Tavada YILANNNNN

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    might (1. Çömez Alimi Çömezi) demüş küne:

ya olm ne gerek var boşu boşuna tüpü harcıosunuz ne güzel eskiden ateş mi varmış çiçii yiin işte daa güzl oluo
    (denedim sağlıklıda)
    -----------------------------------------------------------------------
    Kaç kişi inandı acep ^o)

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    might
    might's avatar
    Erkek
    yazdıından anladııma göre palavra anlatıomuşum havası vermişin

kardeş dayım eski komando bi gün kööde anlatıodu biz zamanında yılan akrep falan yerdik die bende hadi canım sallama falan yaptım bozuldu naaptı bilmiom yaylada yanıma geldi ölü yılanla bari pişirsek çiğ yiyolarmış denedim o kadarda kötü olmuo
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    tomannie
    tomannie's avatar
    Erkek
    yılanı nerden buluyorsun sen yaw

ümidin kaybolması özgürlük demekti
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    might
    might's avatar
    Erkek
    aga ne biliim ben mi buldum dayım buldu ama çok zorlandığını sanmam mevsim yaz hava sıcak yılan delikte dururmı
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    noel_baba
    noel_baba's avatar
    Erkek
    yılan dururmu bilmem ama delik bulduğumda ben dururum.. yaz kış dinlemem hele de abazalık nöbetinde isem :)

Kral nerde diye Sorma. SENde ..BENde ..SİZde ..Onda Çıplak giyen kral olur ..Taç giyen oturur tahtına::. Emeğe Saygı ..kürtaja hayır!! Soruya bak: Dünyaya Tekrar Gelseniz Ne Yaparsınız ? E dedim ben; Eminim herkez yine aynı şeyi yapar aynı şeyi yaşardı... Hani sözüm ona; ..Ben siktiğim eşşeğin huyunu bilmem mi? die ...E sen söyle bilmem mi usta :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    might
    might's avatar
    Erkek
    hoja sen coşmuşun biz yılan deliinden bahsedioruz valla o delie bi sok ... yılanınj insafiyetine kaldın
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    hic inandirici gelmedi acikcasi arti yilanda kilcik yoktur o kilcik deil yilanin omurgasidir(bizzat derisini yuzmus biri olarak yaziyorum)

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    might
    might's avatar
    Erkek
    yılan bii balık türü falan diil tabi kılçık olmaz bu arada inandırıcı olmayan ne
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    BiUyeOlamadim
    BiUyeOlamadim's avatar
    Erkek
    Daha önce yılan yemedim ama Yılana benzer bi balık yedim.

"Yılan Balığı" =)

The tip of the tongue taking a trip of three steps down the palate to tap, at three, on the teeth. Lo. Lee. Ta.
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    darkii
    darkii's avatar
    Erkek
    Yılan yemen kardesım bılmıyorum sallama gibi geldide tabiki bu benim kendi yorumum sadece

Sözlerim Silahlarim! İmza Kajmer...
Toplam Hit: 10914 Toplam Mesaj: 54