Tavsiye Dizi : Limitless

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    holederma
    holederma's avatar
    Erkek
    canerator bunu yazdı
    RETRET bunu yazdı
    21li bunu yazdı

filmi güzeldi.. hatta ben bu habı birazda ritaline benzetmişimdir:/ yani konsatrasyonu zirveye çıkarması biraz ritalini andırıyor:)

ritalin ne ki thc yanında

thc31 adındaki ilaç daha iyi

bu ritalin nasıl alınır direk eczaneden mi? Yazdırmalımı öyle ise nasıl?

http://www.tahribat.com/forum/ritalin-hakkinda-213071 şu konuya bakmanı öneririm hocam

İtten korkmam kemiksizim , s.kten korkmam deliksizim...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Daniel-Koo
    Daniel-Koo's avatar
    Erkek

beyler 12. bölümü izleyin mutlaka. Efsane olmuş bence.

sonunda bi süpriz var, yani Who Am I gibi bir şey hazırlamışlar. :D 

Bi de o Piper isimli kadına aşık oldum aq. 

Georgina Haig ismi :|

ne diyon?
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Harbi son bölüm efsane. Bu dizi niye bi yayınlanıyor bi yayınlanmıyor anlamıyorum.

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ekerci
    Ekerci's avatar
    Erkek

bi kaç bölümünü izledim çok polisiye geldi. mentalist dizimi ne vardı böle. çok zeki olduğu için her olayı çözüyor vs vs. çok sığ bir konu gibi geldi bende bıraktım. ilerde değişiyor mu bu durum ? 

değişiyorsa izleyecem

Konu ID: 112846 Konuyu Acan : Ekerci Konu Başlığı : Tahribatın en sevdiği adam ? Silinme Sebebi : 3 sayfadır takip ediyorum beni seven kimse çıkmadı. alacağınız olsun müridler
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tekken'deki Eddy
    Prometheus
    Prometheus's avatar
    Homo
    Daniel-Koo bunu yazdı

Enzimler fırladı şerefsizim (diziye gönderme yaptım yanlış anlaşılmasın)

________ inspired by love and guided by knowledge _______
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Meczup
    1049
    1049's avatar
    Homo
    Daniel-Koo bunu yazdı

kadını diyorum nereden hatırlıyorum. en sonunda adını görünce aklıma geldi. fringe de oynadıydı. o zamanlar daha genç daha güzeldi.

dudaklarına değen yağmur bir parça rujundan çalar. dudaklarına değen yağmur bile, bir parça rujundan çalar. benim değemediğim o dudaklarına değen yağmur, bir parça rujundan çalar. // bi gün buralarda yeni bir ağaç yeşerecek ve biz gölgesinde mürekkepler tüketeceğiz //
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    PathfindeR00
    PathfindeR00's avatar
    Erkek

Baktılar dizi boka sarıyor, senaryoya müdehale ettiler bence. Yeni güzel kadın, biraz daha Bradley Cooper, yeni güzel kadınla muhtemel aşk, daha az aptallık yapan ana karakter.. Çok yakında cinsellik filanda görürüz. Diziyi kurtarırlar tahminim.

8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Cesnist
    Cesnist's avatar
    Erkek

Spoiler içerir

Şuana kadar yayınlayanan her bölümde ölen insanlar sonradan bak aslında ölmedi diye ortaya çıktığı için Piper'ın ölmeyeceği belliydi kimse inanmamıştır zaten. Bradley Cooper oynadı diye biraz daha iyi oynamaya çalışmış herkes başka bir şey yok.

طדṮ
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    LynXMaSTeR
    LynXMaSTeR's avatar
    Erkek

bi tek son bölüm iyiydi.

goo.gl/qBNZmW
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bilirkişi
    mkyb
    mkyb's avatar
    Erkek

Benim anlamadığım senatör bu elemandan Dexter'ın kardeşini öldürmesini istediğinde yapamayınca senin bu yönünü seviyorum vs gibisinden şeyler istemişti. Şimdi ne olduda cinayet işleyeceğine inandı ?

Yaşlandıkça 50 liralık saatin ve 5.000 liralık saatin aynı şeyi gösterdiğini fark edeceksin. 1.000.000 liralık ve 100.000 liralık ev aynı yalnızlığı barındırır. 1.000 liralık Android ile 20.000 liralık iPhone Pro kimse aramadıktan sonra aynıdır. Materyalist şeylerde gerçek mutluluk bulunmaz. Asıl mutluluk bir çift memededir. Enflasyon yüzünden bu imzayı bir ara güncellemek lazım. Bin liraya telefon kalmadı amk.
Toplam Hit: 6347 Toplam Mesaj: 55
limitless