folder Tahribat.com Forumları
linefolder Derin Konular
linefolder Tayyipin Dombırasında İddia Edilen Telif

Tayyipin Dombırasında İddia Edilen Telif

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    student bunu yazdı
    MbK bunu yazdı

hee şimdi fikir sahibi oldun yani kalabalığı görünce hemen iki kelam edeyim lafımı sokayım dedin.

bu ülke kömür dağıtılarak kazanılmadı unutma.elektrik olmayan köylere beyaz eşya gönderilmesini de unutmadı.

servis dışı yazan iett otobüslerini de gördü bu gözler.diğer tarafta iki elim yakasında kul hakkımı yiyenlerin.

istersen ben yazmamay devam edeyim.Siz bol bol hakaret edin , parayla götürüldüler, ekmek ,makarna ,kömür edebiyatına devam edin.

Seçim sonucunda da katbdettiğinizde  bu millet  cahil diye kendi kendinizi  kandırın...

Siz devam edin , ben keyfinizi kaçırmayayım...

avartarındaki ay yıldızı kaldırda sonra ne yapıyorsan yap hacı. 

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Poet
    Poet's avatar
    Erkek

Vay anasını be,ben de bu adamın röpörtajlarını dinleyince demiştim ki harbiden esaslı adammış helal olsun.Para işte demek ki ne diyelim

Ben de Özledim http://www.youtube.com/watch?v=ZKuF5ElELgU Dağılmayın lan çok yalnızım
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    cagatay09
    cagatay09's avatar
    Erkek

emniyet müdürü 220 bin kişi dediydi hatırlatayım dedim:)

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    MbK
    MbK's avatar
    Erkek
    elcondor bunu yazdı
    MbK bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

adamların kafaya bakın ya, ne kadar çok insanı toplarlrsa o kadar haklı olduklarını düşünüyorlar, resmen cahil çoğunluk tarafından yönetiliyoruz

Bu millet sizin zihneyetin yönetimini de gördü, CHP nin iktidar olamaması tesadüf mü sanıyorsun ? CHP lilerin çoğu sırf Atatürk sevgisinden dolayı bu partiye bağlı olduğu aşikar, ( buna da saygım var) o da olmasaydı haliniz ne olacaktı acaba...

ne zaman ne gördü yazar mısın? ona göre yazıcam. bilmediğim birşey varsa öğreneyim.

1950 ye kadar saltanat sürmüşsünüz zaten.. sonrası hezimet, 1977 de Ecevit biraz kırpırdatmış (Kıbrıs barış harekatı hatırına).. Ondan sonra da aynı tas aynı hamam

http://tr.wikipedia.org/wiki/Cumhuriyet_Halk_Partisi

Atatürk'ün bir takım sözlerini sana göstererek birşeyleri kötülediler sanırım ama Atatürk'ün konuştuğu türkçeyi anlama yetin ve çağın ötesinde bi adam oluşunu anlayamaman ''insan'' olmandan kaynaklanıyor.

Atatürkün hataları yok mudur elbette vardır.Çünkü Atatürk kusursuz biri değildir neticede insandır.

chpye laf ettiğin için değil Atatürk'e bok attığın için bu laflarım.

Bence sen anlamak istediğini anlamışsın, Atatürk' ü kötüleyen ne var benim yazımda.. İster inan ister inanma umurumda değil ama, ben Atatürk'ü siz sahte Atatürk çülerden daha fazla seviyorum ve saygı duyuyorum... Zaten CHP nin Atatürk' den sonra bozulduğu aşikâr, kime ne anlatıyorsun... Bende bir zamanlar CHP ye oy verenlerdendim, zararın neresinden dönsen kârdır... Bu yazdıklarımdan AKP li olduğum anlaşılıyor sanırım, ama değilim..  mataramasuko isimli şahısa cevabımdır..

madem Atatürk'ü kötülemek istemedin peki kardeşim ben kötü niyetliydim 1950'ye kadar saltanat sürmüşsünüz lafını yanlış anladım demek ki.

Sahte Atatürk'çü demişsin.Bak bakalım Atatürk hakkında tam olarak ne yazmışım.

Ben Atatürk'ü bi insan olarak ele almışımdır.Her kararı hatasız olacak diye bişey de yoktu yani.

Hakkımda bişeyler bilmeden de atıp tutma. Bu ve bunun gibi konulara ne kadar samimi cevaplar yazdığımı da inceleyebilirsin.

Çok özel kadınlar tanıdım. Bana hayatı onlar tanıttılar...
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    elcondor
    elcondor's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    MbK bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı
    MbK bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı
    Prometheus bunu yazdı
    elcondor bunu yazdı
    mataramasuko bunu yazdı

adamların kafaya bakın ya, ne kadar çok insanı toplarlrsa o kadar haklı olduklarını düşünüyorlar, resmen cahil çoğunluk tarafından yönetiliyoruz

Bu millet sizin zihneyetin yönetimini de gördü, CHP nin iktidar olamaması tesadüf mü sanıyorsun ? CHP lilerin çoğu sırf Atatürk sevgisinden dolayı bu partiye bağlı olduğu aşikar, ( buna da saygım var) o da olmasaydı haliniz ne olacaktı acaba...

ne zaman ne gördü yazar mısın? ona göre yazıcam. bilmediğim birşey varsa öğreneyim.

1950 ye kadar saltanat sürmüşsünüz zaten.. sonrası hezimet, 1977 de Ecevit biraz kırpırdatmış (Kıbrıs barış harekatı hatırına).. Ondan sonra da aynı tas aynı hamam

http://tr.wikipedia.org/wiki/Cumhuriyet_Halk_Partisi

Atatürk'ün bir takım sözlerini sana göstererek birşeyleri kötülediler sanırım ama Atatürk'ün konuştuğu türkçeyi anlama yetin ve çağın ötesinde bi adam oluşunu anlayamaman ''insan'' olmandan kaynaklanıyor.

Atatürkün hataları yok mudur elbette vardır.Çünkü Atatürk kusursuz biri değildir neticede insandır.

chpye laf ettiğin için değil Atatürk'e bok attığın için bu laflarım.

Bence sen anlamak istediğini anlamışsın, Atatürk' ü kötüleyen ne var benim yazımda.. İster inan ister inanma umurumda değil ama, ben Atatürk'ü siz sahte Atatürk çülerden daha fazla seviyorum ve saygı duyuyorum... Zaten CHP nin Atatürk' den sonra bozulduğu aşikâr, kime ne anlatıyorsun... Bende bir zamanlar CHP ye oy verenlerdendim, zararın neresinden dönsen kârdır... Bu yazdıklarımdan AKP li olduğum anlaşılıyor sanırım, ama değilim..  mataramasuko isimli şahısa cevabımdır..

madem Atatürk'ü kötülemek istemedin peki kardeşim ben kötü niyetliydim 1950'ye kadar saltanat sürmüşsünüz lafını yanlış anladım demek ki.

Sahte Atatürk'çü demişsin.Bak bakalım Atatürk hakkında tam olarak ne yazmışım.

Ben Atatürk'ü bi insan olarak ele almışımdır.Her kararı hatasız olacak diye bişey de yoktu yani.

Hakkımda bişeyler bilmeden de atıp tutma. Bu ve bunun gibi konulara ne kadar samimi cevaplar yazdığımı da inceleyebilirsin.

İki tarafında birbirini yanlış anladığını varsayarak, kendi adıma bu meselenin kapandığını düşünüyorum.. Açıklama için teşekkürler...

.
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Florenzi
    Florenzi's avatar
    Erkek

“Türk genci, devrimlerin ve cumhuriyetin sahibi ve bekçisidir. Bunların gereğine, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır. Yönetim biçimini ve devrimleri benimsemiştir. Bunları güçsüz düşürecek en küçük ya da en büyük bir kıpırtı ve bir davranış duydu mu, ‘Bu ülkenin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adalet örgütü vardır.’ demeyecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi yapıtını koruyacaktır.

Polis gelecek, asıl suçluları bırakıp, suçlu diye onu yakalayacaktır. Genç, ‘Polis henüz devrim ve cumhuriyetin polisi değildir.’ diye düşünecek, ama hiç bir zaman yalvarmayacaktır. Mahkeme onu yargılayacaktır. Yine düşünecek, ‘Demek adliyeyi ıslah etmek, rejime göre düzenlemek lazım.’ diyecek.

Onu hapse atacaklar. Yasal yollarla karşı çıkışlarda bulunmakla birlikte bana, başbakana ve meclise telgraflar yağdırıp, haklı ve suçsuz olduğu için salıverilmesine çalışılmasını, kayrılmasını istemeyecek. Diyecek ki, ‘Ben inanç ve kanaatimin gereğini yaptım. Araya girişimde ve eylemimde haklıyım. Eğer buraya haksız olarak gelmişsem, bu haksızlığı ortaya koyan neden ve etkenleri düzeltmek de benim görevimdir.’

İşte benim anladığım Türk genci ve Türk gençliği!”

Tek Yol Kemalizm...

Tek Yol Atatürk 1881 - ∞
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Robinson_Crusoe
    Robinson_Crusoe's avatar
    Erkek

Gençliğimden bu yana et yenilmesine karşıyım. Bir gün insanların hayvanları öldürmeyi tıpkı insan öldürmek gibi cinayet kabul edeceğine inanıyorum,
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Gizem
    sLeymN
    sLeymN's avatar
    Erkek
    Robinson_Crusoe bunu yazdı

abi parayı basıp telifi sen alsana :W holy adına yeniden yorumlatırız :W

Cehennemin dibine kadar yolum var daha.. || Nasılsa her yalnız kendine sürgündür Asmera unutma.
  9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Ephesus
    Ephesus's avatar
    Erkek

Ben konuyu falan tamamen geçtim tartışmaya girmek istemiyorum ve soru sormak istiyorum gerçekten bilmediğimden.

bir insanın ayakta durduğu alanı 50 cm ye 50 cm bir kare olarak düşünsem 2500 cm kare bi alan yapar.

Sonra bunu 2 milyon insanın varlığını kabul etsem ve 2milyonla çarpsam 2500cmkare x 2.000.000 = 5.000.000.000 cm2 yapar

5.000.000.000 cmkareyi de hektar cinsine çevirdiğimde -internetten çevirdim doğrudur umarım- 50.000 hektar alan yapıyor.

vikipediden istanbul'un bilgilerine baktığımda istanbuldaki ağaçlık alan ve açıklık alan olarak ayrı belirtilmiş. yazdığına göre 294.299 hektarlık açık alana sahipmiş istanbul kenti.

Yenikapı tarafına sık sık feribotla geçerim az buçuk dolanmışlığım da vardır oralarda, istanbul şartlarını da biliyoruz malum her yer ev bina gökdelen açık alan çok az.

üstüne vikinin verdiği açıklık alan değerlerinde binaların varlığı hesaba katılmadan söyleniyor bunu da düşünelim.

Hadi binaların varlığını da geçtim, direkt 294.299 hektar açık alan olsun istanbulda bahsettiğimiz insanın kaplayacağı alan için benim hesabım 50.000 hektar diyor. Bu kadar yer gerçekten var mı İstanbulda?

Bir arada durmuyorlar falan diyen çıkacak da ben binaları düşünmeden yorumlayamıyorum açıkçası yolları caddeleri kapasalar bi kaç semt öteye kadar gider böyle bi kalabalık bu nedenle 2 milyon insanın varlığı iddiası açıkçası pek mantıklı gelmiyor bana. 220.000 diye açıklanmış diyorlar. Doğrudur 220.000 makuldur eyvallah. ama 2 milyon gibi bi rakamın ne bileyim toplanmış olması benim kafama yatmadı.

Gerçekten siyasi kimliğimden arınmış olarak soruyorumben çok basit mi düşünüyorum imkanlı mı böyle bir şey?

Avukat/Hukukçu
  10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    DanLev
    DanLev's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek
    https://m.facebook.com/karikateist/photos/a.174384889325334.34793.174377972659359/585755344854951/?type=1&source=46&refid=17

kontrol edebilir olduğum savaş, kontrolüm dışında ki barıştan her zaman daha iyidir...
Toplam Hit: 7925 Toplam Mesaj: 67