folder Tahribat.com Forumları
linefolder Mobil Programlama
linefolder Tavsiye Android Uygulamaları-2

Tavsiye Android Uygulamaları-2

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    erdoganb
    erdoganb's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

thumb keyboard

yardırmak bizim işimiz
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

GO Launcher EX, Whatsapp, Dolphin Tarayıcı, Flashlight, imo instant messenger, History Eraser, Onavo, Şifrematik, Barkod Tarayıcısı, Ice Cream Sandwich Keyboard.

Cihazımda bunlar var. Telefonla birlikte gelenlerde var da yazmaya gerek yok :)  

ne diyon?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    wert
    wert's avatar
    Erkek
    HeYeT bunu yazdı:
    -----------------------------

CHIP Online 1.0

Uzun süredir beklenen CHIP Online mobil uygulamasını yükleyin, mobil dünyanın verdiği özgürlükle CHIP Online üzerindeki en güncel içeriklere, doğru, tarafsız ve güncel teknoloji haberlerine, makale, ürün incelemeleri ve videolarına ulaşın. CHIP Online Android uygulaması aynı zamanda CHIP Online arşivinde arama yapmanıza da imkan veriyor.

Dahası, etrafınızda bulunan ücretli veya ücretsiz Wi-Fi erişim noktalarını da CHIP Online mobil uygulamasının içinde yer alan Wi-Fi bulucu yardımı ile görebilir ve internete istediğiniz her yerden rahatça bağlanmanın özgürlüğünü yaşayabilirsiniz. 

-------------------------------

Instagram 1.0.0

Fotoğraflarınıza efektler verip paylaşabileceğiniz popüler bir uygulama.

Dünya çapında milyonlarca kullanıcıya sahip, mobil platformun en popüler fotoğraf uygulaması, iPhone'dan sonra şimdi de Android cihazlarda.

"Dünyanızı paylaşmak için en güzel yol!" sloganına sahip olan Instagram uygulaması, çektiğiniz fotoğraflara pratik ve hızlı bir şekilde muhteşem efektler vererek, sosyal platformlarda kolayca paylaşabilmenizi sağlıyor.

Dünya üzerindeki tüm Instagram kullanıcılarının fotoğraflarını da takip edebileceğiniz bu uygulama adeta bir çılgınlık halini almış durumda.

Uygulama Özellikleri:

- %100 Ücretsiz.
    - Etkileyici fotoğraf efektleri.
    - Facebook, Twitter, Tumblr ve Foursquare desteği.
    - Diğer kullanıcılarla etkileşim.
    - OpenGL ES 2 desteği. 

Instagram tirt bence ben sevmedim onun yerine pixlr o matic tavsiye edrim

|sadece aptalların başarısı ders notu ile ölçülür|
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    bende pixl r o matic kullanıyorum..ayrıca bu browser mezvusunda operanın sekme açma kolaylığında ve 2kez ekrana hızlı dokununca yazan metini okuyabileceğin seviyeye getirmede ve tabloya hizalama da bu tarzda güzel bi uygulama arıyorum hızındanda geçtim bu son güncelleme tiksindirdi beni.

matematik24.com
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    HeYeT
    HeYeT's avatar
    Erkek
    go sms ede ayar oldum internete bağlıyken bişe indirirken 3g üzrrinden. mesaj gitmiyor. buna benzer varmı kullanışlı bi sms uygulaması yine mesaj geldiğinde haşırt kutucuk gelsin.

matematik24.com
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Easx
    Easx's avatar
    Erkek

Dolphin tavsiye ederim hocam. Ben dolphin kullandıktan sonra operaya elimi bile surmedım

www.kriptopedi.com
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

logmein android ücretsiz sürüme varmı beyler baktımda paralı yada sağlam bir yerden bulabilirmiyiz.

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DestinatioN
    DestinatioN's avatar
    Erkek

blackmartı indir kur oradan indirirsin paralı ne varsa

destination@tahribat.com
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SARI
    SARI's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

DestinatioN bunu yazdı:

blackmartı indir kur oradan indirirsin paralı ne varsa

eyvallah hocam.

Ban Sebebi : Molrada Haarket Eiğtti için Bdnlaanı... Türkçe öğretmenliği okuyan arkadaşım sana ders verebilir admin arkadaş :)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    opusdei
    opusdei's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Mighty text sms isimli program bilgisayar başında çok kalan ve sms kullanan kişiler içindir. Cep telefonunuzdan yazmak ve okumak yerine bu uygulamayı marketten indirin. Sonra 1 kez açın. Otomatik olarak senkoornize olur. Sonra bilgisayarınızdan http://mightytext.net/app adresine giriyorsunuz. 1 kez google hesabınızdan bağlanmasına izin veriyorsunuz. artık bu adrese girdiğiniz her yerde telefonunuza gelmiş büyün mesajları görebilir ve aynı ekrandan istediğiniz herkese sms yollayabilirsiniz. Sistem google api kullanıyor. Gönderilen sms ler tarifenize göre ücretlendirilir. Bedava değil yani.

Bedava sms paketiniz varsa attığınız mesajlar paketinizden düşer...

opusdei | ツ Ego sum qui sum | Travelmate, Gourmet, Funny, Unlimited, Enjoy life, uploading...
Toplam Hit: 6780 Toplam Mesaj: 41