folder Tahribat.com Forumları
linefolder Gündem - Güncel Konular
linefolder Tatlıcı Ali Abiye Vuran Zabıtaları Şikayet Edelim

Tatlıcı Ali Abiye Vuran Zabıtaları Şikayet Edelim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Austen
    Austen's avatar
    Erkek

@izzmarit

Aynı frekanstayız. :) Sabah mahmurluğu var sanırım.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/323699/tatlici-ali-kitmir-15-temmuz-gazisi-degilim

Adam gazi ancak 15 Temmuz'da olmamış. Suriye'de çatışan İşidçilerden çıktı. Yok cihada gittim falan.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

Ayni gün 5 sehit verdik.

Bu sakalina soktuumun pezevengi kadar konusulmadi memlekette sehitlerimiz.

Böyle düzenin amk.

Florenzi tarafından 15/Eki/16 13:54 tarihinde düzenlenmiştir

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MecaniC
    MecaniC's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Florenzi bunu yazdı

Ayni gün 5 sehit verdik.

Bu sakalina soktuumun pezevengi kadar konusulmadi memlekette sehitlerimiz.

Böyle düzenin amk.

sakala küfür etmeyeydin iyiydi

____Best_Defender_Mecanic____
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amatör Üye
    ANZAK
    ANZAK's avatar
    Erkek

hocam bu video 50 tane yerde var bula bula pkk yandaşı sayfadamı buldun? Bu sayfalarda takılıyorsun sanırım

Amatör forever
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Pisibaliqi
    Pisibaliqi's avatar
    Erkek
    izzmarit bunu yazdı
    Austen bunu yazdı

İki tarafta suçlu. Mağdur edebiyatı yapmayın. 5 çocuk, gazi meselesi hafifletici sebep değil. Bıçakla öyle salaş hareketleri değil bir memura bir sokak hayvanına bile yapamazsın. Vasıfsız memur diye adlandırdığım zabıtaların da karşıdakinin malına, canına böyle kastetmeye hakkı yok. Fifty-fifty bir mesele var. Kadraja giren herkes suçlu.

Bu arada o yerdeyken vuranların zabıta olduğuna emin miyiz? Ya da filme alanların? Sivil ise onların ekstra cezalandrıılması lazım. Linç kültürün başını ufakken ezmek şart.

Ben gazi meselesinin de abartılmaması gerektiğini düşünüyorum. Her önüne gelen ben tank durdurdum, darbe önledim, meydanda bekledim edebiyatı yaparsa ülkede hiçbir iş rayında ilerleyemez. Buna da müsamaha edilmemeli. Bir suç varsa bu herkes için geçerli olmalı. -Bunu Türkiye içinde söyleyince bi garip geldi ama neyse-

Buna su noktada katilmiyorum;

Devletin memurunu bicaklamaya kalkmak falan evet hos degil, yapmamak lazim tamam. Ama suc islemek hak (: bu sucun cezasi da devletin gorevlisi tarafindan sopayla kafasinin kirilmasi (zira boyle bir ceza yok ceza hukukunda) degildir. Polise bildirilmesi, mukavemet, cana kasit vb. HUKUKSAL yolla otturulmesi gerekmez miydi hele ki olayin taraflarindan biri DEVLETIN MEMURU olunca?

Adam ne yaparsa yapsin zabitanin sucunu hafifletmiyor cunku o adam istedigini yapabilir, kendi bilir, her bir yapacagi seyin hukukta ceza karsiligi var. Yalniz o ceza hicbir senaryoda adami dovmek degil.

Hayatımda gördüğüm en saçma savunma suç işlemek hak ne demek?

alsın eline keleşi taraya taraya gitsin madem suç işlemekten sıkılınca limuzinle göz altına alırız.

O adam ve kimse istediğini yapamaz sen suç işlerken devletin hiçbir organıda " dur yaw adamın suç işleme hakkını elinden almayayım önce bi işlemekten sıkılsın sonra müdahale ederim" demez. Zira suç işlemek diye bir hak olamaz. Suç işlemek yasal değildir ve gerekirse devlet zor kullanarak durdurur durdurmalıdır.

Allah aşkına bu kadar eğitimle böyle zorlama açıklamaları yapmak için çok kasıyor musunuz?

Fiat Justica Et Ruat Caelum...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Böcüklerin Efendisi
    krypt
    krypt's avatar
    Erkek

Bunlar nasıl zabıta la? Sivil zabıta mı oluyor? Ben mi göremedim? Birisi flaş tb gibi kırmızı yuvarlak içine alsın.

krypt tarafından 15/Eki/16 15:12 tarihinde düzenlenmiştir

while (1<2)
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Kamera kayıda girmeden önce adamın 4 kişiyi bıçakla hafif yaraladığı söyleniyor. Yani adamlar boşuna sopayla dalmıyor.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Herkes kendince madur edebiyatı yaratıp devletin memuruna bıçak çeksin bizde Yok 15 temmuz gazisi Yok 10 çocuğu var diyip hoş görelim var mı böyle mantık 

adamın bıçak çekip insanları öldürüm diye üstüne yürümesine sesiniz çıkmıyor da zabıta sopa almış olay oldu ne yapsın bıçağa karşı nasıl koruyacak kendini ? 

Zabıta görevini yapıyor zabıtayı ilgilendirmez devletin bilmemkimin borcunu silmesi vs 

e sakallının tezgah açtığı yerde tatlıcı dükkanınız olsa ne yapardınız o da satsın ben onun yerine kira vergi veririm mi dersiniz 

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
Toplam Hit: 8397 Toplam Mesaj: 71
tatlıcı ali abi