Tasarruf AŞ Sorunu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kapatılan şirketler iki kişinin elinde. Konu gizli değil fazla detaya girmiyorum.

Bu arada millet BDDK ismini görünce, paraları tıpkı bankalardaki gibi güvende sanıyor ama bildiğim kadarıyla devlet böyle bir güvence vermedi. 

mkyb tarafından 02/Tem/21 17:49 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MiqRoP
    MiqRoP's avatar
    Erkek

Kusura bakmayın yoğunluktan ve arkadaşın bana söylemeden önce işlemleri başlatmasından dolayı fazla detay öğrenemedim. 
    400 lira kesintiyle parayı almış ne denirse densin üzülüyorum para kaptıranlara.

Söyleyemediğim sözlerim var benim.. Yüreğimin derinliklerine gizlediğim.. Kimi zaman bir iç çekiş anlatır beni, kimi zaman hüzünlü bir şarkı ağlatır.. Hergün düşünceler sarar beni, derin derin düşünürüm.. Öyle bir haldeyim ki, sıcağın ortasında üşürüm...
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    MiqRoP bunu yazdı

Kusura bakmayın yoğunluktan ve arkadaşın bana söylemeden önce işlemleri başlatmasından dolayı fazla detay öğrenemedim. 
    400 lira kesintiyle parayı almış ne denirse densin üzülüyorum para kaptıranlara.

Avukat bir tanıdıktan öğrendiğim kadarıyla devlet şirketlere kayyum atayıp şirketlerin malvarlıklarıyla borçları kapatacakmış. Ha malvarlıkları yoksa veya yetmezse bir bardak soğuk su bu sıcaklarda iyi gidermiş. 

Yani dua etsin, 400 lirayıda sineye çeksin iyi kurtarmış paçayı. 

mkyb tarafından 03/Tem/21 00:53 tarihinde düzenlenmiştir

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Roronoa
    Kreyzi
    Kreyzi's avatar
    Erkek

listeye baktım şu an eminevim ve fuzulevim yok. onların arkası sağlam sanırım.

Eğer hayatım bir film olsaydı, ya uyuyakalır ya da yarısında çıkardım.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Sigortacı
    DJ_Alper
    DJ_Alper's avatar
    Bilgi/Destek Madalyası
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

lord of the cemaat

Sorularınızı cilginsigortaci@gmail.com a yazabilirsiniz cevaplar facebook sayfasında >>> facebook.com/cilginsigortaci █║▌│█│║▌║││█║▌║▌║
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    yunusdogan
    yunusdogan's avatar
    Erkek

eminevim e hiçbişe olmazda.. fuzulev şuan piyasayı söğüşlediği için elindeki parayı çevirip yine işin içinden bir şekilde çıkıyor..

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kız Babası
    kuytul
    kuytul's avatar
    Erkek

Ben eminevimden iki kere iş yaptım. Önce ev, sonra da arsa+araba aldım. Bundan 10 yıl önceydi. Çok sağlam gibi görünmüyor ama dolandırma vs yok. Bankayla da sorun yaşayan yok mu sanki? Sadece daha kurumsal yapıya kavuşması gerekiyordu. Diğerleri de eskiden yoktu sonradan türedi zaten. Devlet de yasal altyapı oluşturdu. Giderek ufak tefek firmalar kapanıyor. Büyük sermaye koyanlar devam edecek gibi duruyor.  Eminevim diğerlerinden çok daha düzgün işliyor ama o bile devlet güvencesinde değil. Umarım yeni yasal altyapı mağduriyetleri giderir.

instagram.com/yks.rehberlik >> YKS Rehberlik ve Eğitim Koçluğu için takipte kalın ;)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    Kreyzi bunu yazdı

Devlet 100 milyon lira nakit göstermelerini istemiş. Gösteremiyenler kapatıldı.

Eminevim ve Fuzulev taa 90'lardan beri var. Onlarda vardır bu kadar para. 

Bu arada inceleme tam bitmiş değil hala devam ediyor. 

mkyb tarafından 03/Tem/21 13:25 tarihinde düzenlenmiştir

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek

Benim lastikçi de kaptırmış para. 1 yıldır kuzu kuzu yatırıyormuş. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

WhatsApp gruplarında bir banka çalışanı, banka hesapları zaten çok önceden boşaltılmış 1 lira bile yok demiş. Çiftlikbank 2021 resmen. 

Toplam Hit: 3416 Toplam Mesaj: 32
eminevim katılımevim birevim