdan açılmaz.
    bizde ban ortaya konur. herkes eşit olarak payını alır.
    rene abim yetkisini adamına taşıtırdı. ben yetkimi saklamam.

Toplam Hit: 38138 Toplam Mesaj: 59
tahribat yönetim admin aile tarikat adalet