folder Tahribat.com Forumları
linefolder İnternet Güvenliğine Giriş
linefolder Tavsiye İstiyorum Çok İstiyorum Evet Evet İstiyorum

Tavsiye İstiyorum Çok İstiyorum Evet Evet İstiyorum

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hicbisey
    hicbisey's avatar
    Erkek
    sıfırdan başlıyorum ve anlayabileceğim yardımcı olacak bi kitaptır bi sitedir yada böyle bişiydir tavsiye edebilercek birisi varmıdır diye merak ediyorum artık bu sitedede bulamazsam böyle bişiyi hiçbişey olarak kalıcam... yaa lütfen bilgisayar konusunda iyi olan arkadaşlara soruyorum nasıl başladınız ve ilerlediniz ne yapmalıyım??????????

boO0şver bırak dağınık kalsın...
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hicbisey
    hicbisey's avatar
    Erkek
    herkes elinde klavye doğdu galiba burda ... öğrenmek istiyoz diyoz tınan yok .. bi insan evladıda bi tavsiye vermesmi beaa

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    justwant
    justwant's avatar
    Erkek

:)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    by_medcezir
    by_medcezir's avatar
    Erkek

bana sorarsan bilgisayar öyle kitap okuyarak falan öğrenilmez daha çok pratik yapmanın sözü geçer bu konuda.Benim öğrenme tarzım önce bozmaktır onun için bozmaktan hiçbir zaman korkma çünkü  yeni başlayanların en büyük sıkıntısı bilgisayarlarının bozulmasıdır.:)))İsteyerek bozma -benim gibi- ama bozulacak diyede elini korkak alıştırma.İllede kitap diyorsan kitapçılarda bu konuda çokça kitap mevcuttur.Ama elinde internet gibi bir hazine varkende kitap almanın mantığını biraz sorgulamak lazım :))

justwant'ın mesajı :Dostum ekle msn: fucdeperita@hotmail.com   yardımcı olmaya çalşırım... 

justwant, arkadaş bana yardımcı olmak isteyen adresini versin dememişki.birde senin buraya yazacakların bir tek bu arkadaş için değil tüm yeni başlayanlara yardımcı olacaktır böylece gereksiz topicler açılmayacak yardım isteyen insanlar istediklerine daha kısa sürede ulaşacaktır.

El Yumruğu Yemeyen Kendi Yumruğunu Balyoz Sanarmış.By_Medcezir
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Kreston
    Kreston's avatar
    Üstün Hizmet Madalyası
    Erkek
    kreston_@hotmail.com her konuda danışabilirsiniz (tabi bilgisayarla ilgili) ama salak sorular sormamak şartıyla

Zimbabwe
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hicbisey
    hicbisey's avatar
    Erkek
    hewrkese teşekürleEe kitapla değil bi bilewne danışarakta öğrenilmiyomuş:D en iyisi kendim uğraşmak yardımcı olan olmaya çalışan herkese teşekür

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Fistandantilus
    Fistandantilus's avatar
    Erkek

Ben bundan 5 sene önce google'da "hack" kelimesini aratarak başlamıştım bu işe..

fistandantilus@passport ta bnm msn ama ezik sorular somayın çok pis engellerim :P

Fakat söyleyin kardeşlerim; insanlığın bir ereği eksikse, eksik değil midir- bizzat kendisi de?
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MitNickKevin
    MitNickKevin's avatar
    Erkek
    hayatı akışına bırak herşey zamanla kendiliğinden oluyor :)

Bilgi ceza, Bilgi suç ve Taşımak ağır. Unutmak ise öğrenmekten daha çok zaman alır...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    hicbisey
    hicbisey's avatar
    Erkek
    yok saçma salak sorular sorma yok ezik soru sorma sıfırdan başlıyoken karizmamı yapıyım arkadaşlar acaip kaçmazmı.. nese yinede teşkr

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tarikat Şeyhi
    HolyOne
    HolyOne's avatar
    Erkek

Ya kizlar anlamaz bu islerden en cok word excell ve az biraz windows kullanirlar.

sende once yemek yapmayi ogren ondan sonra word excell powerpoint fln kullanmai ogren zaten karizma yapman icin yeterlidir cogu kiz icin erisilmezdir bu kadar bilgisayar bilgisi.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir, Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir!
  11. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MaDFiuS
    MaDFiuS's avatar
    Erkek
    bilgisayarı ilk aldığımda ilk ayda 7 defa bozuldu. ben böle böle öğrendim ama ikinci ay hiç tamire gitmedi. ha bide klasiktir ama döküman oku :D

Her Tercih Bir Vazgeçiştir...
Toplam Hit: 2843 Toplam Mesaj: 27