TBT İş Bulma Ve İş Verme Havuzu

1. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    nolanded
    nolanded's avatar
    Erkek

php bir sistemi giydirecek güzel tasarımcı arıyorum uygun fiyatlı :)

msne beklerim: nolanded[at]tahribat.com
  2. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Velespit Kampçısı
    ruhi
    ruhi's avatar
    Erkek
    iş arıyorum :) şoförlük olur bilgisayar tamiri yapan bi yer de yanına yardımcı arayan olur daha farklı aklıma gelmeyen işler de olur :)
  3. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    pcdoktor636
    pcdoktor636's avatar
    Erkek

Bi up olsun

4. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    JuMaN
    JuMaN's avatar
    Erkek

Banada lazım iş pc başında boş boş oturuyorum editörlük işleri yapılır.Konu film ve oyun bot ile çekilir.

5. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    SaNaL_AjaN
    SaNaL_AjaN's avatar
    Erkek

Bende masörlük yapıyorum eğer masörlük yapmayı düşünenler olursa özellikle öğrenciler için tavsiyemdir yazın nisan ayı itibarı ile görüşebilirim ve iş konusunda elimden geldiği kadarıyla yardımcı olabilirim.

Antalya'da Emlakçı parçası :)
  6. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Amd-x
    Amd-x's avatar
    Erkek

nkü bilgisayar mühendisliği / terk 

türktelekom / saha denetmenliği ve arıza şefliği / toplam çalışma süresi ; 2. yıl ( ara ara ) 4 ay adalar saha sorumluğu. ( marmara adası.. )

BilgeAdam bilgi teknolojileri akademisi / sistem & ağ uzmanlığı / cisco ccna ccnp mtcp eğitimi

( mtcp ileri düzey, cisco router, map configure santral ve kurumsal ağ sistemleri / bakım onarım. )

Donanım bilgisine güvenen, yenilikçi düşünceye açık.. ekiple çalışmasını seven :R

/ diğer tüm yarışmacı arkadaşlarıma başarılar dilerim.

/ not : ağır işsizim.

arada kamu işlerine gidiyoruz. kafeler falan sikicem amk yetti kpss'dende bi yere cacık olamadık nolcak halim hiç bilmiyorum kaldık liseli aq.

7. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    Balyoz99
    Balyoz99's avatar
    Erkek

"Türkiyenin her il ve ilçesinde fotoğraf ve video çekimi yapabilecek iş arkadaşları arıyoruz.

Merhaba,

Serbest çalışabilecek fotoğraf, video çekimi yapabilecek ve çekimlerini bizlere internet üzerinden aktarabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

Sadece sahip olmanız gereken şey minimum 3 Megapixel fotoğraf çeken cep telefonu veya dijital fotoğraf makinesi veya dijital video kamera.

Bunlardan birine sahip iseniz ve internete erişiminiz varsa bizimle çalışabilmeniz için yeterli.

Biz nasıl mı çalışıyoruz, müşterilerimizin istedikleri yer ve zamanda istedikleri video veya fotoğrafı çekip aynı gün içerisinde kendilerine ulaştırıyoruz.

Sizin tek yapmanız gereken istediğimiz yere gidip istenen fotoğraf veya videoyu çekip bizlere internet üzerinden yollamanız.

Kazancınız sizden istediğimiz çekim sayısına göre değişecek ve çekim başı ücretimiz 40 TL dir.

Sizlerde serbest zamanlarınızı değerlendirmek ve rahat bir şekilde para kazanmak istiyorsanız "isbasvurulari@ mail.com" adresine Is Basvurusu başlıklı bir mail atarak başvuru yapabilirsiniz.

Teşekkürler. "

Size yakın, kolayca ulaşabileceğiniz bir bölgede iş olduğunda en az 1 gün önce haber verilecek. Örneğin Bakırköy'deki birinin Kartal'a kadar gidip çekim yapması istenmiyor. İstenilen yerin basitçe fotoğrafını/videosunu çekip göndereceksiniz, 5 dakikanızı alır. İnternet bağlantısı + düzgün foto çekebilen telefon yeterli. Öğrenciler ve benim gibi ağır işsizler için güzel ve rahat bir iş. 

Not: İşveren ben değilim :)

arbeit macht frei
  8. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    piradomim
    piradomim's avatar
    Erkek

müridler varmı tersanede çalışan- sağlam bi gemi inşaa mühendisi stajı ayarlayabilicek olan ? 

:D

9. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    livane
    livane's avatar
    Erkek

son günlerde çok güzel copy / paste yapabildiğimi fark ettim :D varsa yapılır . 

10. KısayolKısayol reportŞikayet pmÖzel Mesaj
    NoktaliVirgul
    NoktaliVirgul's avatar
    Erkek
    Balyoz99 bunu yazdı

"Türkiyenin her il ve ilçesinde fotoğraf ve video çekimi yapabilecek iş arkadaşları arıyoruz.

Merhaba,

Serbest çalışabilecek fotoğraf, video çekimi yapabilecek ve çekimlerini bizlere internet üzerinden aktarabilecek çalışma arkadaşları arıyoruz.

Sadece sahip olmanız gereken şey minimum 3 Megapixel fotoğraf çeken cep telefonu veya dijital fotoğraf makinesi veya dijital video kamera.

Bunlardan birine sahip iseniz ve internete erişiminiz varsa bizimle çalışabilmeniz için yeterli.

Biz nasıl mı çalışıyoruz, müşterilerimizin istedikleri yer ve zamanda istedikleri video veya fotoğrafı çekip aynı gün içerisinde kendilerine ulaştırıyoruz.

Sizin tek yapmanız gereken istediğimiz yere gidip istenen fotoğraf veya videoyu çekip bizlere internet üzerinden yollamanız.

Kazancınız sizden istediğimiz çekim sayısına göre değişecek ve çekim başı ücretimiz 40 TL dir.

Sizlerde serbest zamanlarınızı değerlendirmek ve rahat bir şekilde para kazanmak istiyorsanız "isbasvurulari@ mail.com" adresine Is Basvurusu başlıklı bir mail atarak başvuru yapabilirsiniz.

Teşekkürler. "

Size yakın, kolayca ulaşabileceğiniz bir bölgede iş olduğunda en az 1 gün önce haber verilecek. Örneğin Bakırköy'deki birinin Kartal'a kadar gidip çekim yapması istenmiyor. İstenilen yerin basitçe fotoğrafını/videosunu çekip göndereceksiniz, 5 dakikanızı alır. İnternet bağlantısı + düzgün foto çekebilen telefon yeterli. Öğrenciler ve benim gibi ağır işsizler için güzel ve rahat bir iş. 

Not: İşveren ben değilim :)

Nereyi imzalıyorum?

If my calculations are correct, when this baby hits eighty-eight miles per hour... you"re gonna see some serious shit.
Toplam Hit: 4086 Toplam Mesaj: 38