Taşikardi Adlı Kısa Filmim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tayga
    Tayga's avatar
    Erkek
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    esriko bunu yazdı

Dediğim gibi okulun bana temin ettiği ekip ve hiçbir tecrübesi olmayan, hatta yeteneği dahi olmayan oyuncular ile çektim bu filmi. Zaman, devamlılık, mekan gibi unsurlardan dolayı da bi hayli zorlanmıştım. Mükemmel olması beklenemezdi zaten :D

Eleştirileriniz için çok teşekkür ederim. Bu filmim de daha tecrübeliydim;

https://www.youtube.com/watch?v=G5iB1hs5pHI

Rahatsız eden detay var son filmde. Tamam oyunculuk yine iyi değil de lafım ona değil. Suçlu pozisyonunda duranın sandalyesinin polis konumundaki kişiye göre daha alçak olması otoriter olan polisi daha ön plana çıkarırdı ve bu verilen duyguyu daha iyi yansıtırdı. Aynı zamanda polisi biraz daha merkeze yakın almak gerekirdi diye düşünüyorum. 

İşin özü çekim teknikleri açısından zayıflık söz konusu. Bunlara yönelirsen daha güzel şeyler çıkar gibi.  

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Claw
    Claw's avatar
    Erkek
    1049 bunu yazdı
    esriko bunu yazdı

Dediğim gibi okulun bana temin ettiği ekip ve hiçbir tecrübesi olmayan, hatta yeteneği dahi olmayan oyuncular ile çektim bu filmi. Zaman, devamlılık, mekan gibi unsurlardan dolayı da bi hayli zorlanmıştım. Mükemmel olması beklenemezdi zaten :D

Rahatsız eden detay var son filmde. Tamam oyunculuk yine iyi değil de lafım ona değil. Suçlu pozisyonunda duranın sandalyesinin polis konumundaki kişiye göre daha alçak olması otoriter olan polisi daha ön plana çıkarırdı ve bu verilen duyguyu daha iyi yansıtırdı. Aynı zamanda polisi biraz daha merkeze yakın almak gerekirdi diye düşünüyorum. 

İşin özü çekim teknikleri açısından zayıflık söz konusu. Bunlara yönelirsen daha güzel şeyler çıkar gibi.  

aslında suçlu olanın boyu daha uzun :D

Real Eyes Realize Real Lies
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    esriko
    esriko's avatar
    Dişi
    1049 bunu yazdı
    esriko bunu yazdı

Aslında evet, o filmde polisin konuşmasında da biraz sıkıntı var. Elimden bu kadarı geliyor ne yazık ki, okulunu okudum evet fakat kimse bana yaptığın bu yorumda dikkat etmem gereken yerleri söylemedi açıkcası :) Teşekkür ederim..

"Acı, parmak izi gibidir..." Travma
Toplam Hit: 3122 Toplam Mesaj: 35
kısa film taşikardi