folder Tahribat.com Forumları
linefolder Genel
linefolder Tbt Bursalı Aileye Yardım Edelim

Tbt Bursalı Aileye Yardım Edelim

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Bulusma Fatihi
    samato
    samato's avatar
    Erkek

holy fakirli yaşanılırsa anlanır hacı.

Şimdi sen görmüş geçirmiş adamsın senin kafa o kızda olsa zengin olurlar zaten amk

2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    rewolt84
    rewolt84's avatar
    Erkek

Haber ajansinin pofpoflamasi gibi gorunuyor 

Devlet bise yardim etsin

Bizede etsin 

3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Şeyh:

Dikkatli bakarsan daha pencereler yeni takılmış. Belki o bölge insanının yardımları ile yapıldı belki de kendileri yaptı bilemem. Videoda evin sıvasının da yeni yapıldığı açıkça görülüyor. inşaatlarda uzun süreler çalışmış birisi olarak söylemek gerekirse daha evin(ahırın) pencereleri yeni kırılmış ve takılmış içeride sıva işleri bitmiş/bitmek üzere bu nedenle de etrafta kırık dökük olması çok normal bir durum.

Televizyon işi biraz daha izlenir dikkat çeker hale getirmek için böyle bir acındırma yapmış. Yoksa orada temizlik yapılması bir saat sürmez.

Babasının SGK dan yardım alması çok büyük bir ihtimal kaldı ki köyde yaşayan birisine yetecek kadar para veriliyor.

Şimdilik tek sorun elektrik.

Su çok bir sorun değil elektrik olduğunda küçük bir dalgıç veya mini bir pompa ve 60-70 metre bahçe hortumu ve elektrik kablosu ve basit bir elektrik düzeneği ile çözülür ki çok ta bir maliyet getirmez. 300 TL ye rahatlıkla yapılır.

Özellikle bu haber üzerine bölge belediye başkanları, Kaymakam ve Valisi müdahil olmazsa zaten memleket bitmiş demektir. Senede bir araç az kiralasalar bunun gibi onlarca ailenin ufak tefek giderleri karşılanır.

Eklemeyi unutmuşum haber yapan elemanın telefon numarası da bu: 0224.223.63.63 faceboktan ulaştım.

imlegend tarafından 20/Eki/14 11:29 tarihinde düzenlenmiştir
  4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    ergingur
    ergingur's avatar
    Erkek

Bana kalırsa o ev kaçak yapılmış. kacak yapıldığı içinde belediye su vermiyor. su vermediği içinde elektirik de gelmiyor.

Bursa da bu şekilde elektrizsiz susuz ev kalmadı, kimse birbirini kandırmasın.

Bursanın dağlık ilçelerinde bile elektriksiz ev yok.

Yardm edilebilir tamam ama ülkemizde bu insanlardan daha çok yardıma muhtac olan utanıp da kimseye anlatamayan insanlar var.

ergingur tarafından 20/Eki/14 09:38 tarihinde düzenlenmiştir

Hayat herşeye rağmen gülümsemeye değer..
  5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    astegmen
    astegmen's avatar
    Erkek
    Cihan Haber biraz abartmış gibi

Bismillah Her Hayrın Başıdır
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    RhiFaT
    RhiFaT's avatar
    Erkek

bu insanları yargılayarak birşeyler düzeltilmez acımasız olmamak gerek yardım kültürünü malesef kaybediyoruz.

işte öyle
  7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Muhalif Yorumcu
    SeRDaR
    SeRDaR's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Hocalar olay cihan haber ajansına kadar çıktıysa bize kadar yetkililer çok tan ilgilenir ilgilebnmese bile gösteril olsun diye vali belediye başkanı el atar diye düşünüyorum.

sosyal devlet anlayışını vurgulayan hükümeti burada görelim o zaman 

ayrıca holyone A katılıyorum

Emekçiler ekmeklerini, emeklerinin karşılığı olarak ve önlenemez tarihi sürecin sonucu olarak mutlaka kazanacaklardır. Şüphesiz bu, zorlu bir dönemdir kısa vadeli ve göreceli yenilgilerden geçer.
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Tnrsk
    Tnrsk's avatar
    Erkek

https://eksisozluk.com/odev-yapabilmek-icin-odasina-bir-lamba-isteyen-kiz--4578832?p=19

yazılanlar doğruysa gerekli şeyler yapılmış ve yapılacak 

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    imlegend
    imlegend's avatar
    Banlanmış Üye
    Erkek

Evet beyler sorun çözülmüş. Site yönetimi ile iletişime geçmiştim oradan da bana mesaj yazmış.

İlgilendikleri için teşekkür ettim.

http://olaybursa.com/olaybursa-duyurdu-baskan-sahip-cikti_d43448.html

Toplam Hit: 2912 Toplam Mesaj: 30