Tavsiye Dizi : Limitless

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek
    NewwarrioR bunu yazdı

4. bölüm 15.45 de harddisk diye power supply gösterilen dizi :) Böyle bir diziye yakışmamış. Paraları çıkışmadı heralde güç kaynağı aldılar yada ellerinde o vardı zaten kimse anlamaz çakarız dediler heralde :)

Harbiden ha :)

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo

çerezlik bi dizi. abartılacak birşeyi yok. sonraki bölümlerde ilacın verdiği etkileri azaltacaklar. çünkü filmde ve ilk bölümlerde tanrısal göstermişlerdi. bu bir hataydı. ilacı aldın mı herşeyi yaparsın. iyi güzel de burdan dizi çıkmaz. çıksa çıksa 10 dakkalık kısafilm çıkar, onda da esas oğlan istediği herşeyi elde eder.

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bandito
    Bandito's avatar
    Erkek
    mkyb bunu yazdı
    NewwarrioR bunu yazdı

4. bölüm 15.45 de harddisk diye power supply gösterilen dizi :) Böyle bir diziye yakışmamış. Paraları çıkışmadı heralde güç kaynağı aldılar yada ellerinde o vardı zaten kimse anlamaz çakarız dediler heralde :)

Harbiden ha :)

yarak gibi bi dizi:D eger bunu yaptıysa psu yu hdd dio :D kamiller bulamamışmı aq

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

--spoiler--

Adam hap içtikçe insani duygulardanda yoksun olmaya başladı. Karşısında adam öldürüyorlar tık yok adamda. Geçen bölümde teröristin kardeşinin ölümüne sebep oldu diye üzülüyordu.

--spoiler--

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek

bende tam 3. bölüme geldim konu açayım dedim muridler izlesin diye arattım benden önce keşfedilmiş, konusu açılmış nasıl olduysa görmemişim.

güzel bir dizi beğendim tavsiyedir

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DrKeworks
    DrKeworks's avatar
    Erkek
    zalimadam bunu yazdı
    ZaZu bunu yazdı

filmdeki zekayı yaşamamın yolu var ama biraz pahalı ve zararlı :D

http://www.tahribat.com/forum/nzt-48-etkisi-yapan-ilac-karisimi-yapmayi-basardi-204735

o değilde ev sahibinin avradını fena götürmüştü filmde.

Adam ne icerlemis ya :dddd 

Cigu bigule :(
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ayhun
    ayhun's avatar
    Erkek

Yararmi izleyelimmi???

delimiyim ben?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    kafkavari
    kafkavari's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Yararmi izleyelimmi???

limitsiz filmini sevdiysen bunuda seversin. polisiye gidiyor şuan 4. bölüme geçtim.

benim ilgimi çekti hiç sıkılmadım bir sonraki bölümü tereddütsüz açıyorum

Mesele, Türkiye'nin şeftali yerine, motor üretmek istemesiydi. N. Erbakan
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    xxx
    xxx's avatar
    Erkek
    ayhun bunu yazdı

Yararmi izleyelimmi???

çerezlik

bir arkadaşın dediği gibi filmdeki etkisinden yararlanmaya çalışılmış yani diziye dönüştürülünce insan filmin üzerinde bir şeyler bekliyor yokk tipik arka sokaklar dizisi işte suçluları arama peşinde felan arada bu izlenimi tattırmamak için hapın üzerine yoğunlaşır gibi oluyorlar bir bakıyorsun suçlulular peşindeler..

xxx tarafından 30/Kas/15 21:11 tarihinde düzenlenmiştir

Selam ve dua ile(f)
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Çok ciddiyetsizleşti. Birde habın gücünü kullanamıyorlar dizide.

Toplam Hit: 6334 Toplam Mesaj: 55
limitless