folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Tayyipin Dombırasında İddia Edilen Telif

Tayyipin Dombırasında İddia Edilen Telif

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ReyiZ
    ReyiZ's avatar
    Erkek
    student bunu yazdı

mbk , sen hakaret etmedim diyorsun ama bütün hakaretleri sıralıyorsun ,

kömür dağıtılarak   edebiyatın bile hakaret...

sen arada laf sok , ama hakaret etmedim de..

devam et  sen kibar kibar giydirmelerine..

ondan sonra gözükmüyodun de....

Yaşımasaygı duyan  kardeşim ,karşılıklı  fikirlere desaygı duyulduğun da hepiniz daha iyi anlaşırız .Teşekkürler..

hocam kusra bakma iş fikirleri geçti yetti artık.

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    recobaba
    recobaba's avatar
    Erkek

bu -25 in ben herşeyi biliyorum,yaşım küçük ama ben neler gördüm anlatsam şaşarsın vs. triplerine hastayım. :)

Mitingte polis barikatlarından geçen sayısı 2.200.00 küsür her birine 1 tl versen maliyeti siz düşünün :)

Biraz mantıklı düşünün ve bilinç altınızda kendinizin bile inanmadığı yalanları başkalarına dikte edip inanmasını beklemeyin.

Batılı ülkelere oranla top, ipne ve homoseksüel sayısı daha az bir milletiz o yüzden biz daha delikanlıyız:)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    mataramasuko
    mataramasuko's avatar
    Erkek
    elcondor bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

adamların kafaya bakın ya, ne kadar çok insanı toplarlrsa o kadar haklı olduklarını düşünüyorlar, resmen cahil çoğunluk tarafından yönetiliyoruz

Bu millet sizin zihneyetin yönetimini de gördü, CHP nin iktidar olamaması tesadüf mü sanıyorsun ? CHP lilerin çoğu sırf Atatürk sevgisinden dolayı bu partiye bağlı olduğu aşikar, ( buna da saygım var) o da olmasaydı haliniz ne olacaktı acaba...

benim chpli olduğumu nerden çıkardın? ayrıca neden akpye oy veriyorsun bi açıklasana.

student bunu yazdı

kıskananlar şimdiden çamur atmaya başladılar...

Siz istediğiniz kadar çamur atın , parayla adam götürdüler deyin , oraya gidenler  ( ben de dahil ,yaklaşık 15 senedir ilk defa mitinge gidiyorum )

https://www.59saniye.com/akp-mitingine-giden-adamin-aldigi-para-miktari-acikliyor/

mataramasuko tarafından 24/Mar/14 22:15 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    recobaba bunu yazdı

bu -25 in ben herşeyi biliyorum,yaşım küçük ama ben neler gördüm anlatsam şaşarsın vs. triplerine hastayım. :)

Mitingte polis barikatlarından geçen sayısı 2.200.00 küsür her birine 1 tl versen maliyeti siz düşünün :)

Biraz mantıklı düşünün ve bilinç altınızda kendinizin bile inanmadığı yalanları başkalarına dikte edip inanmasını beklemeyin.

bu lafın bana ise kiminle sohbet ettiğini gerçekten bilmiyosun demektir. :-)

halı saha maçlarından az biraz akıllı bi herif diye hatırlıyorum seni.

sana da her zaman çay ısmarlamaya hazırım.

bunları söylerken de bilmişlik yapmıyorum.

akıl akıldan üstündür.belki de ben sizlerden birşey öğrenirim neden olmasın.

hakaten 25 yaşında insanların bişeyler bilmediğini düşünüyosan da 28 yaşında biri olarak elimden geldiğince bilgi ve görgümü seninle paylaşabilirim.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    c0nverse
    c0nverse's avatar
    Erkek

durumumuz o kadar vahim haldeki artık bu insanlar tartışacak düzeye gelmiş bu sırada sizinde kafayı yemeniz gayet normal

mesela benim verdiğim ilk tepki bu 

http://www.youtube.com/watch?v=aoj2bGF_qG4

sonra insanların gerçekten bu kadar ciddiyetle bu yorumları yazdığı aklıma geliyor kafayı yiyorum böyle laflar boğazında takılıyor.

Converse giyen uzaylı
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    Prometheus bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

adamların kafaya bakın ya, ne kadar çok insanı toplarlrsa o kadar haklı olduklarını düşünüyorlar, resmen cahil çoğunluk tarafından yönetiliyoruz

Bu millet sizin zihneyetin yönetimini de gördü, CHP nin iktidar olamaması tesadüf mü sanıyorsun ? CHP lilerin çoğu sırf Atatürk sevgisinden dolayı bu partiye bağlı olduğu aşikar, ( buna da saygım var) o da olmasaydı haliniz ne olacaktı acaba...

ne zaman ne gördü yazar mısın? ona göre yazıcam. bilmediğim birşey varsa öğreneyim.

1950 ye kadar saltanat sürmüşsünüz zaten.. sonrası hezimet, 1977 de Ecevit biraz kırpırdatmış (Kıbrıs barış harekatı hatırına).. Ondan sonra da aynı tas aynı hamam

http://tr.wikipedia.org/wiki/Cumhuriyet_Halk_Partisi

.
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

..

elcondor tarafından 24/Mar/14 22:30 tarihinde düzenlenmiştir

.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    elcondor bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

ne zaman ne gördü yazar mısın? ona göre yazıcam. bilmediğim birşey varsa öğreneyim.

1950 ye kadar saltanat sürmüşsünüz zaten.. sonrası hezimet, 1977 de Ecevit biraz kırpırdatmış (Kıbrıs barış harekatı hatırına).. Ondan sonra da aynı tas aynı hamam

Atatürk'ün bir takım sözlerini sana göstererek birşeyleri kötülediler sanırım ama Atatürk'ün konuştuğu türkçeyi anlama yetin ve çağın ötesinde bi adam oluşunu anlayamaman ''insan'' olmandan kaynaklanıyor.

Atatürkün hataları yok mudur elbette vardır.Çünkü Atatürk kusursuz biri değildir neticede insandır.

chpye laf ettiğin için değil Atatürk'e bok attığın için bu laflarım.

MbK tarafından 24/Mar/14 22:32 tarihinde düzenlenmiştir

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    YekteranBaymedir
    YekteranBaymedir's avatar
    Homo

yazı güzelmiş. ama önemli olan bizim okumamız değil.

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MbK bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

Atatürk'ün bir takım sözlerini sana göstererek birşeyleri kötülediler sanırım ama Atatürk'ün konuştuğu türkçeyi anlama yetin ve çağın ötesinde bi adam oluşunu anlayamaman ''insan'' olmandan kaynaklanıyor.

Atatürkün hataları yok mudur elbette vardır.Çünkü Atatürk kusursuz biri değildir neticede insandır.

chpye laf ettiğin için değil Atatürk'e bok attığın için bu laflarım.

Bence sen anlamak istediğini anlamışsın, Atatürk' ü kötüleyen ne var benim yazımda.. İster inan ister inanma umurumda değil ama, ben Atatürk'ü siz sahte Atatürk çülerden daha fazla seviyorum ve saygı duyuyorum... Zaten CHP nin Atatürk' den sonra bozulduğu aşikâr, kime ne anlatıyorsun... Bende bir zamanlar CHP ye oy verenlerdendim, zararın neresinden dönsen kârdır... Bu yazdıklarımdan AKP li olduğum anlaşılıyor sanırım, ama değilim..  mataramasuko isimli şahısa cevabımdır..

.
Toplam Hit: 7919 Toplam Mesaj: 67